• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    KALTY
    KALTY --- ---
    MOODYCAT: no však na F1TV budeš mít to samé. EN komentář

    The Audio feed is from Sky, so Martin Brundle and David "Crofty" Croft along with some guests and on-grid commentators.
    Tedy alespoň podle fóra F1 TV
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: i kdyz ty onboardy z kazdyho auta jsou super
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: v Rakousku to je za 65 EUR, ale asi dal pojedu normalni TV, letos to bude stridave na ORF a ServusTV od Red Bullu
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KALTY: Ja vetsinou koukam z nejakyho polo-ilegalniho anglickyho odkazu, nechci prijit o "it's lights out and away we go".
    KALTY
    KALTY --- ---
    Jinak se taky připojím, ale až před závody. Obhajobu neočekávám, ale nechám si sestavení týmu na později.
    Jinak to s tou slevou vychází 991Kč. Myslím, že není o čem přemýšlet.

    Good bye CZ a SK stopo :D (CZ stopu už neposlouchám dlouho, teď už mě srala i ta SK)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Muj nazev tymu je snadno rozpoznatelnej :D.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Přišel kód do mailu na F1TV. Letos do toho už jdu. Za ty peníze není o čem.

    M_IKE
    M_IKE --- ---
    ANDR3E: Done - MK Racing
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: Sakra. Letos to bude ještě těžší poskládat :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ANDR3E: Pridala jsem se :).
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    F1 TV Pro konečně v ČR a na Slovensku
    50 EUR/rok
    s kuponem F1TV25 25% sleva
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    chtel bych pripomenout fantasy, zatim nas je tam 6

    F1 Fantasy
    https://fantasy.formula1.com/league/75566

    heslo: 49edd7b58a
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    NANUQ: sorry jako, ale radeji poslu penize svobodnym matkam nez parte typkum, kteri chteji natocit dokument jak jedou na F1 do Barcy.
    Prijde mi to jako hovadina.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    NANUQ: setkani s nim je mi jedno... ale rad nabidnu dronovy sluzby stabu, kdyby chteli :D
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    Chystá se český film Grand Prix o týpcích, kteří si plní sen jedou do Barcelony na F1. Chystá se kampaň na Doniu a zajímalo by mě, jestli by pro někoho z vás bylo zajímavé tohle:

    Setkání s automobilovým závodníkem Tomášem Engem
    2.999,-Kč
    Tomáš Enge je český automobilový závodník, první a doposud jediný český pilot Formule 1 a hlavně je to jeden z patronů našeho filmu. A vy se s ním můžete potkat na unikátním dvouhodinovém setkání Tomáš Enge- Grand Prix, které se bude konat na autodromu Sosnová v létě 2021. Tomáš bude povídat o formuli 1, závodění, celoroční přípravě a na závěr vám ukáže exhibiční jízdu na autodromu Sosnová.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    No a jen 11 dni do Drive to Survive, cas po patnacte skouknout obe serie :).
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E: uralkali zmenil logo na bilo cerveny modry, koukam ze rusaci mysli na vsechno :))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: pro me jsou Rusove v tomhle magori, asi jako kdyz je potkavas v lyzarskejch strediscich a kazda ruska nula ma zimni budnu s napisem Russia pres cely zada, Uralkali ma bilo zeleno cerveny logo, takze si mohli tu ruskou vlajku klidne odpustit
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: o tom se suska uz dyl, starej Mazepin navic uz krouzil kolem Force India/ Racing Point :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    tak haas za tu ruskou vlajku vyšetřují kvůli mezinárodnímu zákazu vystupování ruských sportovců pod ruskou vlajkou.

    za mě je tahle aféra blbost. jednak to nemá s f1 nic společného, Mick přece není rus a jezdit s tim bude taky a hlavně, vyšetřovat by se mělo, kdo připustil tak hnusnej design. Ruský barvy se dají udělat přece i hezky, Aeroflot například.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam