• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    DRSH
    DRSH --- ---
    S tím Mazepinem u Haasu to bude ještě zajímavý...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    bylo by fajn nekterou z nich videt v F1, v Indycar taky jezdi holky :)
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    ZDENDAK: Jee, takovy hezky holky! :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Účastnice nadcházející W Series

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    kdyz mame tu okurku... tak tu je neco pro dlouhe zimni vecery u krbu :)

    TOP 11 motorsport filmů zdarma na Red Bull TV - video
    https://www.redbull.com/...2712&fbclid=IwAR1PUK9RwbUacoUsR6gBg0RD7HLAR_-2WHMNwVyEQsnw6luIHGpQ7ee_dlM
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ZDENDAK: videl jednou. usnul dvakrát.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SAAYURI: vypadal tak slibne, ale nic moc nepredved, no... v tom netflix dokumentu pusobil sympaticky. Zadnej zbohatlickej synek.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Albona je mi lito. Ten Perez mi tam proste nesedi.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: nedalo mi to, musel jsem vedet vic, a tohle na me vypadlo na twittru pod touhle fotkou :) jezdec je Harvey Williams, 1952 na Isle of m
    Man TT

    Paul Fearnley
    @paulpunter
    ·
    29. 5. 2018
    Odpověď uživateli
    @Stuart_Dent
    I wonder where he lit it? It can't have lasted from the start, not in the air stream, not even on a Bantam. Perhaps he had people situated around the track handing him ciggies

    Sharon Williams
    @wurzelbruce
    ·
    7. 7. 2019
    It was in his pocket! He’d stopped to fix something on the bike & forgot to put it out before setting off again...
    Zobrazit odpovědi

    Sharon Williams
    @wurzelbruce
    ·
    7. 7. 2019
    Odpověď uživateli
    @Stuart_Dent
    That’s my Dad! Still going strong at 86!


    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    ZDENDAK: Ne, neděje se mi, že bych si Abú Dhábí pustil víc, než jednou.
    Ale usínal jsem u toho taky.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Mimo dvě stopy, ale musel jsem se podělit :)

    Magoři... srdcaři :)




    Správnej chlap neodloží žváro. Vstadil bych se, že v náprsní kapse má ploskajdu s brandy :D

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Btw; sice o pár dní opožděná reakce, ale přece – poslední GP Abu Dhabi jsem čtyřikrát prospal.

    Jak v lajvku doma v sedacím pytli, tak v prvním pokusu o shlédnutí záznamu doma v sedacím pytli o den později, jakožto i ve třetím pokusu o shlédnutí záznamu v kabině kamionu při denním odpočinku v... už ani nevim kde jsem to stál. Až nastalo včerejší odpoledne, kdy jsem trávil denní pauzu u Prahy, o půlnoci měl nakládat a do té doby se potřeboval vyspat. Při čemž se mi pořád nedařilo usnout. Tak jsem si řekl, že své přebytečné volno zkusím využít, konečně to vstřebat a nenechat si uniknout něco podstatného z píšící se historie motorsportu. A víte co? Zafungovalo to! Skvěle jsem se vyspal.

    Čtyřikrát jsem viděl start a první tři kola a pak poslední tři kola a cíl. Vím jen, že Lando málem předjel Alexe, a ač Richtr vzrušeně vyřvával jak ho předjel, tak ne-e. A pak nic. Prostě tma.

    Skoro se bojím to zkusit shlédnout znovu. Asi si to nechám na nějaký další, zoufale bezesný večer. Děje se to jenom mě, nebo jste taky zaznamenali tuhle zkušenost? :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    JOHN_BEAK: Dobrej skill, ten reverzní Google ;) Teda elgooG. Dík za doplnění :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Tsunodu si tam museli posunout, nejen kvůli Hondě, ale taky proto aby ukázali že tu akademii mají, když už teda spíš k ničemu není :D Když si do áčka vzali cizího a svý stárnoucí juniory už vyždímali, ztrapnili a zasekli, tak aby se taky tvářili, že teda možná mají i někoho dalšího. Já se na něj těším, už v F3 se mi líbil.

    A teď na konci sezóny dával úžasný souboje s tím pošukem Mazepinem.

    Je to takovej sympaťák, asi i šikovnej a nová krev, navíc po čase zase Japonec, to je fajn, Japonci jsou boží. Se mi hrozně líbí jeho rozhovory. Jak tak roztomile žvatlá tím upřímným pokusem o angličtinu :D Ještě ze začátku sezóny mu to fakt nešlo, teď už to celkem dává, ale pořád je poznat, že je to Japonec. Ale i tak – na Japonce dobrý :) V Japonsku jsem byl, žije tam moje sestra, tak mám dobrou spojku a určité kulturní sympatie. A vím, jak se s nimi dá anglicky domluvit – nedá :D Takže jazykově nadprůměr.



    Třeba časem nahradí Checa v sedačce RB. Říkám jako Perézův fanoušek. Ne že bych Checovi dobrej flek nepřál, naopak jsem hrozně zvědavej jak bude prohánět Maxe (a doufám, že ho bude prohánět), ale osobně mi Checo k RB nějak nepasuje, představil bych si tam spíš právě Yukiho (i proto, aby byla zachovaná "kontinuita" RB akademie) a Checa třeba... ve Williamsu, kterej tou dobou bude prohánět McLareny, Alpiny a RBčka :)
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    ZDENDAK: Reverzní search přes Google - https://www.motorsportretro.com/2014/03/tasman-series/
    "1973 – Warwick Farm (pits) – Graeme McRae"
    Jezdec se jmenuje Graham McRae, jezdil i v F1 jako soukromník.
    Na YT je záznam ze závodu - nekoukal jsem, jen jsem projel jako slideshow: https://www.youtube.com/watch?v=iRBo90g4iaw
    Auto je McRae GM1.
    Vyhrál s tím ten rok titul v Tasman Series.
    A teď mě omluvte, musím ještě dnes kus upracovat :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    What Do F1 Brakes Feel Like For The First Time?
    https://www.youtube.com/watch?v=Ot90ID6E4jE
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: :)

    Formula 1 comes to America! - Red Bull Racing takes first lap in Texas
    https://www.youtube.com/watch?v=0tEHQJn_hxo
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    MITTRA: Dobrý, nejsem poslední – na to, že jsem to naposledy lognul asi tak před... Austrálií :D Dokonce jsem i ve stejné sekundě s vítězem... teda tisícovce :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam