• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: spis, ze na uplnym prazacatku samostatnyho merglu jako staje kdysi davno MSC byl... ze byl jeho soucasti a chte nechte urcite dal nejaky zaklady... Ale rekl to tak trochu... engovsky no... A halvne uz to je hodne davno a ten tym se dost pohnul dal :) Ale urcite ze zacatku mel MSC urcity vliv... ne, ze ne ;)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Co to ten enge ted rekl v te televizi??? Ze vuz od hamiltna kdysi vyvijel schumacher proto je tak rychly?? Si dela prdel ne
    KALTY
    KALTY --- ---
    Jako takhle. Hulka bych tam rád viděl, ale už není perspektivní.

    Mě nejvíc sere, že jde Sainz do Fiarri. McLaren byla super dvojka. Je pravda že Rici taky dobrý, ale Sainz / Lando nejlepší dvojka :)

    Jsem zvědav na trio Alfonzo, Ocon a Cyril :D
    KALTY
    KALTY --- ---
    THRASHER: a Hulk jo?
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: Podle Helmuta Marka Perez nebo Hulkenberg, Albon dostal nuz na krk, kdyz behem příštích závodu neukaze zlepseni...v Alpha Tauri je Gasly jasnou jedničkou, japonec Tsunoda zřejmě dostane sanci v druhym aute
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Tak kdo pujde do redbullu místo Albona na dalsi sezonu. Myslim že Albon je mimo hru. Doufám v Pereze :)
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    ANDR3E: Dixon je legenda. Obrovsky konzistentní. V každém závodě vymáčkne z auta maximální výsledek. A hlavně je to sympaťák.
    Nechápu, jak může někdo mít šest titulů bez toho, aby kdy obhájil. Třeba se to příští rok povede.
    Newgarden všechna čest teda, že ho takhle stáhl. Dixon vyhrál první tři závody a v půlce sezony měl náskok na body přes dvě výhry.
    Moc se těším příští rok. Do IndyCar jim přichází úřadující trojnásobný šampion australských V8 Supercars Scott McLaughlin (nejlepší kiwi Scott od dob Dixona, a Dixonův velký fanoušek) a z NASCAR sedminásobný šampion a legenda Jimmie Johnson. Klasické top týmy Ganassi, Penske a Andretti jsou doplněné o schopný McLaren. A závody bývají lepší podívaná, než F1, ale to je snad všechno.
    DRSH
    DRSH --- ---
    ANDR3E: "Honestly I thought at one point ‘what are the others doing?" Kimi Raikkonen
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    DRSH
    DRSH --- ---
    ANDR3E: nejlepší moment včerejšího závodu. Sorry Lewis...
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    ANDR3E: Takovej jasot jako vcera pri Kimiho jizde se u nas dlouho nekonal :)))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Kimiho onboard ze startu je ulet

    Kimi Raikkonen's Incredible Race Start | 2020 Portuguese Grand Prix
    http://www.youtube.com/watch?v=2ChdaNDFI30
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Koukal jsem jen na highlights a teda Gasly hustě, dobře on!
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Jde to nekde zkouknout ze záznamu? Myšleno zavod :)
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Zacatek sliboval zas netradicni a akcni bitvu, nakonec klasika :)
    Kazdopadne trat nadherna, skoda ze tam byla jen letos
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    THRASHER: jj John Surtees
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Jinak trať nádherná prostě, mám ji strašně rád i v PCars. A když jsem onehdá cestoval pěšky napříč Portugalskem, tak jsem úplně náhodně šel okolo :)
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    ZDENDAK: jejich taktika je stejna race strategy pro oba, oba dva to vedi a oba dva to potvrdili pred zavodem.. aspon na SkySports to rikali :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam