• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: GlOvEs aNd sTeeRiNg wHeELl!
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ANDR3E: Bwoah.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MOODYCAT: nakej komentar od Kimiho kdyz se to dovedel?
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    MOODYCAT: Jeste horsi kdyz vim, ze mame uz jen omezenej pocet zavodu, co pojede :(
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    M_IKE: taky nějak nejsem úplně presvedcenej, ze to bude zajímavý
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Ta trat je takova.. obavam se druhyho Monaca..
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    když nepočítám aston. :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    další engine failure pro mercedes. Ham.

    Ty jo, kdy naposledy odešel motor mercedesu?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    jinak red flag už 10 minut. olej na trati
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: hele svoje. odešel motor. ale hádal se tam s maršálama, čím to hasit. :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: svoje auto nebo cizi? :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Tak Seb má novou funkci. Hasič. :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    M_IKE: a pak si uvedomis, ze je to vlastně ten samej motor, jako v amg gt. :)

    ale s vyfukem si pohrali slušně teda. kdybych to s tím motorem nevěděl, tak ti nepoznám.
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    DRSH: Ten zvuk <3
    Ve videu to vypada jak kdyz by jel pro rohliky do lidlu, pritom je tam nekolikrat slyset i breceni pneumatik :))
    DRSH
    DRSH --- ---
    Kimi Raikkonen Radio - The Ultimate Collection
    https://youtu.be/UJQzEAlZ57k
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: Btw onehdá, tak deset let zpátky, na výletě do Amstru. Někdy zhruba v noci, s kapsama plnýma rozličných srandiček a s hlavou zamlženou, pocítili jsme potřebu vypadnout z vírů velkoměsta. Zvlášť když se kolem nás pořád míhají bicykly, i když nikdo z nás není schopen potvrdit, že to všechno jsou opravdu jen bicykly.

    Sedli jsme bez jízdenek do prvního vlaku, co směřoval z města. Průvodčí, když viděl jak vypadáme, se raději choval jako bychom nevypadali a zkušeně nás minul. Tam, kde světla Amsterdamu už slábla slibem že v okolí alespoň padesáti metrů nebude ani jedna prostitutka, obchod s drogami a méně než dvacet bicyklů, vypadli jsme z vlaku. Na jedné straně móře, na druhé písečné duny a trsy vřesů.

    Jakožto zkušení pocestní jsme i přes své stavy napůl nepřítomnosti a napůl přítomnosti někde jinde dokázali správně rozeznat stranu, kam rozhodit celty. Že se v písku spí líp než ve vlnách, to každý z nás věděl už zhruba od dětství. Paráda, dneska jsme to zase přežili, bylo to sice jen o fous, ostudu si nepamatujeme a nic jsme neztratili. Kromě kapesného, jenž koluje našim krevním řečištěm. Klídek, hučení moře a hvězdy všude kolem nás – přísahám že i pod těmi vřesy a že z vlasů jsem je vyčesával ještě dva týdny. Prakticky idyla, pokud nejsi někdo, kdo by se bál neohroženě vydávat za hranice nepoznaných zákoutí vlastní duše.

    A ráno kravál jako prase! Nevím kolikrát jsem se inkarnoval, než jsem v kraválu jako prase rozeznal kravál dravých motorů. Nevím kolikrát jsem umřel, než jsem si kravál dravých motorů spojil s pravděpodobnou přítomností závodní dráhy. Nevim kolik jsem průzorem spacáku zahlédnul archetypálních bytostí, než jsem mezi jejich vlněním rozeznal své spolunauty. Nevim jestli mě víc znejistělo že přes to přese všechno dospěli ke stejnému závěru jako já, nebo že vůbec dospěli k nějakému závěru. Nesmělý průzkum okolí však potvrdil odvážnou hypotézu!

    Naše prapodivuhodná noc se odehrála několik desítek metrů za výběhovou zónou první zatáčky.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Mám tak trochu pocit, že to o víkendu nepude :D Bude to možná hezký, ale počet předjetí za víkend tipuju tak na dvě.

    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    How Kimi develops the car - Album on Imgur
    https://imgur.com/a/fimX4
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam