• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: by me zajimalo nakolik to souvisi s hopsanim, a jestli to neceka behem zavodu dalsi jezdce
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    BOT
    VER
    HAM
    LEC
    RIC
    NOR
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    VET out
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    vypada to na prasklej zadni tlumic
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ma neco s autem...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    vet se nam trochu propada...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    startujeme :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E Měli by :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: myslis ze v Austinu taky jeste asfaltuji?:)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Šílené rodeo betonovým kanálem Dallasu. Velká cena USA 1984 byla obrovským skandálem | ČtiDoma.cz
    https://www.ctidoma.cz/...rnetu&fbclid=IwAR3RSA0yg5J-m1Oxmw5OrjU3fsLmi7gDzIi0BLKPcAN0NDzIsXWIFxxvKDE
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    THRASHER: Skylink má v listopadu Sport 1 i Sport 2 zdarma

    Novinky | Skylink
    https://www.skylink.cz/novinky/165cs-volne-vysilane-programy-v-mesici-listopadu
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Latifi ktery mozna nahradi pristi rok Kubicu ...

    Latifi said: "The bumps into Turn 1 were definitely the biggest ones.

    "They were big, but like at a low frequency, so it wasn't like going over rumble strips where you get that kind of vibration effect.

    "It was probably the biggest I've ever experienced on a race track.

    "Going into Turn 2 actually, which is quite easy flat out, the first time I tried it flat I hit a bump, got a massive snap.

    "Some different lines and stuff to experiment with. But it's still an amazing track to drive."


    (Nikdy nebrecici) Lewis hlasil bolesti hlavy z toho drncani, Leclercovi kvuli nerovnostem odesel plynovej pedal, mame se na co tesit :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Kdo nevidel zavody v hopsani tak tady jsou highlights z FP1 a FP2, kdyz to Zdenda vcera psal rozhodne jsem necekal ze jim to bude poskakovat az takhle, odjet na tom celej zavod bude asi peklo

    2019 United States Grand Prix: FP2 Highlights
    http://www.youtube.com/watch?v=Rd3Rlii8W6A


    2019 United States Grand Prix: FP1 Highlights
    http://www.youtube.com/watch?v=S3L40MV8VH8
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Zkuste se poptat u známých, jestli je někdo připojený přes UPC. Je k němu i streamovací služba horizon.tv, již v ceně služeb UPC. Já takhle koukám pres kámošův účet (právě na sport 1,2) a na oplátku ho zas nechávám používat můj Netflix. Každý platíme kolem 200 měsíčně a dohromady máme super nabídku.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: kdyztak bych to vyresil pres VPNku:)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: ja to jen tak projel a na jejich strankach pisou ze se na to da koukat v CR a EU, budu muset sehnat od pristiho roku nahradu za ORF kde uz nebudou F1 vysilat :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Ježiš já už nevim jak to tam s tím je, ale mám myslim tu nejširší programovou nabídku za 400,– měsíčně.

    Ne že bych všechny ty kanály potřeboval, ale abys dostal všechny ty sportovní (celkem tak deset), tak si musíš koupit prakticky i všechny ostatní telenovely, realityshows a zprávy na Primě. Prostě komplet "kabelovka". Dají se ale dokumentární, zpravodajství, některé filmy, seriály... Sjíždím to přímo v prohlížeči, ale dá se to i přes set-top box a některé nové telky to zvládají přímo.

    Uděláš si účet, spáruješ s kartou a první měsíc máš zadara, pak ti začne po měsíci brát inkaso. Žádná smlouva nic, když nezaplatíš tak prostě nefuguje s dalším zaplacením se zase hned rozjede.

    Jestli funguje v Rakousku nevim, kdoví jak to mají šéfovaný s IP, napiš jim na help chatu a zjisti. Já jsem s ní spokojenej :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Jo ještě ve FP1... já jsem to spíš poslouchal, páč jsem u toho šrouboval postel a možná mi to uteklo :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: diky za tip s kuki.cz, to by se mohlo hodit a melo by jit pustit i v Rakousku podle toho co tam pisou, mas kuki mensi nebo vetsi?:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam