• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Dnes v noci umrel Whiting.. RIP..
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Uff, po tuhém boji devátej... a za chvilku vstávám do práce, sakrblé :D

    Za těch 350 kachen to i stojí, dejte si to, kdo máte volant :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Ale tož zas... sranda s tím asi bude. Zatím jsem v Austrálii dostal Sauber po nehodě v Q3 a následující pentli +5pos na patnácté místo na startu. A podařilo se mi v rozhovoru škaredě shodit tým :D Nějak z toho vyplynulo, že je to vlastně jejich chyba. A nejsou vůbec nadšení :D

    Jen mám pocit, že jsem to zase ze začátku podcenil s obtížností AI a 70% bude málo :D


    Už aby byla sobota ráno, co? :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: *a teď mě zrovna nenapadá nic relevantního... >> v PC2 samozřejmě vývoj kariéry, kde různé (byť fiktivní) formulové série jsou jen jednou z možných odboček na cestě nadějného závodního talenta :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    KALTY: Já jsem najezdil nejvíc ve 2016, ale je to pořád to stejný. Taky co bys tam chtěl vymýšlet že :) Posun je hlavně v těch tréninkových programech a vývoji & opotřebení komponenet, v 18 je toho zase víc koukám. Plus vývoj postavy nejen podanými výkony, ale i skrze komunikaci s médii, což vypadá zajímavě, ale zatím si nejsem jistej, jestli mě kvůli tomu bude bavit kroužit to, co už jsem odkroužil tolikrát :)

    Ale zase jsou v tom prvky co mi chybí v Project Cars
    (jako propracovanější pravidla, tréninkové programy, vývoj a opotřebení, se kterým musíš pracovat v průběhu sezony, safetycar, ...),
    kde ale zase jsou i prvky, co mi chybí tady no
    (a teď mě zrovna nenapadá nic relevantního, páč devizy jako simulace denních i ročních období a podmínek na trati tady spolu uplně nesoupeří, snad jen že v PC2 je opravdu zábava hrabat se v nastavení)
    Člověk si nevybere :)

    Obecně PC2 beru jako zábavnější. Tam mě baví se hrabat v nastavení a pracovat se závodní taktikou + je to celé dravější, masivnější a živočišnější, kdežto F1byCods je taková sterilní.


    Vývoj si snad vyvíjíš svůj ne, co bys chtěl za tipy :) Jednou šlápneš do hovna a neseš si ho na botě, nebo musíš přijít na to jak ho elegantně seškrábnout, s tím se musí počítat :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KORDA: takze pristi sezona bude o A teamech a Kimi co bude jezdit za sauber zas nic :)

    kazdopadne dobra zprava, diky za info.
    KORDA
    KORDA --- ---
    FF a Mercedes si k sobě nepustili štáb. Tuhle sezónu už to mají od Liberty víceméně nakázaný. Točí se už od testování.
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: třeba Gastly bude stačit :D
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: me by se libil Ocon v jednom tymu s Verstappenem ;)
    KALTY
    KALTY --- ---
    Kor v boji o titul. Ale toť otázka jak to bylo. Nebo jestli se natočilo i něco a pak se to nepustilo. Nevím.
    Pro mě jako fanouška Hamiltona a Merglu by to bylo zajímavé. Ale i tak.
    Fakt mi bylo líto Ocona. Tajně doufám, že příští rok vystřídá Bottase. Já mám Bottase rád, ale chtěl bych tam někoho dravějšího.
    KALTY
    KALTY --- ---
    AVATAR: podle mě nešlo o prachy, ale že si F nebo Mergl nechtěli tahat štáb k sobě takhle otevřeně...
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    KALTY: je to pekne natoceny, jen je skoda, ze nemeli prachy i na historicky uspesnejsi jezdce. Novacci byli fajn, ale kimi by me asi bavil vic. Ale ja sezonu sledoval jen tady na nyxu, takze nejsem zrovna relevantni vzorek :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    Jinak ten Netflix Formula 1 je absolutně boží. Jestli to zapadlo tak připomínám :)

    Formula 1: Drive to Survive (TV seriál) (2019) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/702753-formula-1-drive-to-survive/komentare/
    https://www.netflix.com/de-en/title/80204890
    KALTY
    KALTY --- ---
    KALTY: a propos. jestli je tu někdo kdo to fakt hraje. nejsou nějaké CZ stránky nebo diskuze s pár tipama a radama. Nejde o ježdění. To si poradí. Spíš ten vývoj apod.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Otec hraje už xy let. Poslední dva roky na PS4 s Logitech G29 a je nadmíru spokojen.
    F1 2018 hraje od začátku a už má zas strašně moc hodin. Jen má problém, že tam není čeština, takže si to překládá do notýsku
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    17 jsem měl za čerstva a ne že bych byl zklamanej, ale jak vyběhly zlevněný Project Cars 2 tak jsem v Sauberu nestihl dojet ani první sezonu :D

    Halo mě netankuje, jen jsem zvědavej na gameplay změny. V 17 byly oproti 16 o mnoho zábavnější tréninky třeba. Tak jsem zvědavej na ty "RP" prvky.

    Jinak jsem v F1 od Codemasters vždycky měl určité problémy s volantem – respektive s jeho neutrálem. V nastavení jsem s tím nedokázal nic vyšpekulovat a vždycky byl neutrál (deadzone) moc "širokej", s čímž jsem se u jiné gamesy nesetkal. Jako zvyknout se dalo, ale když nahodíš NFS nebo PC2 tak je zážitek někde... ehm uplně jinde :D

    Zbývá 15 minut downloadu.

    A v šest ráno musím za skutečný volant, kruci :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: ja jsem si koupil jeste vcas F1 2017 na ps4 abych tam nemel halo :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Repost, kdyby to někoho zajímalo :)

    Pro mě je to ta chvíle, na kterou jsem čekal. Žádné velké očekávání, ale za tři stovky se rád povozím :D


    Play for free! Ends in 2 days

    MIDWEEK MADNESS! Offer ends 18 March
    -75% 54,99€ 13,75€

    Save 75% on F1 2018 on Steam

    Save 75% on F1 2018 on Steam
    https://store.steampowered.com/app/737800/F1_2018/

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Taky už se nemůžete dočkat, až se vám nebude chtít vstávat? :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam