• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: Nebýt Liberty tak zase nemáš seriál na Netflixu, spousta highlightů apod. Nikdo se o tuhle stránku nestaral. Bernie na to mrdal.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    M_IKE: ja se spis obavam ze misto u top tymu pro nej moc uz nebude vzhledem k tomu kolik mladejch nadejnejch jezdcu tam ted je, jestli se renault nejak neprobere tak spis dopadne jak alonso v mclarenu :/

    jo s tim Berniem na tom neco je, uz jen ty debilni grid kids misto grid girls znaci o filozofii liberty
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    ANDR3E: Sme na tom stejne, akorat mi to cely dojebal :(
    To proc odesel z RB bylo videt i v tom dokumentu od netflixu, proste zhrzenej pristupem RB kterej to zacal cely smerovat na Maxe (cemuz se nemuzeme divit).. Bud fakt uveril renaultu ze by to do par let mohlo byt jako uz tady popisovany MB + HAM, nebo to bere jako prestupni zastavku, nez se najde misto v MB nebo u ferrka, jinak si to vysvetlit nedokazu.. A myslim si ze jeho samotnyho to musi strasne srat.


    Co se prsticka tyce, ja ho nemusel dokud byl v RB, u ferrari mi vadit prestal.. To co ale posledni rok-dva predvadi je hodne spatny.. je videt ze ten titul chce az moc.
    To ze je prsticek napicu pilot pravda neni, staci mrknout jak si mazal na chleba typky v nizsich seriich.

    To co by F1 prospelo je fakt pristup co mel Bernie, proste nalajnovat pravidla a komu se to nelibi, jdete dopice. Liberty se snazi zavdecit kazdymu.. Fakt doufam ze se prosadi rozpoctovej strop, to bude hned jina pisnicka :))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: :)) jsem citil potrebu se zastat prsticka
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: No shodneme se na tom, že se neshodneme :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: ufnukany jsou uplne vsichni ,staci poslouchat ty jejich kecy do vysilacky pri jakykoliv kolizi nebo predjeti
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    KALTY: presne tak ... fetka fnuka uz od dob co prisel do f1 ...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    THRASHER:

    podle ceho soudis? podle zavodu v Rakousku kde Leclerc vyrazel z pole position a skoncil 2. a Vettel pro technicky problemy z Q3 startoval 9. a skoncil pres nepovedenej pitstop 4.?
    KALTY
    KALTY --- ---
    THRASHER: tak on už byl takový i předtím.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: vrhnu se na to :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: no tak to naprav. Jedno z nevětších překvapení tohoto roku :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: vidis ja to porad jeste nevidel :/
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: tak z toho F1 seriálu se to pochopit dá.
    - VER byl pro ně jednička a necítil podporu v teamu, přitom jezdil dobře
    - měl fakt velkou smůlu na technické problémy
    - už to prostě přelezlo přes určitou mez
    - Abiteboul mu asi nasliboval hory doly a věřil, že by to mohlo být něco jako nový projekt Mergl a přestup Ham

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    jo a konecne mi dosla trpelivost s Ricciardem ve fantasy, fakt nikdy nepochopim proc nezustal v RB
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: me mercedes ani lewis nevadi, ale doufam ze este zazijem letos par zavodu/trati kde se jim nebude darit a kde bude mit Ferko a RB moznost se predvest
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Btw na lujze je kurz 1.05 a na mercedes uz se vsadit neda :))))
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Tady jeden zavod nevyhral mergl a to na trati kde je kazdorocne slaby a tady uz jsou spekulace o titulu :))))

    I kdyz jsem fanda merglu/mcl a lujze (odjakziva!!) tak me ta nadvlada uz tak netesi ale nebudme najivni pratele ... titul konstrukteru a onetwo v jezdcich uz je dany ;)
    KALTY
    KALTY --- ---
    M_IKE: Až začne Ferrari jezdit na hraně potenciálu jejich auta a přestane jak stáj tak jezdci dělat chyby tak by to mohlo být zajímavější. Ale stejně si nemyslím, že to je na poražení nejlepšího comba posledních let HAM + MER. Musí si kluci v Maranelu srovnat hlavy.

    Z McL mám ale radost. Mají super jezdeckou dvojici a začínají se prodírat do popředí. Dávají na prdel továrnímu Renaultu s taky super dvojicí.
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    M_IKE: tak je to motorsport a jak kazdej vime v motorpsortu je mozny vsechno... az na tohle asi.. to by musel nekdo najit v Mercedesu šmelinu, nejakej tuhej tvrdej púodvod aby jim sebrali vsechny body... Jinak se na to podivej voni maji bodu jak máku a my(McL) máme uplný hovno žejo, ale jedeme dál.. ty klucí se taky musej trochu nadejchnout.....

    byl bych rad aby se McL prodral do Top staji... Uz zacinaji skoro pomyslet na Best of the Rest..
    Ferrari ma starosti nad hlavu s jezdcema a potrebujou stabilizovat pro dalsi sezonu
    RB se ted rozjel ale bude muset vyspekulovat kdo za ne bude jezdit pristi rok jestli jim odejde MadMax.. libilo bby se mi udelat z toho Gerontoparty Vettel - Alonso

    Tento rok uz se muze stat ze kdyz ostatni top staje prinesou enjakej ten mega balicek a zlepsej se, ze obcas shodej jeden nebo dva Mercedesy z podia ale na nejakej boj o titul to asi stacit nebude...
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Mne spis zajima, jakej mate nazor vy na tu sezonu. Je vubec realny predpokladat (doufat), ze ferrari vyfoukne titul hamiltonovi, potazmo mercedesu?
    Mne prijde ze teda moc ne.. bohuzel :(
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    MITTRA: dunno, celkom spinavo ho vytlacil von, ked boli obidvaja bok po boku, ja by som si kludne vedel 5s predstavit.

    Max by ho dal tak ci tak, tak je skoda, ze to spravil takto.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam