• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    KALTY
    KALTY --- ---
    M_IKE: ale top jezdec to není. Už jen kvůli tomu, že to má už nějakou dobu na párku.
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Btw: Kimi dokaze s alfou taky delat zazraky, na toho nezapominat :))
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Jedinnej top jezdec kterej tohle splnuje byl a je Alonso.

    ANDR3E: Souhlas, ta trat v rakousku jim sedla. Max mne prvni sezonu desne sral jeho arogantnim pristupem, ted je videt ze zacal pouzivat hlavu a premysli nez neco udela.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: me prislo ze ta trat v rakousku hodne sedla RB a Ferrari a nemyslim si ze je RB o tolik horsi auto nez Ferrari, spis Gasly je slabej... proti Maxovi ale nic nemam, nemel jsem moc rad ze zacatku za jeho kamikaze akce ale ted mu fandim
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ANDR3E: ja myslim, ze dobre, ale prave podle me dela uplny top jezdce to, ze dokaze s horsim autem zajet lepe, jak jiny s nejlepsim autem v poli. Coz ted treba Max jasne ukazuje.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: ale to muzem diskutovat do nekonecna :)) snad bude mit Max taky stesti na to byt ve spravnym tymu ve spravnou chvili, aby zajel tituly, nejpozdejc az pujde Lewis do duchodu by mohl dominovat on
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: Max bude top jezdec, udelal velkej progres, ale v soucasny chvili podle me neni vys nez Vettel v souctu talent&zkusenosti
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    skoda ze nejde zjistit jak by jezdil Vettel v Merglu :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ANDR3E: za top jezdce aktualne povazuji Ham, Max, Alonsa, potencial vidim u Leclerka. Z toho Alik uz tam neni...tezko rict, jak by jel treba Hulk, Sainz, Lando, Ric, kdyby meli stejne auto jako Ham. To asi nikdy nezjistime. Stejne jak by jezdil Ham, kdyby ho posadili treba do McL, treba by to zase takova bomba nebyla.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: prave :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: nikdo.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: kdo je v soucasnym poli podle tebe top jezdec? (talent&zkusenost, krome Lewise)
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: když byl v RB tak mě vadil (prostě mi nesedí), ale uznával jsem jeho schopnosti.
    Ale VYWERN: souhlas. Už v něm ten drive ze dřívejška nevidím.
    Ferrari zásadně nefandím. Kimimu jsem fandil v McL. Pořád jsem mu ale fandil nad VET. Stejně jak teď LcL.
    Čekal jsem od VET víc.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ANDR3E: ja ho nehejtuji, jen ho proste neberu jako top jezdce. Mozna kdyby to minuly rok nezacal kazit tak evidentne a novackovsky, tak bych nazor zmenil (naslapnuto mel), ale proste nepresvedcil.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: s tim Vettlem vas uplne nechapu, samozrejme je Lewis nekde jinde, ale nechapu ten hate na Vettla a snizovani jeho schopnosti
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Me Ric u Renaultu nevadi, nemam ho v kategorii top 5 jezdcu a Max ukazal, ze je lepsi. Spis me mrzi celkova forma Renaultu. Naopak Mcl se zvedl hezky, konecne.
    Gasly letos taky spatne, ten ma naslapnuto ven.
    Vettela jsem nemel za top jezdce nikdy a od minuleho roku jde videt, ze jeho top forma sla dolu, takze me situace letos neprekvapuje a divim se, ze si to Ferko neuvedomilo a jede na nej porad. Je mozne, ze se jeste zvedne, ale ted bych se nedivil, kdyby na konci sezony odesel. Leclerk je ale zase bez zkusenosti, min tuto sezonu potrebuje klid a ne tlak.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Kubica přišel o jezdce dne GP Rakouska. Vítězem se stal Verstappen – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/kubica-prisel-o-jezdce-dne-gp-rakouska-vitezem-se-stal-verstappen
    KALTY
    KALTY --- ---
    M_IKE: to je blbost imho
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: highlighty zavodu jako byl treba ten ve Francii si muzou strcit nekam :))
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    KALTY: Vyjadrim se lip. Nerikam ze mi chybi Bernie, jeho pristup (zadny social media) byl proste spatne a nepobral dnesni dobu, ale tvorbu pravidel proste umel lepe.. To je to co jsem mel na mysli. Jinak se liberty vazne snazi, jen tohle je spatny pristup..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam