• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: jj, obvineni z koureni cracku je jeste takovy pratelsky !:)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Kazdopadne se mi libi, ze tu uz nejakou dobu debatujeme nad touhle picovinou a porad to je defakto normalni diskuse bez vetsich invektiv :) Like dat! Keep goin ;)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    STRACENA: nekde se zminovali, ze to bylo tesne pred drs detekcni zonou a evidentne chtel mit moznost hned pouzit drs... (jestli jsem toteda pochopil spravne). nemejme mu to za zly. Proste v danou chvili chtel vyuzit maximum mozneho, aby lujzovi nedal zas tolik :) Porad mi nikdo nevymluvi, ze to Lujz mohl udelat mnohem zkuseneji a rozumneji :) To Maxovo vyraznejsi brzdeni bylo az po celkem dlouhy chvili, kdy i ten Lujz podradil dva tri kvalty? pokud zavodim, tak pred cilovou rovinkou na to proste dupu co to jde a kdyz vidim prekazku, ke ktery se priblizuju, tak premejslim, kudy ji objedu (jedno jestli zpomalujici Max at uz z jakyhokoiv duvodu, nebo pomalej Mazepin)... Max je jantar, ale Lujz je taky mantak, ze se touhle hrou nechal unest :)
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    KALTY: ja ne, ale ty bys mel prestat, uz nejsi nejmladsi rocnik :)
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    MERTLAS: ještě jsem v F1 neviděl že by někdo vracel pozici že zabrzdí. Vždycky jen zvedou plyn a pockaj u strany až je dotyčný mine. I Max už párkrát pozici vracel, ale rozhodně ne že ubere, ubere a pak to zadupne.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: v tom pripade je vtipny ze ani Max nezna pravidla kdyz se rozciloval do vysilacky :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    KALTY: jasne, ze to neni brzdovy svetlo... ale je to svetlo upozornujici na to, ze rekuperujes vuz tedy v situaci, kdy nejedes naplno (bud prepnes knoflikem system vozu, nebo brzdis atd...) :) Max zpomaloval docela dlouho, lujz taky a pritom byl porad za jeho zadkem, ikdyz mel prostor se vhynout... jako nechci obhajovat ani jednoho, oba jsou mi z celeho rostu uplne jedno, nefandim ani jednomu, ale tohle ciste objektivne mym pohledem mohl Lujz vyresit mnohem jinak :) skill a zkusenosti na to ma, to si nenecham vymluvit.
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: na F1TV říkal, že to platí jen u zavadeciho kola na start VC
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: proto to píšu, že je Lewis vyzrálý a Max co je fracek ještě
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: ja sledoval matlaka Hulkenberga na rakouskym ServusTV
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: tvl uz jsem se obaval ze ses zklidnil :D
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: kdyby si nesledoval matláky ze Sportu tak víš, že to při startu po rudé vlajce neplatí
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: akorat je picovina srovnavat 24 letyho Maxe se 40 letym Alonsem, stejne tak jako kdyby bylo Lewisovi ted 24 tak spoustu situaci resi jinak a hur..
    KALTY
    KALTY --- ---
    VYWERN: ty si fakt strašný materiál. Kouříš crack?
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: hele jak se má defenzivní jízdu jet čistě ukázal třeba Alík na Lewise pár závodů zpět.
    Radši budu mít férové souboje než prasárny.
    KALTY
    KALTY --- ---
    MERTLAS: ty vole to není brzdové světlo 🤣
    On prostě stoupnul naráz na brzdy když ho měl za sebou a věděl o něm.
    Jasná prasárna, protože toho Max moc neriskoval
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    v tom rozruchu ohledne Lewise a Maxe uplne zapadlo ze Mazepin vcera zajel Schumachera :(
    DRSH
    DRSH --- ---
    MERTLAS: ta trať si říká o zábavu vždy..
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DRSH: imho to bude vyklidnenejsi... zacatek sezony, nikdo moc zatim nebude chtit riskovat atd... tady to je v hrotu prave diky vrcholu sezony, kdy uz se defakto jde all in zvlast v pripade tech dvou :)
    DRSH
    DRSH --- ---
    Mimochodem příští Grand Prix Saúdské Arábie již 25. března 2022, jako druhý podnik sezóny. Očekávám tedy poměrně zanedlouho, doufám, podobnou show jako včera!
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: Souhlasim. Navic Ver uz nekolik vterin blikal tema zadnima svetlama, zancicima, ze nejede kudlu… imho dal Ham dost prostoru na to reagovat uplne jinak, nez reagoval a u jezdce jeho formatu bych cekal uplne jinou reakci 💁🏻‍♂️
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam