• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Jako tsunoda predjizdel neskutecne a hlavne ciste a chytre ... to jsem cumel
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    ja mel vzdycky slabosty pro zavodniky ze zeme vychazejiciho slunce... Tsunoda se zda velmi rychli a sympaticky.. bude asi lepsi nez Nintendo Kobajaši... přeju mu úspěch, protože úspěch japonskeho jezdce znamena japosnke money a japonske sazeni a tudiz navrat k rytirskym dobam a samurajskym tradicim :D :D nejlepsi bojiovej sport co byl bylo K-1 a to delala japonska promo agentrura a bylo to krasny a cestny a tvrdy a zajimavy... neco takoveho bych si pral i pro F1, myslimze Drive to Survive svym zpusobem prispiva k tomu aby se zmenilo kropuzeni zpet na zavodeni a zda se ze se to deje i na tratich...
    Jinak samozrejme McLaren je nejlepsi Ferrari jsou hajzlove a at jim ty auta shorej.. a nebavi me porad koukat na mergl jak si krouzi pro viitezstvi.. maj rekord at tahnou jako vzdycky v historii... O_o
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ad Mazepin

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    btw. Perez posun z 20. na 5. pěkná práce.
    KALTY
    KALTY --- ---
    No hlavně Max udělal dvě chyby.
    První při předjíždění a ještě mu pak ustřelila prdel a nechytl se Lewise.
    Lewis zkušeně a Max může nadávat pouze na sebe

    Jinak peckovní race...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    tak on uz si pri tom prvnim pokusu dost pocuchal uz tak pocuchane gumy takze nemel takove vyjezdy ... ovsem lujz opet kloboucek ... zaslouzi si ty tituly vsechny ... i sir :D
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Peknej zavod, myslel jsem ze to Max da ještě jednou. kde mohl jel ty posledni kola s drs a Lewis jel bez a i tak ho nedal hustý
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    jak uz to nekdo na internetech vyjadril... CHECOOOOO

    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    oni na sport 2 uz nedavaj pozavodni studio? omg... to je velkej fail kua...
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    No, jsem rada, ze Max ukazal Lewisovi hned na zacatku ukazovacek :) Letos by to mohla byt opravdu zabava i v predni casti :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    VYWERN: prej štěstí
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Max smula, ale zkusili. Jestli to bude i v dalsich zavodech na stejne urovni, tak super.
    Ham klasika se stestim.
    Bota, no co na to rict, zase je tam do poctu.
    Norris, Perez, Sainz, Ric a Cunoda (pro slabsi povahy Tsunoda :) vsichni super.
    Vettel, ten bohuzel nezklamal a za to breceni, ze mu nekdo krizil trat, mi ho pro dnesek prestava byt lito :))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    dalsi zavod az za 3 tydny? pfffff
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Moje nervy!
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: no jako, nechat ho tam, bylo by to co by, kdyby...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Max slusne nasraty :D
    KALTY
    KALTY --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    No konečně se na to dá koukat kurva!
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    YEEES!!!
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    HAM WIN
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam