• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: Doufejme, ze lepsi, nez komentator v televizi :D (ikdyz oproti Richtrovi mu asi krivdim :))
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Tak tuhle sérii už tuším třikrát po sobě vyownili a vlastně jsou favoriti, takže špatné to nebude :)

    Loni v zimě, ještě před koronou, se Král vyjádřil že se chystají se Scuderia Praha vstoupit do vytrvalostního mistrovství světa, ale nastalé souvislosti jim do toho zatím asi hodily vidle... teda zpátečku. Ale od letoška ve WEC uvidíme aspoň slovenskou ARC Bratislava.

    Btw WEC startuje za týden v neděli v deset AM šestihodinovou ve Spa, což se nám bude přesně krýt s GP Portugalska.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: jakej je Kral jako zavodnik?
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Scuderia Praha startuje z pole position
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    V sobotu v deset AM startuje dvanáctihodinovka na Paul Richard, včetně Scuderia Praha, Pepou Králem a spol.

    Hankook 12H CIRCUIT PAUL RICARD 2021 - Race
    https://youtu.be/Ey70MKZ2t0o
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Petr Ptáček končí s formulema
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    DRSH: se docela obavam ze Russell do Meglu nepujde dokud tam bude Lewis
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ZDENDAK: :D looool :D priste :D hahhahahhah :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Prej že sorry a určitě si vzpomenem až tady budou příště :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: BTW Nechory, Prušánky. Odtamtud pocházím a RB se proháněl tam, kde jsme měli vinné sklepy. Na tamní radnici, která o tom věděla dopředu, mám příbuzné. Na tom celém není nic tak moc zajímavého, po sem by to byla nudná storka. Dokud si neuvědomíš, že ti příbuzní co jsou na tamní radnici a kteří o tom dopředu věděli, mi nedali vědět! Na všech fórech se všichni předhání kdo co zahlídnul v Praze a kdo to aspoň zaslechl, a já jsem to mohl potkat na moravském Slovácku, tam co jsem jako malej na vinohradě hoknil bez nároku na cuc, hnedle vedle našeho sklépku co už sa prodal pražákom!

    Kruci, z toho bude velké rodinné trauma, takhle mě zazdít! :D :D :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    SWALLOW2: Vždyť to píšu, v tom to bez pochyby částečně je. Částečně je ale LH taky dlouhodobej lucky bastard neskutečných rozměrů :)
    DRSH
    DRSH --- ---
    PEPAZZ: čím víc tuhle kauzu sleduji tak mám pocit jakoby to Russell udělal "schválně" aby se vědělo, že Botas nemá v Mercedesu co dělat tak hluboko v poli, aby ho předjížděl ve Williamsu a bojoval s ním o desáté místo. Vždyť přece Russell by v takovém autě bojoval o stupně vítězů. Skvělý mikropříběh, zatím perfektní sezóna.
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    ZDENDAK: Mas pravdu v tom, ze spousta by to zabalila, kdyby stali takhle v kacirku ... vycouvavat musel na nekolikrat ...
    mozna proto je tam kde je ;)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    KALTY: Komentář pod tíhou emocí :) Jako musíš uznat, že je to lucky bastard a často mu padne skvělá karta i když se před tím dosralo co mohlo a většina už by to zabalila. Že to tak jiným nevychází je pak buďto tím, že to v tom okamžiku zabalili, nebo prostě nejsou LH a ta skvělá karta jim pak prostě nepřijde :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    ZDENDAK: ty si fakt mega kokos
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Jinak to, co se dneska tocilo, tak nebyla uplne reklama, ale je to cyklus, ktery ma RB dlouhodobe, kdy tim autem jezdi ruzne po svete na ruznych vyznamnych mistech... Takze primo reklama to neni :)

    To, ze se to bude tocit, jsem vedel uz par mesicu, neb jsem na tom malem participoval leteckymi zabery, ale nakonec to bohuzel... zatracene bohuzel, lital nekdo jiny. Kazdopadne pripravy, zabezpeceni a vsemozna dalsi opatreni byla, verte velka. Vsechno bylo velmi dlouho pripravovany dost do detailu :) takze zadne niceni pamatky se neodehravalo, ba dokonce se misto opoustelo cistsi, nez pred natacenim. Vetsi bordel tam nadelaj turisti.

    Jinak ridicem byl David Coulthard :)
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    ANDR3E: Je mi jasné, že se tady trhají rodidla pro Maxe :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam