• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    LANMANCZ: Tak i horner po zavode hned rekl ze racing incident … a to vzdycky znamena ze vi ze to byla maxova chyba … kdyby vedel ze to byl racing incident urcite by rval ze je to lujzova chyba :)))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LANMANCZ: to asi těžko něco změní.
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    TOM_HOST: Prave tezko prokazovat co kdo v dane chvili vedel a nevedel. Jak rikam nedivil bych se kdyby to RB rozporoval.
    KALTY
    KALTY --- ---
    JOHN_LENON: co to sakra meleš?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    LANMANCZ: Hlavne v tehle zatacce kdyz vis ze to nedas mas projet po vyznacene trase kolem obrubniku … tady se stewardum zdalo ze to vedel a stejne to preletel schvalne rovne :) dostal dva body za ten vcerejsi nesmysl co mu rikaji sprint tak at drzi pysk :))))
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    TOM_HOST: Tady je k tomu i to zduvodneni:
    https://pbs.twimg.com/media/E_GXQ-uXoAUIFaa?format=jpg&name=large
    Osobne me to prijde takove podivne, zavani to logikou "posledne sme to dali jednomu, tedkon to dame druhemu". Prijde mi, ze se rozhodli, ze na to Max nemel narok. Nevim, neprijde mi to uplne zjevne jak na to dosli, nedivil bych se kdyby to RB rozporoval. Minimalne ten bod o tom jestli byl "significantly alongside" mi prijde diskutabilni. Stejnetak ze byl mimo trat pac jestli tomu dobre rozumim tak jestli je nekdo mimo trat je dano tim, jestli ma obe kola za carou ne, coz on nemel.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    VYWERN: mi to přijde, že by se o to občas ty lidi nejradši pobodali.

    přitom jde o formuli. :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    MOODYCAT: tak vis jak, Kalty ti tu bude brecet neco o nejake spravedlnosti a ze Max vse prochazi :))
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    Nutno uznat,ze Max je tady na vine vic, mel ubrat, zaradit se za Ham a zkusit ho na trati, coz by se asi nepovedlo. Na druhou stranu zase chapu ten psychologicky souboj. Je treba Ham ukazat, ze proste neuhnes. Nejenom Ham. Max si to mohl dovolit, protoze letosni sezonu mel zatim cisty stit, co se tyce trestu a bodu.
    Muzeme tu polemizovat akorat o tom, zda trest neni prilis vysoky, vzhledem k trestu jaky Ham dostal v Britanii.

    No a na zaver, on to vlastne neposral v prvopocatku Max ani Ham, ale oboum to pokazili v boxech. Tam kdyby vse probehlo dle standardu, tak se na trati asi nic velkeho nestane.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: nené. 😀

    ono to právě nebylo moc vidět. mi na vteřinu přišlo, že tam všichni stojej a neví na co se čeká.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Lol, takze Lewis sestreli Maxe a dostane 10 sekund, a ted dostane pokutu Max za to, ze najel do obrubniku? Tak to je fer.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Verstappen given three-place grid penalty for Hamilton crash · RaceFans
    https://www.racefans.net/2021/09/12/verstappen-given-three-place-grid-penalty-for-hamilton-crash/
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    JOHN_LENON: Ja snad blbe videl ale ten mechanic tu matku vubec nezasrouboval a cumel jak puk … pak prisel druhy a rek mu at to zasroubuje .. to jsem vudel ja a neverim tomu :))
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Hele je někde nějaký vysvětlení, co red Bull vyváděl během toho pitstopu? protože to bylo vlastně to zásadní, co určilo ten naslednej vývoj.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALTY: hele já si myslím, ze tresty reflektují vinu.

    nebudu se tu pasovat do experta na určování míry viny. na to jsou komisaři.

    a vzhledem k trestům jak v Silverstone, tak v Monze, by oba kohouti mohli trošku ubrat.

    Bo jednou to jeden prezene tak, že toho druhého žádný Halo ani bariéra nezachrání.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Verstapen ale kdyz uz vjel mimo trat ma pockat az formule vedle nej odjede a pak se zaradi … ale protoze ta formule byl lujz tak se na to vysral …
    KALTY
    KALTY --- ---
    HEDIS: ňuňu
    KALTY
    KALTY --- ---
    JOHN_LENON: jo no.
    S tím musel někdo už něco dělat. Jinak by to třeba někdy nemuselo dopadnout dobře
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALTY: no a je to vyřešený. maxova chyba. end of story.
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    KALTY: To sem zvedavy na zduvodneni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam