• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    ANDR3E: jj, ako Mika Hakkinen :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: no.... tak pro začátek? :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: rok?:)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    BBC: Alonso podepsal smlouvu s Renaultem | GPF1
    https://gpf1.cz/bbc-alonso-podepsal-smlouvu-s-renaultem/
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Tak prej Alonso se vrací. Podle informací několika zdrojů půjde o Renault.


    Takže Vettel asi definitivně rok pauza, co?
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    JOHN_LENON: co to prevzal jde ferko lehce do kopru. Taky cekam zmeny, ale jestli budou k lepsimu ...

    Zavod byl ze zacatku trochu nuda. Mercedes si zase jel svou ligu, ale konec byl zabavny. Jen skoda tech saskaren kolem BLM.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    přesně. Nějakej cucák z dovolenkový destinace mě tu nebude školit. :)))
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Takze sumasumarum si myslim ze tam pridal schvalne aby to vypadalo ze tocil ale “ujelo” mu to a “co jsem mel delat” prave proto ze se nechtel nechat skolit od mladika ;) taky albon vole dvakrat predjizdi 5ti nasobneho mistra venkem v takove zatacce tak co jako ceka ze se stane? Prosim pane albon projedte si
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Ja jezdil tuhle trat v gts mockrat ... MOCKRAT ... a v tehle zatacce vim moc dobre co by lujz mel udelat jinak ... jenze nikdo neresi ze v 6tem kole to probehlo podobne ale lujz prave ubral aby nebyl kontakt a napodruhe uz to proste nevzdal
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRSH: neblbni. Já s tebou ve sporu nejsem. Jen jsem schopen chápat, proč rozhodčí takto rozhodli.

    Ale buďme k sobě upřímní. HAMa nemusim. Hlavně jako člověka. A to už od dob, kdy ve formuli začínal.

    Takže můžu objektivně říct, že v jeho případě nejsem objektivní. :)

    Jsem rád, že jsou tam nováčci. Přesně, Albon, Russel, Baldo, Lec..., všichni ti kluci jsou sympaťáci. I Verstapen vlastně, zlej muž pole. Pro mě je tohle obrovskej příslib do budoucna.

    DRSH
    DRSH --- ---
    Me se s tebou nechce prit. Třeba mas pravdu. Já to ale vidim jinak. A to jsem velký fanoušek Albona..
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRSH: Hele, můj názor je, že HAM to neudělal schválně, ale v tý vteřině ho prostě nechtěl pustit. Jenže ta vteřina je v motorsportu jak v životě minuta. Viděl, že je už před nim, stačilo na tom plynu nestát a vešli by se. Jenže ta soutěživost... Ten pocit určitě všichni známe.
    DRSH
    DRSH --- ---
    OPADEMON: video jsem shlédl několikrát již v neděli, teď znovu a pořád to vidím stejně, ale když se jak říkáš pletu pak mi nezbývá uznat že máte jako vždy pravdu vy pane Volejník :D

    JOHN_LENON: pravda, rychlost s jakou bylo rozhodnuto je asi skutečně vypovídající. Já ovšem opravdu nevidím co měl udělat Hamilton jinak. Ale jsem laik, nerozumím tomu.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRSH: Okrajově, IMHO, nemáme tolik informací, jako komisaři.

    Například telemetrii. Zaslechl jsem něco o tom, že HAM byl moc veselej s plynem, která způsobila nedotáčivost, posunutí osy auta ven ze zatáčky.

    Navíc, ta rychlost, s jakou bylo o tý penli rozhodnuto, je dost vypovídající...

    Takže 5 vteřin, zbytek je historie.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Kouká někdo?
    The Internet's Best Reactions To The 2020 Austrian Grand Prix
    https://www.youtube.com/watch?v=WZ6TbfxLP8s
    OPADEMON
    OPADEMON --- ---
    DRSH: jen tak na okraj, pleteš se. viz https://www.youtube.com/channel/UCB_qr75-ydFVKSF9Dmo6izg od 3:40
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    Jezdci použili různé strategie. Abyste v tom měli přehled, v noci jsem vyrobil analýzu:
    DRSH
    DRSH --- ---
    Jen tak na okraj Hamilton byl v té kolizi s Albonem IMHO úplně nevinně.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOFI: toho usatce proste nejde nemilovat. :) baldo Norris meme lord
    TOFI
    TOFI --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    vim ze po prvnim zavode to je predcasny, na druhou stranu kdyby Baterka dal zatapel Lewisovi a od tretiho mista bylo vsechno otevreny, mohla by to byt hodne zabavna sezona :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam