• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Koukám běží rychleji než gétéčka :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    A jeste klokani :))

    Kangaroos invade Bathurst! Supercut of Kangaroo moments from 2020 Bathurst 12 Hour #B12hr
    http://www.youtube.com/watch?v=6Rb2SOLHg9M
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Bathurst, cervena vlajka kvuli klokanum na trati pri treninku :)

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E: kdo si taky ma pamatovat 73 zatacek :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: ja to mam podobne na Nordschleife, radsi uz ji ani nejezdim :))
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: Igor jezdi gran turismo championship ... je dobrej
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Ptáček poprvé na pódiu, v Race1 přivezl třetí místo. První Igor Fraga, druhý Liam Lawson
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Petr Ptáček vyhrál první kvalifikaci ve třetím víkendu zimní série novozélandské F3 s náskokem 0,033 na domácího Liama Lawsona ;)

    "But it's Piter Patacek of the czek repablic" :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Já jsem ho vždy nesnášel. Hlavně tu část do kopce a z kopce :) Ale na ty co to umí a opravdu tam ve dvoukilu v těch serpentinách kličkují jako v Monaku se mi dívá dobře.

    Zrovna předevčírem jsem v PCars2 jel hodinovej závod tady, a jako v každém závodě tady předtím, jsem nebyl schopnej odjet tři čistý kola bez poškození po sobě (ačkoliv jsem si v předchozím téninku dokázal káru přijatelně nastavit). A to už jsem zvládnul i hodinovej závod na Nordschleife, kde mezi tím začalo i přestalo pršet :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    2019 Bathurst 12 Hour - Last 20 minutes
    https://www.youtube.com/watch?v=cSz7YOwu304


    2019, poslednich 20 minut a restart za safety carem :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: Bathurst me vzdycky bavil jezdit na PC/PS4 :) hlavne ta cast do kopce a pak z kopce je zabavna
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    O víkendu 12h Bathurst. Dnes ve 21:15 trénink a kvalda, ráno v sedm Top 10 Shootout a zítra v 19:30 start. Lajvko na motorsport.tv nebo na YT free:

    LIVE - 2020 Bathurst 12 Hour - Full Race, English Comms #B12H
    https://www.youtube.com/watch?v=687lgSCeW7Q



    Mimo to taky třetí závodní víkend Toyota Racing Series, novozélandské F3, s Petrem Ptáčkem jr. v Hampton Downs. Dnes ve 23:00 první kvalda1, ve tři v noci Race1, zítra ve 21:00 kvalda2, Race2 startuje ve 23:45 a pak ve 4:30 Race3. Lajvko na placeném motorsport.tv. Mezitím by v sobotu večer měl být na Sport5.cz free záznam z minulého víkendu.
    TOFI
    TOFI --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    DEMENCE: porad by z toho mohli udelat evropskou obdobu indycar, ktera ma radove nizsi naklady kdyby nemeli jiny vychodisko
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    TOFI: ve skutecnosti cca 2mesice stara informace... to co tam nepisou je ze by to pravdepodobne znamenalo konec RedBullu v F1 protoze AM je jejich titularni sponzor.... a Pan Redbull se pred nedavnem vyjkadril ze ho ta F1 v mnoha ohledexch vic sere nez bavi, hlavne ohledne zmen v pravidlech... potom by taky byla moznost ze bude pole o 3 staje chudsi(RedBull, Torro Rosso, Racing point a Mercedes-AMG se mergnou) na zacatku 2021?? mozna uz letos nevim jak jsou prihlasky :D a to je mozna konec F1 ???
    TOFI
    TOFI --- ---
    Opustí Mercedes Formuli 1? Nahradit by ho mohla britská legenda | Auto.cz
    https://www.auto.cz/opusti-mercedes-formuli-1-nahradit-by-ho-mohla-britska-legenda-133088
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    THRASHER: a nechtel jsem v tobe vyvolat takovejhle zachvat, byl tu v posledni dobe celkem klid :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    THRASHER: nejsem zaujatej :) ze soucasnyho startovniho pole jsem zaujatej maximalne proti Leclercovi
    KALTY
    KALTY --- ---
    Já už se tak těším na ten nový rok. Kurňa. F1 čím dál delší, ale stejně je ta okurková sezóna moc dlouhá...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam