• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    my s kamradama v zasade koukame na SkyF1 protože česky se to fakt neda... vzhledem k tomu že se o to v naší skupince zajímáme, tak si to dokážeme okomentofvat lépe než pan komentátor a hlavně nekecáme sračky a nepravdy...
    btw. mezi kamarádma máme i herce s fajn hlasovym fondem, takže jestli někdo máte kontakt, rádi si zakomentujeme na profi urovni :D :D

    SKY!!!
    KALTY
    KALTY --- ---
    Jako přijde Vám naprosto normální při !komentování! tréninku neříct o tom samotném tréninku ani slovo?
    To je podle Vás komentování?
    To že se zlepšil je asi pravda, ale poslouchat se nedá.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    TOM_HOST: Ja proti nemu nic nemam. Jasne ze bych to radsi poslouchal v EN, ale pokud volim mezi satelitem v CZ a nebo honeni nejakych streamu v EN tak vyhrava lenost (: Rozhodne bych ho ale neoznacil slovy zmrd nebo picus, nepochopim co k tomu KALTY vede u relativne objektivniho komentatora.

    Navic jak rikas, sice F1 nesleduju dlouho, ale imho se Richter lepsi, navic v CR nejspis neni nikdo jiny kdo by se tomu poradne venoval (a zvladl to nazivo okomentovat) - ale je fakt ze jsem situaci CZ komentatoru F1 nijak zvlast dopodrobne nezkoumal (:

    Zda se mi to jako klasicke drzkovani na vse, co neni na stejne urovni jako v zahranici (kde maji imho uplne jine podminky), zatimco bychom meli byt radi, ze mame vubec neco.

    Jake reseni pro Sport TV navrhujete? Na SK komentar spousta lidi neni vubec zvedava.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    GOSHEWAN: Neni to zmrd ale uz od zacatku je tenhle profesor matematiky trosku mimo misu ... je ale treba rict ze od jeho zacatku se to samozrejme uplne zmenilo a ted uz se to da poslouchat ... ovsem nalepka mu zustala a nekdo ho oroste nemusi dodnes ...

    Kral je jina pisnicka toho muzu poslouchat furt ;)
    KALTY
    KALTY --- ---
    FREELA: furt lepší jak Richter. Toho pičuse nemůžu už vůbec. A Král sice poznatky dobrý (ale to se radši kouknu na review ze SkyNews), ale taky mele občas pipkoviny. V kombinaci je lepší SK.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    KALTY: Proc je podle tebe Richter zmrd?
    FREELA
    FREELA --- ---
    KALTY: aha. ja se prave vloni asi dve VC trapil u SK komentare, az jsem prisel na to, ze jim tam kabelovka nabizi audio stopy CZ i SK :) ale ty asi SK volis zamerne, jak jsem pochopil

    ja u CZ ocenuju Krale, to jsou skvely informace a poznatky. U SK jsem zazil, ze tam nekolikrat behem prenosu zacali probirat partnerku jednoho z komentatoru. Jaka je to kocka, ze se nedavno zasnoubili a kde byli na dovoleny. Jako bez prdele... :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    FREELA: že toho zmrda Richtera neposlouchám. Koukám na to v SK jazyku.
    FREELA
    FREELA --- ---
    KALTY
    KALTY --- ---
    Koukám na to v SK.
    TOFI
    TOFI --- ---
    Formule.cz - Bottas odmítl roli dvojky a porazil Hamiltona
    https://www.formule.cz/clanek/37402-bottas-odmitl-roli-dvojky-a-porazil-hamiltona
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Ovsem dnesni hlaska “je lepsi honit nez byt honen” me opravdu rozesmala :))))
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    4 doubly ve 4 zavodech .... ferrari to zas mrda :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Tykokos závody F2 v Baku by se měly zkrátit tak na tři kola, nemuseli by zbytečně kroužit třičtvrtě hodiny za SC a závodilo by se stejně :D

    Ale Correa ve sprintu přivezl Charouze na druhém místě
    TOFI
    TOFI --- ---
    2019 Azerbaijan Grand Prix​: Qualifying Highlights
    https://www.youtube.com/watch?v=FVxuNlzhuz8
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    KALTY: Charles je mi velmi sympatický a nepřeju mi nic špatného, ale tahle chyba mu bude k dobru – zbrzdí jeho rozmáchnutý rozlet a přimněje jej k zamyšlení :) Bude to součást jeho růstu.

    Stejně jako dnešní chyba Micka Schumachera v Race1 F2 – dobrý agresivní start, ale pak se nechá pochcat obrubníkem; k šampionovi mu zbývá ještě několik hodin :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    MERTLAS: Si nezasloužím, páč píšu píkoviny – v roce 2017 předjel Valtteri Bottas Lance Strolla těsně před cílovou čárou samozřejmě už v Mercedesu, nikoliv ve Williamsu (ve kterém si sedačku i zrcátka nastavoval rok před tím :)
    PEJR
    PEJR --- ---
    TOFI: hezkypekne, to mi pripomelo, jak mi z nusli onehda odtahovali auto.. ani me nesralo, ze jsem musel platit pokutu, pac nekdo s tim musel mit trochu vic srani..

    BEZ KOMENTÁŘE: Auto odtahové služby strhlo v Praze troleje –  Novinky.cz
    https://video.novinky.cz/video/krimi/?videoId=33623&page=14
    KALTY
    KALTY --- ---
    Dobrá kvalda. Až na toho LeClerca
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam