• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Další zajímavý video na téma švindly v F1.
    Příjemnou zábavu.
    7 Of The Biggest F1 Punishments
    https://www.youtube.com/watch?v=pA5hNeJe1_I
    TOFI
    TOFI --- ---
    Takuma Sato podruhé v kariéře ovládl Indy 500! – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/takuma-sato-podruhe-v-kariere-ovladl-indy-500
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    THRASHER: Sorry, delam to nerad, delam to poprve a doufam, ze to delam naposled!

    Das si tejdenni stop n go a do budoucna s kazdou dalsi neprimerenou a neopodstatnenou invektivou se to bude o tyden zvysovat...

    A tohle od ted bude platit pro vsechny!

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_BEAK: a vzhledem k tomu ze je Satovi 43 ma Alik jeste par let na to aby taky vyhral :)
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    Vždy, když se Alonso kvalifikuje do Indy 500, vyhraje Sato.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Sato si da mliko :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Pigot mega crash, ale vypada ok, Sato to asi dojede pod zlutou
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    12 kol, Sato vede
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: ja si dneska aktivoval DAZN s tim ze budu koukat na Indy a pak prepnu na Ligu mistrů, nakonec jsem se fotbal uplne vykaslal, a koukam na cely indy :))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Poslednich 18 kol ...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Hustej crash ted, kdo koukate nakonec?:)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Jsem našel jen tohle, ale nejsu si jistej jestli to bude fakat:

    Watch IndyCar Live | NBC Sports
    http://stream.nbcsports.com/indycar/indycar-series

    Licenci na přenos má NBC a na mým oblíbeným motorsport.tv to neny
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Radši zjistěte, kde streamovat Indy500
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    amen
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Když jsem zakládal tohle auditko, tak jsem si říkal, že tu nebude potřeba nějaký velký regulace, RO a podobných chujovin, protože se přeci bavíme o něčem, k čemu máme jakýsi vřelý vztah a jsem si jist, že tu jsme všicí natolik ynteligentňi, že se vyhneme velkým invektivám. Nejsem zas tak naivní, abych nevěděl, že semtam ten mergl urazit musíme, čas od času prstíčkovi do pičusů zvoláme a hamiltonovi opičko řekneme... Jsem pro jakejkoliv byznys, na depehá nevěřím, ale co je moc to je cufíl!

    Je mi jasný, že je posledních pár dnů velký horko... ALE poprosim všechny, aby si povinně šli koupit zmrzlinu z Opočna (míchaná je vždycky nejlepší), Vienettu, Algidu nebo si strčili kostku ledu do trenyrek (TOM_HOST si může výjimečně jít cucnout tulamorky), abychom si zchladili pindíky a vrátili se zpátky do boxů!

    Prosím neurážejme se tu navzájem! Chovejme se jako lidé a ne jako Švédi u Prahy! Než něco napíčete, popremýšlejte, jestli to má hodnotu a smysl napsat! A klidně si to i do toho texťáku napičte, pošlete tam všechny klidně do Ferrari, ale než to odešlete, tak se znovu zamyslete, jestli to opravdu je nutné poslat a pak to radši smažte a napište znovu, lépe a slušněji.

    Věřím, že jsme všichni opravdu natolik zpusobilí, civilizovaní a slušní, že si tu nebudeme trhat občanky a občany, zpívat písničky, že nothing else than black life matters, řikat, že senna ne/byl rychlejší než průjem vaší babičky, která ho zažila a nadávat do prstíčků...

    Pokud bych tu v blízkých dnech, týdnech či měsících uviděl, že to prostě samoregulací a vašim vlastním zdravým úsudkem nepujde... tak udělám takovej algorytmus, že vám sennova rychlost bude malá!

    Okresní přebor - Jirka Luňák hodnotí výkon v šatně
    http://www.youtube.com/watch?v=AMXTOOG5M5k&t=95


    HOWGH domluvil jsem...
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    tak jo. jdu vratit diplomy a vybrecet se mamince. ;)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    THRASHER: tak komentujes nase reakce a komentare, nebo AI? sam si protirecis, chlape.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam