• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VYWERN: tu rychlost ale v televizi vubec nepoznas, jestli budou jezdit vic u sebe a predjizdet se bude to vypadat o dost lip i s mirne pomalejsim autem..
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    VYWERN: me spis jde o dynamiku mezi jezdcema.. pokud to bude krouzeni tak je me jedno ze ty auta jsou o 3s na kolo rychlejsi... kdyz se pujde predjizdet, kdyz lneumatiky nebudou mit performance cliff jak debil a nepujde o to kdo umi nejvic setrit, jeste by to chtelo tankovani a pohoda...
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    ANDR3E: tak v realu budou vypadat jinak a otazka hlavne je, jak to bude jezdit. Jestli pomaleji jak ted, tak z toho nadseny nebudu.
    KULA
    KULA --- ---
    LANMANCZ: Nedávno tu proletělo srovnání, ročník 22 je asi tak o 20% kratší jak ročník 21.
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    Jsem teď ve Valencii a neodolal jsem, abych se nepodíval na zbytky neslavného okruhu. Je na většině míst jasně patrný, ale co mě zarazilo, že i dneska je poznat kde byly jednotlivé boxy podle gumy v asfaltu ;-)
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    Co se mi nelibi je dalsich +5% vahy tj. cca 800kg + palivo + jezdec = vuz bude mit ve finale pres tunu prvni pulku zavodu. To si myslim, ze je druhy velky problem F1 (krome aera) - vozy sou cim dal tim vetsi lode.
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    MARMESS: Mozna podobne jako na Mcl P1. Proste se zadek toho kridla "polozi dolu"
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    ANDR3E: Jsem docela zvědav, jak má na tomhle zadním křídle fungovat DRS
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    V Silverstonu predstavili vuz na pristi sezonu a tady ani sluvko k tomu?:)

    GALLERY: A first look at the life-size 2022 F1 car, after drivers get up close at Silverstone | Formula 1®
    https://www.formula1.com/en/latest/article.gallery-a-first-look-at-the-life-size-2022-f1-car-after-drivers-get-up-close.4rJgGsK2iEWcY6jjKWVjv.html

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Ferrari F92A Ferrari 038 3.5 V12
    1992 Monaco Grand Prix

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Lotus 88, 1981

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Boj o sedačku Mercedesu je prý neúprosný!

    STRACENA
    STRACENA --- ---
    JOHNEYSVK: Tak třeba souboj Norris x Pérez. O zatáčku před potrestaným incidentem se stalo to samé, jen Pérez nevyjel do štěrku, ale jen za obrubník. Jinak v chování Norrise rozdíl nebyl.
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    MADCAT: Nechavas miesto, lebo je to napisane v pravidlach, proste nemozes len tak niekoho vytlacit z trate.

    V okamihu ked je vedla teba auto tak mas so svojou stopou smolu a nechavas miesto aspon na jedno auto. Jasne ze nikto nechce nikoho len tak pustit, ale nechat miesto na auto by malo byt minimum. To ze to stewardi v minulosti ignorovali je ina vec.

    Ked chces jazdit optimalnu stopu, tak mas byt rychlejsi a nikto sa ti do nej pchat nebude :) A tu to nebolo fakt o tom ze sa niekto snazil strcit kridlo do neexistujucej medzery, tie auta boli celu zakrutu vedla seba.

    Pri hocijakom predbiehacom manevri leti optimalna stopa z okna, keby to bolo o tom tak bud vsetci jazdia vo vlaciku alebo mas iba rovinkove DRS predbiehanie.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    JOHNEYSVK: Proč bych měl někomu nechávat místo když závodím, jedu si svoji stopu a neměním ji? Oponent ať se snaží, a když se vsere někam, kde logicky místo není, páč jedu OPTIMÁLNÍ stopu a jedu ji první, tak ať jede třeba po trávě :-)
    PEJR
    PEJR --- ---
    MADCAT: je to tak, meknou... zaclo to zelenenim, a ted uz je v kurzu i metoo.. klasicka dekadence
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    MADCAT: ked si bok po boku s inym autom tak mu mas nechat miesto, nevidim na tom nic zle.Raikkonen, Vettel, Alonso, Russell, Stroll a neviem este kto s tym vobec problem nemali.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    SAAYURI: Vůbec jsem netušil o co jde, musel jsem si to vygooglit, díky. Až bude chvilka času (a nebudu v práci) mrknu na to.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E: prstikovy vcelicky zadny plusiky jo?:'(
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    MADCAT: Myslim, ze tohle tema rozebirali Stevo s Pepou v poslednim Eiskingu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam