• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Tam je vic serialu co se vysilaji dil/tyden
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    ZDENDAK: Jezdec, který mohl při debutu vyhrát, kdyby mu to nechcíplo v prvním kole. de Cesaris v druhém Jordanu byl pomalejší, ale závod sám málem vyhrál. Jel druhý a rychle stahoval Sennu. Když byla ztráta už jen 2 s, chcípl mu motor.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOHN_LENON: no LD Netflix delal jen koprodukcne (spolu s nekolika dalsima produkcema). Hlavnim producentnem bylo ESPN Films, ktere si vjednalo (vzhledem k tomu, ze se jednalo o jeden z narodnich sportu USA), ze se bude vysilat prave nejdrive v USA a nasledne az celosvetove. Coz mi v pripade DTS nejde dohromady, protoze F1 je v USA spise "okrajovym" sportem oproti "zbytku" sveta. Ale to uz, jak by rekl David Vavra, "blika na nas cervene svetelko, ze pretekame do basketbalu" :)

    At tak ci tak, jestli to budou vysilat 10 tydnu, tak me nastvou, pac na to koukam pri strihani videi a zkouknu to dycky najednou temer jednim dechem :D Uz je 19.3.?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: no, ale teď mě napadlo, jestli to právě není obdobná situace, že na to má usa práva někdo jinej?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: jooo tak to jsem nevěděl. Vím akorát, že je to produkce netflixu.

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Jinak akorát se jede Round5 Race3 Asian F3 v Abu Dhabi, Roman Staněk na čtvrtém místě

    2021 F3 Asian Championship Certified by FIA Round 5 Race 15 Live Streaming
    https://www.youtube.com/watch?v=fJe5_GgYUNg&ab_channel=F3AsianChampionshipCertifiedbyFIA




    A v jednu bude startovat Round4 Asian LeMans Series čtyřhodinovkou tamtéž

    4H of Abu Dhabi - LIVE - Race 4 -2021 Asian Le Mans Series
    https://www.youtube.com/watch?v=y9vugofLkzI&ab_channel=AsianLeMansSeries
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOHN_LENON: no to je ale trochu jina situace :) Protoze vysilaci prava na Last Dance meli ESPN. A ti to vysilali prednostne v USA prave po tydnu a Netflix mohl celosvetove novy dil vysilat vzdy nejdriv den pote. :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    MERTLAS: Popravdě teď nevím kde přesně jsem to vzal, buďto to říkali kluci ušatí v Eiskingu, nebo jsem to četl někde na FB, možná u Richtra, možná u DRS podcast. Každopádně to není nijak oficiální info, Интернет написал.

    Ale docela by to dávalo smysl. Lákat na předplatné deset týdnů je lepší, než lákat na předplatné nárazově.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: hele myslím, že se pleteš. Last dance o Jordanovi šlo taky po tejdnu. Vím to, protože mě to pěkně sralo. :(
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ZDENDAK: kde si to nasel, ze bdue vychazet postupne po tydnu? Tahle strategie mi uplne nejde do konceptu netflixu, kde presne tehnle system nedelaj. Naopak u vsech serialu to vydavaji vzdy jako celou sezonu, aby se odlisili od HBO :) Sice to udelali s prvni serii, ale od te doby dost zmenili prave strategii vydavani serialu. Pac esi to budou vydavat jeden dil tydne, tak se asi zjevim :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ZDENDAK: Ma to napsany na helme :D. Ale i podle kusu obliceje jsem poznala Schumiho.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ZDENDAK: to s tím týdnem je neradostna zpráva, ale co už.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: tak pi :D co ti na to mam rict? :D



    ZDENDAK: MSC :) kde tomu je ted konec... fakt by me zajimalo, jak na tom je a moc me prekvapuje, ze se jim dari drzet takovy informacni embargo a ze jeste nikde neprosakla zadna informace...
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Quiz:
    Kdo se to snaží soustředit na svůj debut ve F1 ve Spa 1991 u Jordanu? ;)

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    JOHN_LENON: Myslím, že nemůže chybět ;) Btw Netflix tentokrát prý vsadil na odlišný postup a místo toho aby štáb na závodišti na víkend po jednom postupně navštěvoval jednotlivé týmy, tak menší skupinky filmařů sbíraly materiál u více týmů současně. Takže jim určitě uteklo méně důležitostí ;)

    A kromě toho bude celá série vycházet postupně, jeden díl za týden, a ne jako posledně všechno najednou. Takže... bude spousta času skouknout každý díl mnohokrát dokola :D
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Ja mam suchy unor kurva! :))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: :D ty uz nepi :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MOODYCAT: bude zase letos Gunta Štajna, nevi někdo? :) Podle mě je tenhle frajer povinnost.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    KALTY: Jo march ... jsem kokot :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam