• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    ZDENDAK: Hunt, Reutemann (nebyl mistr, ale na konci kariéry držel rekord v počtu pódií), Hulme
    Piquet, Fangio, Senna, Brabham
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: a vlevo nahoře James Hunt
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRSH: plus Emerson Fittipaldi.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    GIO prej končí u Alfy, nástupce by tým měl oznámit 16. listopadu. Za mě je to nejnevýraznější jezdec pole a už tam neměl být dávno - možná bych si toho ani nevšim :D

    Haas už sedačky potvrdil, že? Škoda, rád bych tam viděl Micka. Dávalo by to smysl, Alfa je bližší Ferrari, v Batterym by měl zkušeného kolegu a možná by měl k dispozici i lepší techniku než teď, i když Alfa je finančně taky na štíru a Andretti si její možné převzetí prej rozmyslel. Nevím teda jací sponzoři za Mickem stojí, ale možná by jeho marketingově zajímavé jméno nějaký budget provázet mohl?

    Případně Oscar Piastri? Je šikovnej, vede F2 o 36 bodů před Zhou a patří (stejně jako to bylo u Micka) italské Premě.

    Zhou patří Alpine, Schwartzman Ferrari (což by ho taky mohlo směřovat k Alfě) a Ticktum je provařenej vocas, kterého nikdo nebude chtít.
    DRSH
    DRSH --- ---
    ZDENDAK: vedle Senny je Juan Manuel Fangio... další nechám ostatním.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Starýho Enza asi poznali všichni, ale co takhle šampionský quiz? :) Pojmenuj aspoň pět z nich!



    :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: to nechceš vědět. :)))

    typo no.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    co je grind penalty? ;)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Já se obávám, aby se nerozhodlo o titulu v garáži. Je konec sezony, oba už měnili ICE navíc a pořád jsou ještě 4 závody. Pokud by se rozhlodlo o titulu díky grind penalty za výměnu motoru, nebo ještě hůř kvůli DNF z důvodu selhání jednotky, bylo by to smutný.

    A hlavně, vždycky by pak někdo tvrdil, že jeden nebo druhý vyhrál díky náhodě a ne díky umu.

    Viz. Rosberg vs. Hamilton 2016.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    LANMANCZ: urcite se sklidnil, podle me se poucil z tech nehod, a titul mu hrozne preju, jen si myslim ze se porad muze stat cokoliv
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    ANDR3E: Me naopak prijde ze je letos velice klidny a soustredeny na vitezstvi. Vsiml jsem si, ze Hamilton se ho parkrat snazil rozhodit nejakyma "mind-games" komentarema, ale nikdy se toho nechytnul - nevsiml jsem si ze by mel letos nejaky excess a podle komentaru se zda byt soustreny prevazne na sebe a sve vlastni vykony coz se mu zda se zacina vyplacet. Naopak Hamilton mi prijde, ze je letos vice pod tlakem nez kdy jindy a i kdyz ma velice trenovanou medialni fasadu tak to obcas da znat.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: Noale jestli tohle posere tak je to debil :) coz neni
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: vzhledem k tomu ze je Max horka hlava bych nechvalil dne pred vecerem :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E: A i přesto prohrál Hamiltonovi titul :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ZDENDAK: zase kdyz si vzpomenu na Budapest... :)

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Tak co, prohrál Bottas Hamiltonovi titul? :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: maji, ale bylo videt ze Baterka kouka jen na Lewise, takze si myslim ze spis chce porazet Lewise aby ukazal ze se Toto spletl nez ze by chtel plnit roli podrztasky
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHNEYSVK: ja vim, ale prislo mi to usmevny
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    ANDR3E: zobral maxovi a RB 1 bod, zrovna tento rok je kazdy jeden dobry
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam