• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    ANDR3E: Ano, měli. Nebylo by to poprvé a neposrali by mu celý závod.
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    ANDR3E: Vim, ze to zni blbe, ale oni prece meli stejne podminky ne? Treba prave predtim setrili aby jim nakonci ten litr zbyl a proto mohli na konci utocit … takhle vlastne on mel (pri stejne vaze) vetsi nadrz, a to je zase nefer vyhoda pro nej ne?
    Vim ze to je hrani s gramy mililitry, ale nepochybuju, ze v tak preciznim sportu jako je F1 tohle proste hraje svoji roli.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    SWALLOW2: meli nahlasit Sebovi at setri benzin a necha se predjet Hamiltonem a Sainzem?
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    TOM_HOST: No to jsem si prave myslel …. Ale potom ten jeden litr je proste zakon ne? Predpokladam ze inzenyri vedi presne kolik je v nadrzi behem zavodu, tak to proste nesmeji dopustit aby chybelo ne? To je jako by po 100m na olympiade nemohl jit atlet na doping test
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOM_HOST: nakej velkej vzorek :))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Btw boj za prava cernochu je pro F1 ok, boj za prava homosexualu , navic vMadarsku je ale pres caru ....??? at si celej ten cirkus strcej nekam, jsou i jiny zavody nez F1

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    SWALLOW2: Kvuli pripadnemu odeslani vzorku do labu
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    JOHN_LENON: A jenom pro mne ignoranta, jaky je duvod toho jednoho litru v nadrzi?
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Klidne at prestanou zavodit a domluvi poradi nekde v kanclu
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    To uz fakt kurvi ale
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: to at jdou do prdele...a Lewis by na tom zase vydelal
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: na youtube je vzdycky oficialni 10min sestrih a vetsinou to uplne staci, dneska byl celej zavod celkem nudnej krome startu, restartu a 5 kol s Ferdou
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JOHN_LENON: Ty vole…
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Je nejakej taznam závodu mimo f1tv? Diky
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOFI: Ta fotka mi připomněla:
    https://www.meme-arsenal.com/memes/b18ee5217d9f40c2575ebb846169e274.jpg
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LANMANCZ: bylo to tam.
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    Mimochodem me prislo dost vtipne v prvni fazi zavodu kdyz byl Latifi jeste P3 jak Russel povidal do radia neco ve stylu "klidne uprednostnete Nicka a muj zavod dejte na druhou kolej hlavne at mame body" --- hint hint Toto Wolfe hele jaky jsem tymovy player :-)))
    Nevim jestli to pousteli na hlavnim kanale, sem dneska sledoval pitlane kanal.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    THRASHER: Ty budes v pristim zivote kvetak nebo tak neco.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam