• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    M_IKE: doufam ze potvrdej jeste mladyho Schumiho
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    ANDR3E: Nerikam ze ne :) Ja sem rad ze se ta sedacka konecne uvolnila
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    M_IKE: na tom ten jeden zavod nic nezmeni :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    Jinak v Sky Notebook mluvil o tom, že teď mají nové kombinézy na 20 sec výdrže. Rukavice jsou pouze na deset.
    Takže měl i štěstí na novou kombinézu
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    JOHN_LENON: Chce skoncit v F1 dustonejc nez jako ten, co se "zavrtal, zapalil a neshorel". Coz na jednu stranu chapu, na stranu druhou, je to magor a tohle kvuli donutum na konci zavodu fakt nestoji :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Tak sky sports odhadujou Stofela.
    Ted Kravitz on Hamilton's positive Covid-19 test & who will race the Sakhir GP instead
    https://www.youtube.com/watch?v=lB2VhmVMZnA&ab_channel=SkySportsF1
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Vandoorne heads Mercedes' list of Hamilton stand-in options - The Race
    https://the-race.com/formula-1/who-will-stand-in-for-lewis-hamilton-at-mercedes/

    tak co Russel nebo VANDOORNE
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: no tvl... takže je to ta horší varianta...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: Steiner rikal ze to necha na nem jestli chce jeste jet nebo ne a bude ho podporovat v jakymkoliv rozhodnuti
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: otázka je, jestli ho nějak netlačí smlouva.

    Přesně jak říkáš, kdyby se mně něco takového stalo, manželka by mi hrozila nožem, jestli bych do toho chtěl ještě někdy sednout.

    Jestli je to fakt jen o jeho egu, tak je mnohem větší idiot, než jsem si myslel.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: me by zajimalo jak to funguje u zavodniku doma, on ma doma tri deti... manzelka musi mit radost, o to vic kdyz mu vubec o nic nejde a bude tam zase jen krouzit nekde v druhy desitce
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHNEYSVK: taky se mi to moc nezdálo.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    jak jsem koukal na ty zabery z nehody tak RG si ty ruce spálil kdyz vylejzal z auta a držel se těch svodidel. Předpokládám ze museli bejt rozpálený jak svin.
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ANDR3E: blazen ty voe :)
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    JOHN_LENON: naraz bol pod uhlom, a ten kokpit ostal v uplne inej pozicii, takze moc ne :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: on si fakt nedá pokoj.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Grosjean chce jet posledni zavod sezony v Abu Dhabi
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    "Na oficiální zprávu si musíme počkat, ale vypadá to, že náraz utrhl plnicí klapku (palivová nádrž zůstala celá) a část paliva a další kapaliny vyprskly do prostoru (naštěstí ne všech ~130 litrů benzinu). Požar rychle pohltil také akumulátory rekuperačního systému ERS. Mimo ochranný palivový sektor auta, ve kterém je i nádrž, se od letošního roku může vyskytovat pouze čtvrt litru benzinu."
    DRSH
    DRSH --- ---
    Za me Russell. Ale lze to vůbec provést?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    I ten Russel by byl super. Nejvíc bych se smál, kdyby v kvaldě ujel Baterce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam