• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Oni tam těch soubojů měli víc. Pak i s Mercedesem nějaký fakt na těsno... :) Nicméně Mercedes pak nedokončil.

    ANDR3E: O posádku prasátka ani nešlo, nějak mi Porsche bylo sympatičtější, ale ano, ve finále jsem fandil prasátku proti Audi :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E: jsem dneska koukal uz asi 10x na souboj tech audi,kdyby to videl Hamilton tak bude blednout zavisti, se musi letos hrozne nudit
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Tenhle byl dobrej. Jinak odpadnul stejně jako průběžně odpadali všichni z vedení závodu :D Stejně teda jako odstupovali postupně i všichni vedoucí v ostatních třídách. Vést šlo jen na chvilku, pak každý skončil ve svodidle :D

    Mercedesy AMG GT3 se ukázaly jako celkem vachrlaté tyjo u všech týmů, stačilo vždycky menší ťuknutí a auto nedokázalo pokračovat, odcházelo jim hodně přední zavěšení. Zatímco ostatní s tím i celkem mlátili a dokázali pokračovat, pokud to nebylo do trosek, ale Mercedes po ťukanci nebyl schopnej další jízdy ani servisu.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: dobrej je max s kouzelnym pedalem a pak norris jak se pta jestli drs nejde nebo ho nesmi vyuzit proti sainzovi:)) a norrisovo hehe na konci
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: tyhle radiovky me asi bavi na ty novy f1 nejvic... musim rict, ze v tomhle udelali docela kus prace :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    :D je tam par kvalitnich kousku

    Cockpit BBQs, Blistering Drives And The Best Team Radio | 2019 French Grand Prix
    http://www.youtube.com/watch?v=oYWeMsgdO1E
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    tohle byl vcera ulet :)

    Epic Audi R8 battle | 24h Race 2019
    http://www.youtube.com/watch?v=BFJbihC1Z5M
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: sheiiiit... slusnej propad :D tyve a TomHost s Tulamorkou v ruce a usmevem svejka soferuje svou karku vstric cili :D nene :D


    KALTY: :D ahahahha :D nene :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    kazdopadne nejoblibenejsim autem u divaku byl Opel Manta, kterej po tyhle nehode museli vlastne az temer do konce zavodu opravovat, nicmene se povedlo a vyjeli jeste na trat, a tim padem i projeli cilem, nechybela mu ani tradicni antena s liscim ocasem :D

    Opel Manta crashes! - N24
    https://www.youtube.com/watch?v=gXSPohbdr_M
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: F1 byla naprd, jsem si spravil chut na open wheel aspon Indycarem.. a s 24hodinovkama to radsi ani nebudu srovnavat :)) pristi rok musim jeste vychytat Daytonu 24h
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: jj koukal jsem, Driesovi Vanthoorovi je 21, neni spatny takhle mladej vyhrat zeleny peklo :) A Laurense muze aspon utesit ze to zustalo v rodine.

    Me nejvic mrzelo ze vypadl Mann Filter #48, ty to meli taky dobre rozjety a hlavne co je pro me vzdycky dulezity meli peknej design, rikaj tomu jejich autu Mamba :D



    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    24h Race Nürburgring 2019 | Race Movie
    http://www.youtube.com/watch?v=tOfRUnFjOmg
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Porsche #911 si to pokazilo pětiminutovou penalizací za nerespektování dvojité žluté, jinak by to suverénně patřilo jim (#92 z LeMans). Jinak ve #4 seděl druhý z bratrů Vanthoorových, podělili se pěkně o první a druhé místo.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Jako F1 nuda po dvou minulých víkendech :D
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    M_IKE: Myslim ze maj i ruzovy (slecny sou na ty barvy prej citlivejsi)
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    ANDR3E: Upřímně i mně to bylo po chvíli nepříjemné a špunty jsem si vzal. A rozhodně to bylo potřeba ve chvíli, kdy v pauze mezi závody přiletěly dva Eurofightery, nad diváky to piloti obrátili skoro kolmo vzhůru a "šlápli" na to :) Ale máš pravdu, že od znovuzavedení turba je to slabší.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E: koukal jsem na internety a tam pisou ze pro dospely uz potreba nejsou ale pro deti asi pro jistotu ano...:)
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: pro děti určitě.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MITTRA: je to pri soucasnych motorech vubec potreba?
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Nemáte někdo zkušenost se sluchátky proti hluku pro děti? Naposledy na F1 jsem to řešil klasickými špunty, ale byla to hrozná otrava, musel jsem je synovi nandavat snad 30x. Letos bych rád řešil jinak, ale nevím, kde sluchátka koupit, resp. jestli klasická pracovní nebo třeba střelecká nejsou zbytečný overkill.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam