• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    PRDIK: Tak chceme raport fotky vsechno!!!! :)
    PRDIK
    PRDIK --- ---
    Nejedete někdo na testy? Odlétám ve středu večer a čtvrtek budu v paddocku, pátek na okruhu.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    How Williams went from "rock bottom" to respectable in 12 months · RaceFans
    https://www.racefans.net/2020/02/22/how-williams-went-from-rock-bottom-to-respectable-in-12-months/
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Red Bull's innovative multi-link 2020 F1 front suspension design - F1 - Autosport
    https://www.autosport.com/f1/news/148383/red-bull-multilink-2020-suspension-design
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: česká vlajka dela divy
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Williams o sekundu rychlejsi nez loni v kvalde .... ze by?
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    TOM_HOST: Nebejt F1 TV tak se o tom vsichni dozvedi az v Australii
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    hlavne to ze to v dnesni dobe utajili tak ze o tom krom fia nevedel nikdo ani fň to je jako mazec
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    KALTY: Ja bych zrovna tohle nezakazoval vubec.. jen se mi nelibi to, co se stane.. coz jsi presne sam napsal KALTY
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    KALTY: Rici kloboucek... vidim to uplne stejne... driv podobny vychytavky na hrane legalnosti delalo ferrari, jindy urcite nekdo jiny... proste to je F1... jak mergl uplne nemusim, tak proste vymysleli neco novyho, tak proc to okamzite zakazovat... zakazama se nikdy nic neposunulo dopredu...
    KALTY
    KALTY --- ---
    Red Bullu se systém DAS Mercedesu nelíbí. Podle Adriana Neweyho není legální: "Nezdá se mi, že by tím kontrolovali pouze teplotu pneumatik. Musí mít aerodynamické důvody. Je těžké pro mě pochopit, jak může být legální. Pilot nezatáčí auto, když k sobě potahuje volant nebo jej zatlačuje od sebe."

    Ty vole ten by byl první kdo by to prosazoval jako OK :)
    Spíš souhlas s Ricim

    Ricciardo smeká před nápadem Mercedesu: "V této turboéře jsou dominantní, přesto stále na všechny tlačí, smekám. Měli bychom to být my a všichni ostatní, kdo na ně tlačí, a oni by měli být spokojeni sami se sebou. Proto jsou podle mě tak dominantní. Právě teď předvádějí toho příklad a jako soupeř to rozhodně respektuji. Je to pro všechny dobré vidět, jak daleko jsou ochotni zajít."

    "Brzy uvidíme. Myslím, že nikdo o takovém systému až doposud neslyšel, proto si nemyslím, že by o tom někdo přemýšlel. Nechci hovořit za všechny, ale možná o tom moc lidí nemluvilo. Nevím tedy, jestli to bylo námětem rozhovorů, nicméně jsem si jistý tím, že teď tomu tak je."


    Zdroj: https://f1news.autoroad.cz/novinky/98676-zive-treti-den-testu-v-barcelone
    KALTY
    KALTY --- ---
    M_IKE: tak zase jim to nechtěj zakázat teď, když to není nelegální. Tenhle krok chápu.
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    KALTY: Presne, pod mi hop :D
    FIA je v nekterych vecech vazne debilni..

    A uz jen tyden! Do Drive to survive :-)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    M_IKE: tak to je husty fialovy
    KALTY
    KALTY --- ---
    M_IKE: haha takže teď by to mělo pomoc Mercedesu. Ostatní do toho investovat nebudou.
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    "FIA prohlásila, že revoluční systém Mercedesu DAS bude od roku 2021 zakázán."
    KALTY
    KALTY --- ---
    ZDENDAK: tak nějak na to přijít musel
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: LOOOL
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ZDENDAK: :D :D :D :D :D :D

    Btw rencek dobrej batmobil :D
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    ZDENDAK: Ja cekam ze to trochu jeste upravej, ten layout je fakt strasnej, nasi vlajkou to uplne nezachranej :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: abysme tim padem fandili williamsu :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam