• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: pro levy predni kolo prave skoncil zavod :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Hockenheim 1982, Derek Daly, Williams FW08 Ford

    Najdi co je divně :)

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Can Aston Martin F1 be a race-winning team?
    http://www.youtube.com/watch?v=_QYEVc7vLk8
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ACID: tohle je taky dobry, kamera na helme jako u Gaslyho ma ale jeste daleko vetsi kouzlo, nez klasickej onboard:)
    ACID
    ACID --- ---
    M_IKE: Hot lap v Monaku onboard? Ale zajiste, ozvalo se ze sluchatka.
    F1 Classic Onboard: Senna On The Charge At The 1990 Monaco Grand Prix
    https://www.youtube.com/watch?v=auXfAHHNSFo&list=PLBXDnKr6LwqgpOpA8Sdl8VOCoJJo9lfj1&index=16
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    M_IKE: Brutálně u toho vynikne, jak je to hrozně malý. Loni jsem tama projížděl a když jsem jel kolem té maríny, přišlo mi, že jsem na cyklostezce.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    M_IKE: nebo mit moznost koukat takhle na celej zavod z pohledu urcityho jezdce :)
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    ANDR3E: Mňam dopíči. Skoda ze to bylo jen instalacni kolo, docela bych chtel videt takhle ostry kde by ta rychlost byla videt poradne :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Kameramanské stanoviště? Něco jako to, do čeho onehdá vlítla Sofia? Ale určitě by to neměli být takhle v uličce.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    JOHN_BEAK: Tak to uz vubec nechapu co tam delalo to leseni nebo co to je ... tam ma byt prujezd
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    JOHN_BEAK: Aha, vidíš, John Bejk to asi rozklíčoval líp
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Imho 4.-5. zatáčka, sekce z kopce za první rovinkou. Ve čtvrté ho to koplo, pátou projel až do servisní uličky. Podle satelitního snímku okruhu bych to hádal takhle
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    TOM_HOST: Předposlední zatáčka. Tam, kde jel Kimi zkratkou.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: to vypada ze to je uplne proti smeru jizdy, takovy mista se bezne nezajistuji imho
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    podle internetů je to treti mrtvy motorkar na Carlos Pace za posledni tri roky
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZDENDAK: Ja prave interlagos diky gran turismu znam jak svoje boty a nemuzu prijit na to co to je za zatacka
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOM_HOST: Tak tamtudy se hlavně asi ani nemělo jet, zatáčka směřuje doleva a ze záběru 'nahoru', on chytnul lehký highsider, už to nepochytal a pokračoval ze zatáčky ven. Pak je to teda ale úniková zóna a nějaká ochrana by tam být měla, ale připadá mi to tak jakoby 'za rohem', že konstrukce je za překryvem bariéry a on trefil to nejnevhodnější místo. Nějak z toho nemůžu přijít na to, ve které části okruhu to je...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    F1 Driver's Eye View with Pierre Gasly | 2018 Monaco Grand Prix
    http://www.youtube.com/watch?v=eWQfiTCQews
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Tsypyco :( to narval do jedineho mista kde nejsou tecpro
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam