• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Nikita Mazepin Emotional Interview After Poor Qualifying Result #BrazilGP #f1
    https://youtu.be/Wz96HbSHWnE
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ZDENDAK: K těm sidecar v Brně 1996:

    1996 Brno Sidecar world championship
    https://youtu.be/euX7--EVeKE



    Byli jsme na tribuně C na stadionové sekci. Možná se tam někde mihne moje desetileté já :D
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    MERTLAS: Jj, končí jedna éra :)

    Jsem byl onehdá s našima, ségrou a dědou v Brně '96. Tou sezónou sedmnáctiletý Valentino vstoupil do mistrovství světa na tehdejší stopětadváce.

    Byli jsme teda jen na zmoklou sobotu a viděli jen tréninky a kvalifikace (a závod mistrovství světa sidecar), ale na mladém Valentinovi byla vidět šílená dravost. Pořád balancoval na hranách obrubníků a sekal rohy trávníků a otec tehdy během té kvalifikace prohlásil, že se ten kluk buďto brzo zabije, anebo z něj bude šampion.

    Neděli jsme sledovali doma u televize a Valentino získal svoje první světové vítězství. Otec zopakoval svoji sobotní domněnku a i tentokrát měl pravdu :D

    Valentino Rossi Brno 1996
    https://youtu.be/_cb3hOKgknM
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ZDENDAK: a zaroven posledni zavod Valentina Rossiho :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    JOHNEYSVK: Zápletka s přesahem, ještě to není hotovo :)
    JOHNEYSVK
    JOHNEYSVK --- ---
    ZDENDAK: na starte sa nieco stalo a lewis vsetkych obehol s DRS, nejaku extra zapletku tam nevidim :)
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Tak ale tenhle sprint měl docela zápletku, ne? :) Nebýt sice penalizace HAM tak by se nic nedělo, ale takhle jsem se bavil :D

    Jen doufám, že to předvede i zítra z jedenáctého fleku a že Volttas konečně ukáže, že dokáže bránit. VER dnes zvýšil na rozdíl jednadvaceti bodů, čímž HAM začíná regulérně téct do bot... teda do kokpitu. A já bych nerad, aby se o titulu rozhodlo zbytečně brzo – rozuměj před Abu Dhabi :) Tak jsem zvědav, co se zítra semele. Pořád do toho může významně promluvit třeba i vrtkavé počasí.

    Prej Max v parc fermé:




    BTW zítra taky letošní poslední MotoGP ve Valencii. Filip Salač ve svém posledním závodě v Moto3 startuje z druhé řady a pátého místa. Pro příští sezónu se posunuje o třídu výš do Moto2 k týmu Gresini Racing.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    seb ftw

    WTF1 on Instagram: “Cheeky 😂😂 #f1 #formula1 #brazilgp #sebastianvettel #wtf1”
    https://www.instagram.com/p/CWOtE8as5rO/?utm_medium=copy_link
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    tak tohle redbull totalne posral. :)

    sice se to asi moc v závodě neprojeví, ale nechápu, co tam vyváděj.

    Carlos dobře.

    Lewis fenomenální.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Carlos dobre
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_BEAK: ja se v těch sprintech nevyznám, ale stejně mám pořád pocit, že to nějak není ono. víc jsem napnutej u sobotní kvaldy, než u sobotního sprintu.
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    JOHN_LENON: Tříkolové sprinty by náhodou byly naprosto supr. Pár závodů v posledních letech, kdy byl restart takhle na konci (např. Baku letos) byla tři kola velmi výživná.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MOODYCAT: no tak to jsem teda hodně netrefil. :)))
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Hele kolik kol má ten sprint? tři?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JOHN_LENON: Takze klesne kam? Zpatky do Mexika :)?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    M_IKE: Ha­mil­to­na če­ká start do sprin­tu z po­sled­ní­ho mís­ta ne­bo z bo­xů. Jakmi­le sprint do­kon­čí, kles­ne ješ­tě o pět míst za vý­mě­nu mo­to­ru.
    JOHN_BEAK
    JOHN_BEAK --- ---
    M_IKE: O titulu rozhodne, že Saudi nestihnou dostavět trať a závod bude zrušen :troll:
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Toho se presne bojim, ze o titul rozhodnou tyhle tahanice mimo trat..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam