• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: to ja taky ne, jen me proste ten zavod pripomel F1 jeste docela nedavno, kdy jsem to vetsinou po startu vypinal a sel radsi na kolo :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: tak ono se zase urodi, to bych se nebál.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: v pondeli se ptal kolega kterej vynechal minulou sezonu jestli jsem koukal, ze to byl super zavod, a ja mu rekl ze to byla nuda, a ze chci takovy zavody jako v minuly sezone, tak na me tak nechapave koukal
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ANDR3E: ja si taky zdriml :)))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    tim myslim mj. me :D

    Niektorí z vás si vraj počas VC Portugalska trochu zdriemli, ale v EisKingoch je stále čo rozoberať:

    EisKing DEBRIEFING 3/23 - Návrat kráľa alebo ďalšia dávka nespravodlivosti?
    https://youtu.be/XXTjdvnBBFo
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: tak to byla asi fakt karma. ale titul neudělali kolik? 14 let?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    JOHN_LENON: No dneska to jeste jde ale loni?!?!
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Na nic necekej a pis mu!!! Nikdo nemladnem neni na co cekat ... nez se pak na stare kolena bit do hlavy zes to nezkusil
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Ferrari ma 16 titulu a kde dneska jsou...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    THRASHER: tak to se asi da vcelku jednoduse zaridit... mas tri moznosti... bud tu nase nazory necti dobrovolne, pripadne se chovej v ramci slusnosti a respektuj, co si ostatni mysli a nebo to muzeme zaridit, ze to tu budes mit trvale jen RO... last call
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    HEDIS: Vam je tu budu shazovat z vrtulniku a budu vas tocit, jak se o ne perete :D
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    MERTLAS: doufám, že nás tady budeš tapetovat vstupenkama :D
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    TOM_HOST: nedivím se. poslední kolo a s úspěšností pit stopu, kdy mergl něco posere. bylo lepší to dojet.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: to je takova formule 1 v gimbalech no :)

    kazdopadne jak tady porad slintam nad tema zaberama... tak na zaklade toho myho predchoziho prispevku jsem si vystalkoval toho typka, co tou kamerou krouti, a odhodlavam se mu napsat, ze se chci stat jeho padawanem a co pro to muzu udelat :D ja to proste chci delat!
    Ted sice litam dronama a delam to podobny v o hodne mensim meritku... ale tohle se asi stava mym pracovnim zlatym gralem :) jeste jsem ty koule na to mu napsat ale nenasel, ale treba vas tu jednou budu tapetovat BTS selfieckama z helikopetry nad Raikonenem (ten tou dobou bude tutove jeste jezdit :D )
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    STRACENA: Oni lujze informovali ze jak max tak valteri jdou do boxu kvuli fastest lap ... a on se jich zeptal “can we?” ... ale pak se na to evidentne vysral :)
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    Trochu zmatky v Merglu na konci ne? Jeslti jsem rozumnel spravne, chteli ho vzit v poslednim kole do boxu aby zkusil best lap. A Lewis jim rikal jestli to neni trochu pozde ne? ... :-)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: tak jsem byl dost blizko :D maj tam presne tohle: https://shotover.com/products/f1

    A jako by nas F1 odposlouchavala :D vcera dali post s touhle fotkou: https://www.facebook.com/Formula1/photos/2096483167175321

    A kdyz uz jsme u toho, tak tady je BTS prave z toho, jak tocili v roce 2019 ze vzduchu :) Ale predpokladam, ze se to za ty dva roky zas o tolik nezmenilo :)
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    JOHN_LENON: Red Bull dneska docela zklamal - kdyz se Max snazil predjet Bottase tak bylo fakt videt, ze na te dlouhe cilove rovince nemel ani s DRS rychlost na to aby ho dojel. Nakonci ho pak zachranil vadny sensor v Bottasove motoru diky kteremu ztratil 4s, jinak by to nejspis opet zkoncilo Merc 1+2.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Jsem ted kouknul na race highlights a usnul jsem malem i u toho :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam