• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    JOHN_LENON: Coz je mimochodem stejny postih jako dostal Tsunoda za prekroceni pit lane cary :-)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALTY: vždycky jsou na to dva. jeden ve zdi. a jeden s 10 s penalizaci
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: on ale tenhle zavod vyhral v prvnim kole ;)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: proc furt on? :) byli na to dva ne
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: me nejvic sere ze tim uplne dokurvil nejlepsi uvod zavodu, to prvni kolo bylo jak koukat na MotoGP a souboje tam, skoda ze to nepokracovalo jeste par kol .. naschval to samozrejme neudelal, ale sel do toho bez ohledu na ztraty a je videt ze neni po tech poslednich sezonach zvyklej na tlak
    KALTY
    KALTY --- ---
    Vy jste fakt pacienti. Max tohle udělal 3x Hamovi a neměl za to nic. Protože mu uhnul.
    Ham ví, že se to nevyhrává v prvním kole. Narozdíl od Maxe
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    LANMANCZ: takova Schumacherovina :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: ne. taky jsem nikde nenapsal, že to bylo schválně. ;)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    to ze byl v prvnim kole lewis 3x pred pred maxem a ten ho stejne nepustil to je v poho .. ze se hnev v prvni zatacce vracel mimo trat to je taky v poho ... tady uz je to takovy klub hejtime proti hamiltnovi ale v takovem vypeti a rychlosti proste snadno udela chybu i 7mi nasobny mistr i vyborny max ... ale jestli ma nekdo pocit ze to udelal schvalne a riskoval by tim i svoji prdel tak to snad nemyslite ani vazne
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    Ted rika v rozhovoru "I was fully alongside him" coz proste neni pravda a je to zrejme ze zaznamu.

    JOHN_LENON: Jo to je dalsi vec co mi docela kazi dojem ze zavodu pac mi prijde ze to neni prvni ani posledni "politicke rozhodnuti".
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LANMANCZ: ja se tu o tom nechci vůbec nijak dohadovat, kazdej bude říkat že jeden udělal to a druhý zas tohle.

    Vedením závodu byl označen hamilton.

    Poškodil svyho největšího rivala.

    Trest defakto nedostal.

    To je za mě chyba.


    A dovolím si to označit za politicky rozhodnutí.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRSH: vzhledem k tomu, ze ja fandím úplně někomu jinému, tak si dovolím tvrdit, že na to nahlizim vcelku objektivně. a dneska si to první místo opravdu nezaslouží.


    pro me radost, že je Ric konečně na nějakým obstojným místě. :)
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    JOHN_LENON: Tohle ale nebyla zacatecnicka chyba ale imho proste prasarna od nej, proste mu tam vrazil kolo a ocekaval ze dostane prostor i kdyz byl 3/4 auta za nim - to je uplne jina situace nez kdyby byli rovnocenne vedle sebe.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MOODYCAT: je fakt, že těch chyb je u něj vidět čím dál víc.
    DRSH
    DRSH --- ---
    trochu soudnosti prosím
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MOODYCAT: ber to tak, že je doma. nemohli mu dát černou vlajku. To by je tam zlynčovali. :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Je videt, ze Lewis je proste psychicky rozjetej tak, ze klidne malem nekoho zabije, kdyz ho nedokaze ferove porazit na trati.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    VYWERN: Jo a ze ho hrozne respektuje a ze doufa, ze je Max v poradku.

    Picoviny.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    No nic no. Pokud bych někdy potřeboval vysvětlit pojem (ne)potrestat, ukážu mu tenhle závod. nezlob tě se na mě.

    ale je vidět, že to šlo čistě. jenže u pomalejšího jezdce.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    MOODYCAT: pockej si jeste na rozhovory, to budou kecy, jak je mu lito, ze se s Maxem srazili :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam