• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Analýza: Leclerc nebyl v Sao Paulu jen obětí, od Vettela ochutnal vlastní medicínu

    https://sport.aktualne.cz/...azilie-2019-analyza-vettel-leclderc/r~0e37aacc09f811ea9d020cc47ab5f122/
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    navic Vettla vedle Maxe si fakt nedovedu predstavit, kdyz to uz nefunguje s Leclercem
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: myslim ze nekde i rikali ze ne, navic potom co udrzeli Maxe me prijde dvojice Max a Albon idealni, Albon by mohl pristi rok prohanet Maxe jako ted Leclerc Vettla
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: me prisla magorina i ty F3
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Btw. ještě k Macau; o víkendu se tam jel i závod na motorkách. Dovedete si představit, jak by asi vypadal motocyklový závod v Monaku? Magořina! :D

    macau 2019 gp race
    https://www.youtube.com/...3WE8&fbclid=IwAR2FX_Fq5pXzAgyj_ZDOpYI2HziL2KJ2nBvmmwMOPux5g6rN7Jv-qF0634U
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Až teď jsem se dostal k tomu, abych napsal svoje dojmy ze včerejška;

    Boží! Žeru to! :D
    KALTY
    KALTY --- ---
    THRASHER: A proč by to RB dělal? Svého favorita mají a Albon je jako (zatím) dvojka super.
    KALTY
    KALTY --- ---
    A tedy že nedostal Vettel penalizaci je taky fail jak prase. Nevím jak to má s bodama. Jestli náhodou nehrozila stopka pro další závod? Ale konzistentní fakt nejsou...
    KALTY
    KALTY --- ---
    KALTY
    KALTY --- ---
    No nevím. To vidím jinak. Poslední sezóny jsou fakt zábavný (nemluvím o výsledcích).
    Myslím, že postavit vedle sebe tuhle sezónu s jinými ze 70,80 a 90 let, tak vyjde hodně dobře.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: nechci hanit sezonu, ale tech poslednich 10 kol stalo za to, fakt jsem se bavil jako dlouho ne :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: ani hovno. Rychle zapomínáš :) Nebo jestli myslíš výsledkově?
    SNAXX: to je velká kaňka
    KALTY
    KALTY --- ---
    ZDENDAK: To nevím, ale ve slovenštině mě to navadí. Klidně koupím i tak :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E: a hrozne me prekvapil Gasly ze to dotahl do konce, cekal jsem ho Lewis predjede v ty posledni zatacce
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    SNAXX: jasny, to je skoda no, ale takhle uz to udelali casteji kdyz se neco stalo tesne pred koncem zavodu, me mrzi vic ale Albon
    SNAXX
    SNAXX --- ---
    ANDR3E: ze si neužil Sainz šampaňský na stupních... tak to myslím. Takhle "po" je to takový s pachuťí.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    2019 Brazilian Grand Prix: Race Highlights
    https://www.youtube.com/watch?v=3WZeoOkMf0Y
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Dneska skvely :) Za celou sezonu jsme se tak nepobavili :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Kimi 4. :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    SNAXX: uplne nechapu jak to myslis, Sainz je nakonec 3.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam