• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LANMANCZ: místo vettela.
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    VYWERN: To kazdopadne, Bottas je presne co Merc potrebuje - dostatecne rychly a konsistentni na to aby byl s jejich druhym vozem v prvni linii a sbiral body, ale zaroven ne prilis agresivni aby se jim opakovalo Hamilton/Roseberg drama. Si myslim, ze dokud bude Hamilton jezdit tak Bottase nehodlaji vymenit, nevidim proc by to delali. Si myslim, ze Russel ma zatim smulu, mozna ho ledatak zatim strci do Astonu.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    THRASHER: tak Ham ma i diky Bottasovi ze dva tituly, takze za me Bottas skvela volba :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    v Q2 mel lujz 1.17.neco .. v q3 1.18.3 a botka 1.18.2 ... nahoda? nemyslim si
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ZDENDAK: Bylo vidět, ze foukal vítr. Pri posledních pokusech nezlepšil čas snad nikdo z první pětky.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    JOHN_LENON: zatim si ho Norris pekne maze na chleba :)
    ZDENDAK: mel no, ale vsichni s tim bojovali :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    VER měl co dělat teda :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    RIC venku v q1.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Neni zvyklej používat špígly no... :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Ogier crash on the public road WRC Croatia Rally 2 camera angles
    https://www.youtube.com/watch?v=Hqbcm-DYpuI


    a dobrej komentar :D


    Andy Dutton
    před 2 dny
    Phone call to insurance must have been interesting. "And you had an accident with..." "A £750k Toyota Yaris"
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    1974 Hesketh James Hunt - Monaco Historic GP 2021 Onboard
    https://youtu.be/7g1um9xusA0
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: tesim se na ne :)

    K soubojům prototypů s hypervozy zbývá ještě dodat, že kompletní sezony WEC 2021 se ve třídě LMP 2 zúčastní také slovenská stáj ARC Bratislava. Tým závodícího šéfa Mira Konopky jako jediný proti armádě vozů Oreca 07 nasadí šasi Ligier JSP217.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: :))
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    je to chujovina
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Mazepin bude mit prilezitost vypadnout 2x za vikend :)
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    The tyre rules will change for this session, with only soft tyres permitted. As a result, teams and drivers will be free to start Sunday’s race on any compound, rather than having to run the tyre they qualify on in Q2.

    LANMANCZ: Já jsem na to zvědavý, nebude tolik času na volný tréninky a když to někdo rozstřelí v prvním tréninku, tak bude mít zbytek víkendu celkem honičku...
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    LANMANCZ: Mě se taky líbí původní osvědčený formát. Třeba ten celý sprint koncept překvapí :) už z důvodů, že se i tak bojuje o 1 - 3 body pro první tři, což může být letos zajímavé v boji RB vs Mergl, případně pro střed pole, kde se bojuje o každý bod.
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    HEDIS: Ja si myslim, ze to bude nuda pac nikdo nebude riskovat, ze si rozflaka auto pred hlavnim zavodem jen kvuli umisteni na startu. Nevim no, osobne mi soucasny format zcela vyhovuje a nevidim duvod ho menit. Jak kvalifikace tak zavod maji svoje specifika, prijde mi spatne to mixovat dohromady.
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    LANMANCZ: Na druhou stranu uvidíme více závodění a různých zvratů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam