• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Tsunodu si tam museli posunout, nejen kvůli Hondě, ale taky proto aby ukázali že tu akademii mají, když už teda spíš k ničemu není :D Když si do áčka vzali cizího a svý stárnoucí juniory už vyždímali, ztrapnili a zasekli, tak aby se taky tvářili, že teda možná mají i někoho dalšího. Já se na něj těším, už v F3 se mi líbil.

    A teď na konci sezóny dával úžasný souboje s tím pošukem Mazepinem.

    Je to takovej sympaťák, asi i šikovnej a nová krev, navíc po čase zase Japonec, to je fajn, Japonci jsou boží. Se mi hrozně líbí jeho rozhovory. Jak tak roztomile žvatlá tím upřímným pokusem o angličtinu :D Ještě ze začátku sezóny mu to fakt nešlo, teď už to celkem dává, ale pořád je poznat, že je to Japonec. Ale i tak – na Japonce dobrý :) V Japonsku jsem byl, žije tam moje sestra, tak mám dobrou spojku a určité kulturní sympatie. A vím, jak se s nimi dá anglicky domluvit – nedá :D Takže jazykově nadprůměr.



    Třeba časem nahradí Checa v sedačce RB. Říkám jako Perézův fanoušek. Ne že bych Checovi dobrej flek nepřál, naopak jsem hrozně zvědavej jak bude prohánět Maxe (a doufám, že ho bude prohánět), ale osobně mi Checo k RB nějak nepasuje, představil bych si tam spíš právě Yukiho (i proto, aby byla zachovaná "kontinuita" RB akademie) a Checa třeba... ve Williamsu, kterej tou dobou bude prohánět McLareny, Alpiny a RBčka :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MOODYCAT: skoda, me napadl genialni tah ze by Albona uklidili do Alpha Tauri, a Perez (nebo Hulk) by tak mohli do RB. Snad jim japoncik aspon nejak ulehci situaci s motorama a Honda se bude vic snazit :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ANDR3E: Jj.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MOODYCAT: ten japonec?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Mame novyho Alpha Tauri :).
    DRSH
    DRSH --- ---
    2020 Championship as a Race
    http://www.youtube.com/watch?v=lY_jsJ-WZGI
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    5 Things F1 Drivers Do To Go Faster
    https://www.youtube.com/watch?v=QjSY-XQ-hNI
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    heh, sakra tak ja preci jen hral....akorat jsem na to uz vubec nesahl od zacatku sezony, takze jsme takovej nas fantasy williams :)
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    MITTRA: O 11 bodu?! Kuuurva :))

    Congrats KALTY
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    KALTY: Gratz!


    Tyve plac ... tsss
    KALTY
    KALTY --- ---
    MITTRA: no super!
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Tak Fantasy také za námi. Gratulace Kaltymu!

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    to jsme samozřejmě nadsázka, ale není to zdaleka letos poprvé. :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    JOHNEYSVK: Ferko si potopili tym :))
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    JOHN_LENON: Ferka sa potopili tym, ze ostali vonku cez safety car. Vettel moc nemal na vyber na tvrdych gumach, ale aj tak no.. :)
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    JOHN_LENON: Kimi for president!
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    JOHN_LENON: lepsi strategie - jeden vs dva pitstopy, bych videl jako příčinu
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Za povšimnutí stojí, ze Raikonnen opět porazil obě ferrari v objektivně pomalejší alfe. ;)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Ale na druhou stranu Horner ani ted po závodě Albona nepotrvrdil. COz už skoro trochu smrdí, ani Alex neví ma čem je. :) Předpokládám ze si pozvou Pereze a Hulka a zvazej možnosti.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: celej Red Bull patri v podstate z pulky Thajcum
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: koho on to má Albon za sebou? Slyšel jsem, že nějaký bohatý Thajce, ale netusim o koho jde.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam