• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Hm, některé obrázky se nechtějí nechat přemluvit ke změně velikosti, tak se mi trochu rozhodilo moje pedantské formátování...
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Vím že Silverstone dnes není úplně aktuální, ale tak když už jsme to načali :)

    1949 British Grand Prix at Silverstone
    https://www.youtube.com/watch?v=NZI5BCSvf_Y&ab_channel=Silverstone



    Silverstone okolo r. 1945:








    1948 Grand Prix of Silverston start vs. 2021 British GP start:


    1948 Louis Chiron vs. 2020 Lewis Hamilton:


    1948 možná Geoff Richardson vs. 2021 Sergio Peréz:



















    1971:


    1983:


    1992:


    Aktual, doporučuju ve full-res :)
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    Max to pro jistotu poslal do zdi už v FP2, aby mu to zase nezkazili borci z Mercedesu :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    checo podepsal na příští rok. wow.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: full name: Zdenek Chovanec Lopez :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    JOHN_BEAK: Vlastně je to Venezuelan. Původem z ČR :D Příběh neznám. Jen že v Portugalsku docela úspěšně jezdí motokáry a je považovanej za velkej talent. Tak uvidíme co předvede ve F3
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    ZDENDAK: Co je Zdeněk Chovanec vlastně zač? Vídám to jméno v F4 už nějaký rok, ale jezdí za Portugalsko. Je moc mladý na licenci tady? Má rozdělenou rodinu? Je to běžné portugalské jméno?
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: A když jsem zmínil ten Silverstone... Náhodou to na mě někde baflo :);Takto vypadal layout okruhu v roce 1948:

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Btw



    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Já nevim, s jídlem roste chuť :) Ať se baví kluk, třeba z něj jednou bude Takuma Sato
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    BTW kdyby někoho zajímalo, jestli bude ve Spa pršet?

    Ale simtě, to je jako v Maďarsku, ve Spa nikdy neprší! :D

    Windy: Wind map & weather forecast
    https://www.windy.com/cs/-D%C3%A9%C5%A1%C5%A5-bou%C5%99ky-rain?rain,2021082915,50.541,7.328,7

    Výrazná tlaková níže co se zrovna usídlila nad centrální Evropou je tak výrazná, že dokonce dostala jméno – Nick.

    Setrvalé srážky budou tak setrvalé, že všichni budete zalezlí doma a ze sledovat i W Series (Sport 2) a Porsche Supercup (Eurosport), a taky kamiony v Mostě (Sport5) a NASCAR Euro series tamtéž. Vedle toho taky MotoGP na Silverstone (Nova Sport), GT World Challenge America na Road America, GT World Challenge Europe v Brands Hatch, a japonskou Superformuli na Motegi a Ferrari Challenge Europe na Nurburgringu. Kdyby to nestačilo, tak ještě British Kart Championship v Whilton Mill (to všechno na motorsport.tv)

    :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: jako ze se v ty jedny zatacce road zavodu namlsal na ovaly?:))ja presto doufam ze to nebude pokouset a ze bude jezdit jen kratky ovaly a superspeedway prenecha odbornikum
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Achille Varzi in his Alfa Romeo at the 1930 Targa Florio

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: Mu otrnulo když v Indianapolis dojel druhej :D
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    MOODYCAT: a jeste odvezt a navarit, ze? :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Muzete nekdo ty pseudobytosti dat ban? Otravuje po celym nyxu.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    THRASHER: Skoc ze skaly.
    TOFI
    TOFI --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MOODYCAT: ted by mohli nasadit Russella jako kamikaze, preci jen by bylo napadny kdyby to zase musel spachat Battery
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam