• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    STRACENA: Ty ublizene oci jsou jasne poznavaci znameni (: A souhlasim s ANDR3E.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    STRACENA: ja to videl, divim se ze se neoholi uplne, takhle vypada jako kdyby mu bylo tak 50 :)
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    Poznávačka, já ho teda nepoznal ani když jsem se dozvěděl kdo to je.

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    FIA
    @fia
    ·
    1 Std.
    The FIA pays tribute to Adrián Campos, former @F1 driver and founder of @CamposRacing who passed away yesterday at the age of 60.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Top 10 F1 Drivers To Never Win A Race
    http://www.youtube.com/watch?v=beGfcYMEpbg
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Nevim zda bylo, i kdyby, je to Kimi, to se neokouka :))

    Raikkonen Scares Giovinazzi On Nordschleife's 'Green Hell'
    https://www.youtube.com/watch?v=JlD9lbWF5WQ
    TOFI
    TOFI --- ---
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Jen jsem u Dubaje vždycky zmatenej v tom, že se vlastně jede už z pátku na sobotu. Loni jsem našel stream až v sobotu okolo poledne, rozjel se přenos, chystal se start, tak jsem si říkal jak jsem to hezky chytnul. Slušnou dobu jsem spokojeně sledoval lajvko, až jsem zjistil, že se spustil záznam, páč se startovalo už v pátek.

    Taky jsem ještě ani nevěděl že se nedojelo, protože šílený slejvák nejenže na celý víkend zastavil všechny lety v okolí a napáchal slušné škody, ale taky se zjistilo, že GTčka příliš neoplývají vlastnostmi obyčejných člunů. A i kdyby oplývaly, tak by přes veškerou tu vodu stejně nebylo poznat kdo je kdo, tak to radši stopli dokud nebyli zapotřebí potápěči :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: ARC Bratislava dojela v Dubai se svým #707 Lamborghini Huracán 4. ve své třídě (GTX – Special GT cars), které se účastnily čtyři posádky. Celkově 23. z 34 posádek. Ještě kolem čtvrté ráno (CET) když jsem šel do práce, tak kroužili na 19. místě, pak snad prý měli s někým kontakt a roztočili se.

    Celý záznam je na videu o příspěvek níž:
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    A pak z jineho soudku... Na Netflixu a HBO mam uz shlednuty vsechny dokumenty. Tak jsem se jen tak zkusmo presunul na Amazon Prime a ejhle je tam nekolik zajimavych pocinu...

    Zacnu nezavodni, ale nemene zajimavou veci: The Gymkhana Files, coz je vhled do zakulisi nataceni jednech z absolutne nejvic top videi Kena Blocka a Travise Pastrany... Kdo nezna, tak veelmi doporucuji pogoglit, protoze to je asbolutne top!

    Dale jsem tam nasel:
    Le Mans: Racing is Everything.

    A posledni jest:
    Grand Prix Driver.

    Konec hlaseni :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Tak letosni Dakar ma prvni obet...
    Dakar
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOFI: to by tak pulku zavodu nedojeli :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    The Evolution of F1 from 1950 to 2020
    http://www.youtube.com/watch?v=9415IASAONA
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    TOFI: :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam