• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: btw. kdyz kouknes na verzi na normalni okruhy a reknes si ze stoji zlomek F1 auta tak mi to neprijde zas tak hrozny :D

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: zajimavy je srovnani konfigurace pro jednotlivy druhy zavodu..

    Road vs. Ovals
    https://www.indycar.com/Fan-Info/INDYCAR-101/The-Car-Dallara/Oval-vs-Road-Course-Configuration










    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: me ta Dallara az na zadni "kridlo" neprijde tak hrozna...na Indycar ted koukam zatim na kazdej zavod a bavi me to, zas to musis brat tak ze tam nejlepsi tymy rozpocet 20 milionu dolaru, v F1 ma nejhorsi williams kolem 120...



    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E:







    Zlatý prasečí rypáčky a HALO u F1, co? :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Btw. Alik pojede zas Indy500 a pokusi se o zkompletovani triple crown
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Cajk, generátory kraválu, generátory jiskření; za chvíli přijdou na řadu soustavy zrcadel, mající za úkol vyvolávat iluzi rychlosti :)
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Nahodou je na tom krasne videt, kdo ty auta cpe co nejbliz k draze (limonady). Mne se to libi :)

    BTW: Kdyz to bylo zavedeno, tak HAM resil ze ho pali prdel a zada.. A nejak se prislo na to, ze je to od tohohle vymyslu.
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    MADCAT: je to pro efekt. jiskreni prestalo tim jak se preslo na drevenou desku na spodku vozu ktera vychazi z reguli. ale lidi chteli jistreni takze tam narazili titanove skidblocky aby se jiskrilo a ne drevo-prasilo. a tak kdyz dojde k necemu jako je defkt a cele auto misto jen otreni se o ten titanovy skid-block pak vlastne o to opre jako o sve ctvrte kolo tak to jiskri jako krava.
    KALTY
    KALTY --- ---
    MADCAT: umělé. V nočních závodech to bývá víc
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Hele to jiskření, co současný auta předvádějí, to je schválně aby byla šou a drama, nebo to má nějakej praktickej význam? Já jenom že se mi to zdá tak trochu přehnaný...? Vím, že v minulosti taky auta jiskřily, ale tak nějak "v normě" (co je vlastně norma, že?), a pasovalo mi to k tomu - nedokonalejší auta, hrbolatější tratě... dnes je to všechno precisní jak v PC hře, a do toho ty gejzíry jisker...
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: smolík
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Leclerca o triumf v Bahrajnu připravil nevídaný zkrat vstřikování

    https://sport.aktualne.cz/...jnu-pripravil-nevidany-zkrat-vstrik/r~ff5a64e457ba11e993a6ac1f6b220ee8/
    KALTY
    KALTY --- ---
    KALTY: Každopádně by to měla být dobrá situace.
    Jako co jsme si mohli přát víc?
    Hamilton - jasně nejlepší
    Bottas - druhý dech a další element s kterým se musí počítat
    Vettel - pořád skvělý jezdec
    LeClerk - mladá puška co si asi nebude
    Max - s ním se musí počítat vždy; Gastly se z toho začátku snad dostane. Není špatný. Jen měl mít víc času.
    No a pak jsem zvědav na souboje Rici x Nico + Cyril
    Střed nevypadá zle + McLaren dobrá dvojice
    Víc jsem si nemohl přát.
    KALTY
    KALTY --- ---
    TOFI: KALTY:
    plho :)

    Toho Vettela mi je někdy i snad líto (a to bych nevěřil že řeknu). Chudák si myslel, že bude v stejně dobrým autě lepší jak Lewis, ale realita je jiná. Postupně to musí podkopávat jeho myšlení. Není to moc záviděníhodná pozice a do toho jde Kimi pryč a jde tam LeClerk. Daj ho jasnou jedničkou a přes to LeClerk mu dává na prdel.
    Tak uvidíme. Třeba ho to nakopne správným směrem a ještě lidem ukáže. Já doufám, že ne :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: S mladym schumachrem misto prsticka? Mmmmmm
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOFI: vtipný jak mu dva zavody stacily na to uplne poblaznit italy :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOFI: Nikdy jsem neměl rád Ferrari, ale sympatiím k Charlesovi se nedokážu ubránit :)
    TOFI
    TOFI --- ---
    Formule.cz - Leclerc ignoroval týmovou režii
    https://www.formule.cz/clanek/37124-leclerc-ignoroval-tymovou-rezii
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Slibuju ze si ho budu taky vsimat ;)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    A mladýho Alesiho si nevšímá nikdo?
    FREELA
    FREELA --- ---
    ANDR3E: no ale na c5. Za nim o selundu a fous 4 jezdci na c3. Takze trochu marketing. Kazdopadne na prvni den ve f1 ok.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Mick 2.nejlepsi cas pri dnešních testech za Maxem
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOFI: bych ho za rok rad videl u alfy vedle kimiho jestli nepujde do duchodu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam