• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Co ten Valteri s tim "fuck you" do team radia po projeti cilem?:)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MITTRA: ja mel turbo taky presne na nej:))sice muze dal zůstat muj oblibenej jezdec i kdyz s renaultem se obavam si moc.nepomohl,ale ve fantasy se budu muset poohlidnout jinde :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Heh můj GPF1 fantasy team forbidden.chaatra dopadl se svými 151 pts líp než nyxí Richly_vlacy :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Ale je husty, ze ma clovek 1 zmenu za tyden v tymu zdarma a kazda dalsi je -10 bodu. Pak teda jeste je moznost 1x wildcard, kdy zmenite komplet celej tym a tuhle wild card muze clovek pouzit jen jednou za sezonu...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    MITTRA: jo tak uz chapu, proc si rikal, ze ta sezona je v prdeli :D chapu :D
    TOFI
    TOFI --- ---
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    ANDR3E: Moje sázka na Ricciarda s turbo driverem taky nebyla úplně šťastná :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Bottas ;) Jsem to uz nestihl prekopat,takze jsem vsadil celkem na spatny kone dneska :))
    TOFI
    TOFI --- ---
    acestream://1679e9cff81114bbe4a1b044c2e96e8323a194a1
    sky/eng/720

    acestream://91c4746fda38052e690db5beb25d0d33488f59a8
    sky/eng/1080
    TOFI
    TOFI --- ---
    tak jsem na to, kdo to dnes vyhraje HAM ?
    TOFI
    TOFI --- ---
    2019 Australian Grand Prix: Qualifying Highlights
    https://www.youtube.com/watch?v=kMbxRkymoaY
    TOFI
    TOFI --- ---
    Rozhovor s Ralfem Schumacherem: Bezpečnost na prvním místě! | auto.cz
    http://www.auto.cz/rozhovor-s-ralfem-schumacherem-bezpecnost-predevsim-128286
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    hele ja teda nevim jo... ale hodnotit sezonu po trenincich a jedny kvalde... nevim no.
    KALTY
    KALTY --- ---
    MITTRA: a viděl si vůbec minulou sezónu? Si měl na očích asi klapky ne? Ferka měli lepší auto a díky Vettelovi a svým chybám odešli z prázdnou. Něco jiného je kvalifikace a závod. A tam rozdíly neznáme.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    KALTY: Tebe baví koukat na závody, kde za běžných okolností (rozuměj aniž by se stalo něco nečekaného) vždy zvítězí jeden tým? To už je jako v dobách Ferrari/Schumachera. Je sice fajn, že vítězí zrovna jediná žena v seriálu F1, ale po šesté v řadě už to bude trochu nuda. Doufal jsem, že se Ferrari dostane na srovnatelnou úroveň, po testech to vypadalo nadějně a teď to vypadá na průser. To není pár desetinek, které by vysvětlil párty mód Mercedesu, tohle je rozdíl třídy. A proto ta sezóna míří opět do prdele.
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOM_HOST: drama bude.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    KALTY: Tak misto par desetin mame rozdil skoro sekundu ... uvidime zitra v zavode jak spotreba dlouhe vzdalenosti zrani gum atd ale drama nikde
    TOFI
    TOFI --- ---
    HAM - new lap record 1:20:489
    TOFI
    TOFI --- ---
    takze to bude podobne jako lovni prvni mergly pak sekundu za nimi ferrari a redbull, pak haas (pro me nejvetsi prekvapeni nicmene motor ferrari) a pak vsichni ostatni
    KYTT
    KYTT --- ---
    Pěkně Lando!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam