• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Richtr o vikendu rikal, ze Netflix je v garazi Williams a... ten druhej uz nevim, jestli to byl Haas?
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    M_IKE: co ja vim tak se osekaval pocet lidi pritomnych na VC... Ani komentatori ze SkyF1 nejsou primo na okruhu.. pochybuju ze si tam pustis 50typku od netflixu co neco tocej....
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Nemáte někdo idnes premium? Teď tam v posledních dnech vyšly nějaký na první pohled možná i celkem příčetný články z historie F1 - 80. a 90. léta, a nechce se mně nějak zvlášť se jenom kvůli tomu registrovat...
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Letos seros fakt nebude?
    JA zaznamenal jen ze se o tom jednalo jak to bude, myslel jsme ze to nakonec ale nejak udelaji :(
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    ZDENDAK: jj a chtel bych videt Sebba pristi rok u Haase jak se snese s Guntherem... me tak mrzi ze nebude netflix z tyhle hybrid sezony.... chtel bcyh videt Gunthera mlatit Kevina botou a Grosjeana jak nevi a Gubther na enj krici nebo tak neco.... od doby dokumentu mam po McL druhou oblibenou staj... Haas a to kvuli nemu....
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Já se hlavně těším, jak Nando srovná Cyrila :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Jak to teda je s tema prestupama pristi rok? Sainz jde do B tymu, ze ktereho odchazi Binotto? A ten pujde kam? :)))
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Tak na lehčí notečku :)

    Jakožto dávný pařan Motorsport Manageru jsem sáhnul po MM3 mobile a pobavila mě hned jedna z prvních hlášek:



    Leave me alone, I know what I'm doing!

    :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOFI: mýtná brána top
    TOFI
    TOFI --- ---
    Pohřeb klaunů na traktoru. Trapas Ferrari na Red Bull Ringu bavil
    https://sport.aktualne.cz/motorismus/formule-1/f1/r~6af1ca9cba4011ea8b230cc47ab5f122/?utm_source
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOFI
    TOFI --- ---
    Leclerc zničil naděje Ferrari! Pro něco takového neexistuje ospravedlnění, říká - Sport.cz
    https://www.sport.cz/...eje-ferrari-pro-neco-takoveho-neexistuje-ospravedlneni-rika.html?utm_source=
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    Seb: Vlez mi na záda
    Charles: OK
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: fair point. to se musí nechat. :)))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: treba dominance Merglu kdyz do sebe bourali Rosberg s Hamiltonem byla super
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOFI: dost sileny. prej se teda lec uz aspon omluvil. ale tu škodu stejne nezvrati
    DRSH
    DRSH --- ---
    KALTY: me teda taky ne :)
    TOFI
    TOFI --- ---
    Kaspari
    F1 FERRARI CRASH - Vettel And Leclerc Collide | 2020 Styrian Grand Prix
    http://www.youtube.com/watch?v=QCHKfjfpfdM
    KALTY
    KALTY --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    lando skvelej zavod btw.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam