• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MOODYCAT: ...je dospělejší. ;)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JOHN_LENON: Tak ze Max byl nevyspelej agresivni zmetek zezacatku, to vime vsichni. Agresivni je teda porad, ale prijde mi, ze hodne dospel.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    THRASHER: nikdo tě nenutí to číst. můžeš si mě dát do ignoru, navod najdeš v záložkách. :)
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    TOM_HOST: Ja si naopak myslim, ze z valne casti za sve tituly vdeci Mercedesu a mel by jim vsem libat ruce za to ze mu postavili auto na ktere 7 let nikdo zdaleka nemel. Pointa meho prispevku o Bottasovi za ktery sem schytal minuska byla, ze i prumerny jezdec jako Bottas je v Mercedesu druhy, coz ale neznamena ze je to druhy nejlepsi nezdec v F1. Chtel jsem tim ukazat, ze kdyby v tom aute nesedel Bottas a Hamilton ale treba Bottas a Stroll tak tu dnes mame minimalne dojnasobneho mistra sveta Valtteri Bottase. Netvrdim ze Hamilton je mizerny jezdec, ale myslim si, ze je velice precenovany. Plus je mi silne nesympaticky i mimo trat z mnoha duvodu.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    AVATAR: tak když vezmeš to jeho prohlášení z roku 2018 ve světle, jak se chová ted, tak ti to přijde jak?

    mně jako slušný pokrytectví. To se na mě nezlob.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    THRASHER: ty už ses přece rozloučil, tak se s námi nedrzuj. :*
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    JOHN_LENON: zname? Eh... :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: Hele v tom se právě neshodnem. ja mam právě pocit, ze ten Max se z totálního hovada začal celkem zvedat. promiň MOODYCAT, ale to, že to byl na začátku uplnej kreten nešlo nevidět. :) a jak dospívá, tak je to lepší.

    Naopak u Lewise mi ta trajektorie přijde přesně opačná. ze super kluka se stal... Hamilton, jak ho dneska známe.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    THRASHER: papa
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    jako 5let to byl jasny boj ... vlastne neboj merglu a lujze ... konecne se neco deje :))) ja si proste myslim ze si ten 8my titul zaslouzi a ze je jezdcem posledni dekady ale nekdo holky jiny vdolky ;)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    JOHN_LENON: KULA: ale vsak dyt jo furt :)) jenom komentuju co vidim ;) lujz v ZADNEM pripade neni zadny svatousek a nikdy nebyl ... jenom ted ma vedle sebe jeste horsiho :)
    KULA
    KULA --- ---
    TOM_HOST: točí se to kolem toho, že HAM je dlouhodobě hulvátský nesympatický zmetek. Mno a s takovou vizitkou nemůžeš čekat, že se Tě někdo zastane. Byl penalizován? Byl. To je odpověď na otázku jestli to bylo na hraně a kousek za ní.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: no tak, Tome, to je už vyloženě křeč. :)

    Pentli a tresny body dostal Ham. Dle Masiho komisaři zohlednili pouze incident, ne následky. Tak o čem se tu bavíme.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    M_IKE: me je to lito ale 0:25 tlaci lujze ke zdi .. toci doprava ... 0:27 toci doleva a 0:28 kde jde jasne videt kridlo lujze zataci doprava jak kdyby tam nebyl ... klidne muzem dal ... 0:02 z praveho obrubniku jede doleva 0:04 toci mirne doprava a tlaci lujze na obrubnik .. 0:06 kdy je lujz pred nim a mel by mu dat prostor do nej tlaci dal ...

    a ted mi pls rekni ze tam vidis neco jineho
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    TOM_HOST: taky nechapu, prece neni tak tezke byt korektni, kdyz uz to potrebuji a napsat o nekom, ze je kokot, svine, podrazak atd.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Jo no, o barvu kůže tady fakt nejde.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    A je to tu … zas mu nadavaji do negru … ten svet je fakt pomyleny

    DRSH
    DRSH --- ---
    Max Verstappen crash 1st lap British GP
    https://youtu.be/QtDPQQQWP_M
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    TOM_HOST: https://www.youtube.com/watch?v=u9RCN4g54Gw

    Tak zase trosku jinej uhel pohledu a onboard Maxe.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    "When someone destroys your race through an error and it's kind of a tap on the hand really, and they're allowed to come back and still finish ahead of that person he took out, it doesn't weigh up" - Hamilton, 2018
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam