• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    JOHN_LENON: Za mě je to jednoznačně chyba jak hamiltona, který neviděl světla, a týmu, který ho zatáhl do boxu. Nemyslím si, že by to byla chyba návrhu tratě. :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    HEDIS: Já tím nikterak chybu Ham & Mercedesu neobhajuju, jen se snažim pochopit, co a proč se to stalo. ;)
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    JOHN_LENON: Nemyslím si, že je to úplně špatně umístěné. Je to dobře vidět. Jedeš pravotočivou zatáčku, díváš se na obrubníky, a najednou na tebe z prava vyskočí červené kříže, které jdou dobře vidět. Jsou tam ještě dva a blikají.

    Za mě chyba Ham a Mercedesu
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    M_IKE: Já pak zas přestal F1 sledovat někdy v roce 2010 plus mínus, protože všichni moji oblíbení piloti přestali jezdit, a nový oblíbený jsem nějak nemohl najít :-) a taky s tím neustálým zmenšováním motorů a obecně technickýma pravidlama jsem se nějak nemohl sžít... takže jsem tyhle závody asi už nejspíš neviděl... A jako jo - když už někde byl závod zastavenej, jako třeba tady ten legendární megacrash ve Spa, tak to bylo v prvním kole, a to se prostě tak nějak občas stává, že se to tam pomele a musí se zastavit, uklidit a znova. Ale v půlce rozjetýho závodu mě to z nějakýho důvodu překvapuje :-)
    DRSH
    DRSH --- ---
    ANDR3E: po tom prvním startu více než hodinu
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    DRSH: to muselo trvat nez nasli a posbirali vsechny ty ulamany kola:)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRSH: a ten fakt stal za to. jeden z mala zavodu, kterej si pamatuju, jak jsem ho sledoval nazivo na dovoleny na slovensku. na markyze. spolukomentoval Jirko Malcharek. :)))
    DRSH
    DRSH --- ---
    1998 Belgian Grand Prix: Race Highlights | DHL F1 Classics
    http://www.youtube.com/watch?v=R22nxVYLaBQ
    DRSH
    DRSH --- ---
    No podle me nejslavnější závod který se přerušil a startovalo se znovu z pevných pozic je Spa 1998. To byl celkove brutální závod.
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    M_IKE: jo ty myslis pevny starty!
    Tak to byla premiera, ale v pravidlech to je tusim od 2018 :)
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    MADCAT:
    2014: Japonsko (Jules..)
    2016: Australie, Belgie, Brazilie
    2017: Baku
    2020: Monza
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Hele kdy naposledy byl závod zastaven a startovalo se znova tak jak teď v nedělu? Formulu 1 jsem docela sledovával tak od r. 1992, ale přiznám se, že si nějak nevybavuju žádnej další závod v minulosti, kdy to takhle přepůlili...?
    KALTY
    KALTY --- ---
    Taky vám nefunguje Fantasy?
    Už mě blbne pár týdnů. Hlásí špatný heslo a některý den se zase přihlásím.
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    vole to su zase konspiracne teorie
    DRSH
    DRSH --- ---
    2020 Italian Grand Prix Timelapse
    http://www.youtube.com/watch?v=4YfAGCTATMk
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: Toto rikal ze to z jejich mista nevideli, a Lewis rekl ze v tu chvili koukal na pravou stranu trati a ty ukazatele neregistroval, spis by ale bylo zajimavy vedet jak si toho vsimli u McLarenu, Sainz byl kousek za Lewisem
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    btw tady je to dobre videt..

    2020 Italian Grand Prix: Hamilton pit lane penalty puts race win in doubt
    https://www.formula1.com/...talian_Grand_Prix__Hamilton_pit_lane_penalty_puts_race_win_in_doubt.html
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: já neviděl ten záznam celej, ale neni to taky trošku tim, že Ham byl k pitlane nejblíž, když ten signál začal platit? Jakože měli nejkratší časovej úsek na adekvátní reakci?
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: na druhou stranu ostatni tymy si toho vsimly..
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LANMANCZ: pozor, nemyslel jsem tím světlo u čáry. Ale světlo před vjezdem do pitlane. To jen na vysvětlení.
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    Imho je povinnosti kazdeho ridice mit prehled o tom kde jsou na kazde trati umistene vystrazne cedule a co znamenaji. To ze si jich nevsiml protoze o nich nevedel je jeho chyba (jejich umisteni je logicke, nemuzou byt az u vjezdu, protoze tam uz je pozde a musel by zas nebezpecne vyjet na trat z pit lane), to ze mu to ani nikdo z tymu zavcas nerekl je chyba tymu, trest je na miste.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam