• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    KULA
    KULA --- ---
    KALTY: a to je přesně ono ty moulo, proč bych se měl bát? Vyndej si hlavu z řitě už a pochop, že šaškuješ zbytečně.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Neboj. Já se u toho taky bavím už x let 😄
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Sranda jak se snazi KALTY prebrat stafetu po THRASERovi nejlepsi diskuter na nyxu :)) Jestli tohle jsou standardni fanousci Ham, tak to cele pak dava smysl :))
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    KULA
    KULA --- ---
    KALTY: a nebo, a to spíš, Tě popichuju, protože když už nic, tak aspoň sledovat slintající omlastky jako jsi Ty když šíří to svoje fanouškovský evangelium. Fandíš někomu, kdo se prokazatelně chová jako dobytek, musíš se s tím nějak popasovat.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: dej si facku za ty nadavky, kdyz uz ses hotovej z Hama tak tu vyznavej lasku aspon bez toho slovniku
    KALTY
    KALTY --- ---
    KULA: jestli ty nemáš trochu bebí na mozku kryple 🖕🏾🖕🏾🖕🏾
    KULA
    KULA --- ---
    KALTY: HAM zdaleka nemůže být nejlepší, když je to lidsky takový kripl a klaun, takový naondulovaný hovínko, něco jako Madonna za volantem. Ve své době první v žebříčku, ale už tehdá děsná škvára.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    btw fer ze aspon po zavode uz nebreci..:)

    "Now looking back on it, it was amazing"– Lewis Hamilton relishes thinking about epic battle with Fernando Alonso in Hungary | The SportsRush
    https://thesportsrush.com/f1-news-now-looking-back-on-it-it-was-amazing-lewis-hamilton-relishes-thinking-about-epic-battle-with-fernando-alonso-in-hungary/
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: ja jsem nekde tvrdil ze Max neni ubrecenej fracek?
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: ale on se tak choval poprvé kvůli tomu, že ho to nebavilo z Maxem? Ten se chová léta stejně a všichni ví, že je to kokot co to tam pošle, tak mu všichni ubývají
    Hama nesestrelil třikrát kvůli tomu, že vždy uhnul. Protože myslí na sezónu
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    driv jsem ho nemusel, ale mel jsem pocit ze vyspel a stal se z nej dobrej zavodnik s nadhledem, ty posledni zavody kdy je pod tlakem akorat ukazaly ze je porad stejna pica
    KALTY
    KALTY --- ---
    Já chápu že jste nasraný, protože jsou nejlepší.
    Ale poslední roky je F1 fakt super a jsou skvělé závody. Jen je spojení Mergl - Ham nejlepší na světě
    To je jako by někdo říkal že Fedex, Rada a Djok může za to, že kurví tenis 😄
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: protoze nejsem zaslepenej a nezeru Lewise bez ohledu na to jak se chova na trati?
    KULA
    KULA --- ---
    KALTY: dobrý, všichni už víme, že ti imponuje ta ubulená plína.
    KULA
    KULA --- ---
    KALTY: nevím no, Mercedes dělá všechno proto, aby F1 byla nekoukatelná močůvka, ten ubrečenej kretén se už fakt nedá. Pořád FIA FIA, úúú málem mě vytlačil noo....d Zlatý Nascars nebo Indycars
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: ty si fakt chudák
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: to nic nemeni na tom ze Lewis jezdi taky jako kokot, v jednu chvili malem sestrelil Alonsa
    KALTY
    KALTY --- ---
    KULA: aby si zjistil, že to bude ještě horší 😄
    Což se v klidu může stát
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: tvle podívej se na co jsem odpovídal
    Bože
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam