• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    KALTY
    KALTY --- ---
    JOHN_LENON: no každý kdo nesnáší Lewise fandí Maxovi.
    Takže možná ne první volba, ale druhá určitě
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALTY: no vidíš a ted nemluvis s fanouškem Maxe.


    myslím, ze po dnešku je to víc než jasný. ❤
    KALTY
    KALTY --- ---
    JOHN_LENON: Mě baví nekriticky fans Maxe, jak stejný incident je jednou super move Maxe a podruhé je to chyba Lewise, že nenechal místo...
    Já jsem klidnej.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALTY: hele kalty, ja vim, ze ho mas rad a vůbec ti to neberu. ale takhle nekriticky se ho zastávat nemusíš. tentokráte se za memax nacpal někam, kde mu místo ham neudělá. ale zase to nebudeme přehánět něčím, kde je přání otcem myšlenky, ju?

    tak klídek.
    KALTY
    KALTY --- ---
    JOHN_LENON: tak tebe potkat po bouračce musí být štěstí 🤣
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALTY: tak se podívej na záznam boha. Lewis kroutí hlavou a max na něj kouka. co chceš víc. pofoukat? 🤦
    KALTY
    KALTY --- ---
    JOHN_LENON: si to přečti znovu
    Nešel ani podívat vs nepodíval je něco jinýho
    Když budeš v autě rozbitej tak určitě stačí se jednou podívat tím směrem 😄
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    Daniel a Lando super. Velká gratulace. Ham a Ver, taky paráda, konečně je po dlouhé době se na co dívat. Za mě mohl Ham nechat trochu více místa, na druhou stranu to Ver to mohl cutnout, nechat Hamovi místo, a počkat si na předjetí.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALTY: to je čistě tvůj názor. napsal si, že se ani nepodíval. podíval. na to jsem reagoval.
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    Verstappen mel pravo na misto, ktere mu Ham nedal (nebo opet nedotocil?). V T1 byl na vnejsi strane po boku Hamiltona, coz je hned vnitrni strana T2. Naopak mi prijde ze se snazil kolizi vyhnout tak musel najet na obrubnik a dopadlo to jak to dopadlo. Hazet vinu na Verstappena a tvrdit, ze to melo 10% sanci na uspech je nesmysl.
    KALTY
    KALTY --- ---
    JOHN_LENON: nemáš se dívat ale kontrolovat, zvlášť když si debil co to tam narve s 10% šanci na úspěch
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALTY: ale díval se, neboj. jen s nim ani neměl chuť úplně mluvit.
    KALTY
    KALTY --- ---
    SWALLOW2: přesně.
    Ten kokot se diví. V prvním kole udělal to samé.
    Nikdy za to nedostane pentli, protože mají ostatní rozum a ví, že je to kokot a uhnou.
    Lewis mu tam nechal stejné místo. Jenže Max nezpomalil. I Horner tvrdí, že to byl racing incident.
    Navíc ten mamrd se nešel ani podívat, jestli je Lewis ok.
    Prostě fracek
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    SWALLOW2: to se v tom opravdu moc nevyznas :)
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    Moc se v tom nevyznam, ale mam dojem ze Max ma kontinualne rudo pred ocima, a zneuziva toho ze ostatni nejsou sebevrazi … no a Hamilton ma prekvapive koule se radsi rozstrelit nez aby aby mu to dal zadarmo …
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    Bottas ovsem opet ukazal, ze svou roli druheho jezdce plni na vybornou i kdyz mu to ke konci uplne nevyslo tak z posledniho mista dojel na P3 a splnil co se od jen pozaduje - privezt domu body kdyz Hamilton vypadne (pripadne byt vepredu s Hamiltonem tak jak je nej bezne). To spis Checo se opet moc imho nepredvedl. Kvalda opet nic moc, sprint nic moc, zavod zacinal tak tak z P9 a stejne to nakonec nedotahl na podium i kdyz Ham+Ver skoncili ve sterku. Nevim no, jak rikam to druhe misto v RB je nejake zaklete. Snad se mu pristi rok bude darit lip pac jinak nevim co si v RB pocnou.
    KULA
    KULA --- ---
    Valtteri mlsně koukal :D, Landovi nafouklé tváře děsnej bizár.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Ty bouracky Maxe s Luisem zacinaj pripominat Prost x Senna dny
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    😁
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    Mclarren 1+2 - pekne! :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam