• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: To je náhodou dobrý, united colours, to prostě sedí :) Je to kreativní, to se dneska nevidí. Jen RedBull za chvíli pro pár fotek zase vystaví fancy pattern, ale pak zase bude jen modrej. Se žlutým sluníčkem dokulata
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK ZDENDAK: Mi připomíná ty liveries. Obzvláště v téhle F3 soutěži se to projevuje :) Tatuus evidentně prodává svoje sériové F3 v přírodní černé barvě uhlíku a týmy moc nechtějí utrácet za polep, takže to většinou řeší několik nálepek sponzorů a sem tam nějaký ten barevný prvek, aby to šlo aspoň nějak odlišit, ale ve výsledku to vypadá skoro tak, jakože jedni aby si poznali auto tak si ho obmotnou červenou lepící páskou v půlce, další tým si dá kousek zelené pásky na přední křídlo a zrcátka, třetí tým si přilepí čtyři pruhy zelené lepící pásky našikmo a čtvrtý použije odvážnou kombinaci modré a červené pásky a vymotá od každé z nich jednu celou rolku. Jen chráněnec RedBullu Yuki Tsunoda měl takové štěstí, že mu na přírodní černou barvu uhlíku dovolili vystřihnout si žlutý sluníčko dokulata :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Víkendové zpravodajství z Nového Zélandu: Na trati Pukekohe v předposledním podniku letošního ročníku soutěže si Petr Ptáček po startu z pole position do druhého závodu víkendu přijel pro druhý stupeň na bedně. V prvním závodě, který proběhl z větší části pod SC, přijel na osmém místě a ve třetím závodě ho tři kola před koncem odsunul na páté místo Yuki Tsunoda.

    Soutěži kraluje domácí Liam Lawson (286 bodů) s Igorem Fragou v osmibodovém závěsu. Petr Ptáček je s 185 body před posledním víkendem letošní série na pátém místě mezi Grégoirem Saucym a Lirim Zendelim, který na Petra ztrácí dva body.

    Mimo to s nimi ze začátku ročníku kroužilo i tohle zvířátko:



    Domácí Chelsea Herbert. Které ale soutěž přerušilo, když si ve druhém víkendu zlomilo obratel. Ale prej docela šikovně, takže se brzo zase vrátí do sedačky.
    PRDIK
    PRDIK --- ---
    ANDR3E: Bohužel.
    PRDIK
    PRDIK --- ---
    MADCAT: To měli piloti víc práce s monopostama, než s kampaněmi pro Tommyho Hilfigra a veganství.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    ANDR3E: Jo, barvy trochu přehnali, ale hlavně "přehnali" i výkon, pročež je sezóna 86 jedna z mých nejoblíbenějších. Krotit ty monoposty a udržet je na trati muselo stát nadlidský úsilí...

    Benetton B186 BMW F1 Turbo 1350HP
    http://www.youtube.com/watch?v=9t4yfHfTfDs

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    On tam este porad je? :D

    Asi jsem černá ovce formule 1, rád budím emoce, říká závodník Grosjean - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/...sem-cerna-ovce-formule-1-rad-budim-emoce-rika-zavodnik-grosjean-88458
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: tady to trochu prehnali :D



    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Obecně grafický design formulí upadl :D

    Nejen F1 už není co to bejvalo (asi stárnu, může to být i tím, páč tehda když bejvávaly hezčí formule, tak jsem bejval maldej, svět byl jednodušší, všichni se měli radši... :), ale sledovat třeba nižší série je – co se týče liveries – smutný pohled. Já nevim kdo tyhle designy vymýšlí, co je to za pozici, co na to člověk musel vystudovat a tak ( :D ), ale často žasnu nad designovými kreacemi, které oddělují jednu formuli od druhé. Jako o to sice jde, ono to tak funguje, ale řekl bych že často jsou to jen random plošné útvary připlácnuté na kapotu :D

    (schválně zkusím najít nějaké nejšílenější kousky :D )
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: ja bych si pral aby mel nekdo koule a viděli jsme nejaky barevnejsi a barevne odvaznejsi auta, treba cely zluty jak byval jordan nebo oranzovy jako byl ted mclaren, tohle je takový nemastny neslany,libi se mi jen ten nahled zezhora :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    M_IKE: Vedle loňských obrázků jsem se snažil zjistit, co tam je jinak. Nenašel jsem prakticky nic :) Ale letos je to pochopitelné a myslím, že to takhle bude u všech.

    Takže se těšme aspoň na nové liveries :)


    Za mě je tento bělejší Haas oproti loňskému černému Haasu určitě samolepkou lahodivější. Návrat k původnímu zbarvení, které kdysi přes šedou spadlo do nudné černé. Nic moc nového, ale je to čisté a pokud to takhle zůstane, tak mě to vizuálně neurazí. Zrovna u Haasu jsem ale zvědavější na jiné věci, než jak ho pomalovali :)




    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Lewis Hamilton and Schumacher share a rare ability, says Ross Brawn | Formula One | The Guardian
    https://www.theguardian.com/...2020/feb/06/lewis-hamilton-michael-schumacher-rare-ability-ross-brawn
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Novej haas. Zatim nepocuchanej, nez to grosjean nekde odre :))





    M_IKE
    M_IKE --- ---
    ANDR3E:
    1983 Audi Quattro vs Lancia 037
    https://www.youtube.com/watch?v=dFTDyoJIjB0
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    tohle na me ted vyskocilo na ytb, tak si to tu odlozim na pozdeji :)

    Group B - The Age of the Supercar
    http://www.youtube.com/watch?v=zpzOf4-6GoE
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Zatím neoficiální info o tom, že GP Číny byla oficiálně zrušena.

    Jinak oficiálně to ale znamená, že až do odvolání jsou všechny mezinárodní sportovní akce v Číně zrušeny. GP Číny je ještě celkem za dlouho, a odvolání může do té doby nastat kdykoliv.

    Stay tuned! :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Ve FIA F3 budou za Charouz Racing System závodit Niko Kari, David Schumacher a Igor Fraga
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: skoda, snad to bude neco docasnyho a za rok se na to zase vrhnou
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Asi bohužel, takhle se nekvalifikují
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam