• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    MERTLAS: Já při tom couval návěsem na rampu, zůstal jsem viset v půlce a rozklepaly se mi ruce, nějakou dobu jsem čučál a pak se na tu rampu nemohl rozumně trefit :D

    Každopádně tvl... další z prdele klika, z prdele klika, z prdele, z prdele, z prdele klika!

    Je vidět, jak zafungovaly bezpečnostní systémy. Stát se ti to na dálnici tak ani nemaj co pohřbít. Romain má štígro že se tam nějak nezaklínil, nebo neztratil vědomí. Ale být jím, už to zabalím...


    Teď to mám o pár minut ze záznamu a... Stroll tvl... a zase u toho Kvyat, a stejným kolem :D
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    MERTLAS: Tak oni jedou zezadu gridu, ne?

    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: :D ja u toho pracuju na dalsich dvou kompech, tak jsem to lip nestihl :D
    kazdopadne sileny... ale porad me neprestane udivovat, jak neskutecne rychle tam byli... v ty prvni fazi narazu tam odtud zdrhali a hned uz tam nabihali dalsi marsalove a hasici... a z druhy strany hned taky... tam vischni byli defakto okamzite... mazec proste
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Jako Romainova serie nehod je uz docela slusna. Myslim, ze z tohohle se nedostane uz ani s 20 psychologama.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: mam lepsi ;)



    MERTLAS
    MERTLAS --- ---


    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Jako je asi dobre, ze v zataku jezdi safety car v tom prvnim kole hned za nima... ti tam byli defakto hned... a i tratovi marsalove a jako faktkloboucek...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: A. v pytliku maj vterinovy lepidlo :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Manici z Haasu jdou zkontrolovat jestli to auto jeste pujde opravit
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    MERTLAS: jo tak jeste nemaj :D Tak beru zpet :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    a svodidla maj vymeneny... celkem to trvalo cca 15 minut... Kluci na D1 by se mohli jit proskolit :)

    GRO ma nakonec nejaky mensi popaleniny, ale jinak v cajku
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Priznejte kdo tu nadaval na halo?:))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    restart nejdriv za 45 minut
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    jj to bylo videt, ze to je rozpuleny presne za tim, kde sedi... stat se tohle v devadesatkach, tak je to totalka... neskutecny, jak se to posunulo, ze z toho vystoupil do par vterin a v uvozovkach v pohode....
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: vypadá to, ze ta schránka zůstala cela, urvalo to jen halo.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: to kde sedi je jedna cast, a ta se oddelila od zbytku imho..
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOHN_LENON: ja odhaduju, jak se mu to auto rozpulilo, tak nemusel uplne odepinat pasy a proste jenom vylezl...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: no ja porad nechapu, jak to mohl prezit. ten cockpit byl v centru požáru.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    jako tohle imho byla dost neskutecna nahoda, ze a jak se to stalo...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    tyjo ale on vystoupil absolutne hned... ze nebyl ani nijak zaseklej ani nic podobnyho... neskutecny
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: ty koupi nase RSD na D1 k Humpolci :D Pohoda :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam