• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    proc maj ferrari černý křídla? umřel někdo?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Tyvole oni jsou snad vsichni v prdeli nebo mi vyliz prdel mi jebne milane :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Tohle uz nezazijem a budem vypravet vnoucatum!!! Do stroju!!! :))
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Tak pome!
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    TOM_HOST: pure skill :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    A tenhle sampionat me bavi cim dal vic :)

    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Vettelova helma

    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    DRSH: přesně tak!
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    JOHN_LENON: coz je dobře :) Sam Lewis rikal ze chce aby Russel prevzal štafetu po něm že mu chce předat maximum než odejde
    DRSH
    DRSH --- ---
    JOHN_LENON: když bude Hamilton rozumný nějaké "nico vibes" vůbec nehrozí. Imho je ten člověk je už někde jinde než když se bourali a házeli po sobě čepice s Rosbergem...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRSH: Což je mnohem víc proměnných, než bych si jako šéf Mercedesu přál. (Nico vibes) ;)
    DRSH
    DRSH --- ---
    ...ale pokud bude Mercedes na takové úrovní jaké je posledních pár let, tak podle mě nás teď čeká éra George Russela a nikoliv Maxe Verstappena. Má to samozřejmě spoustu podmínek, ale osobně se na Russela v Mercedesu strašně těším. Ten závodník mě baví a chci ho vidět v silném autě.
    DRSH
    DRSH --- ---
    JOHN_LENON: nevím jestli třeba Wolf nezačne sázet na Russela a Hamilton (kterej si to v pohodě dojezdí, rekordy jsou jeho) mu bude dělat mentora a nejlepší dvojku jakou by si mohl/i všichni přát. Samozřejmě to bude celé záležet na domluvě Wolfa s Hamiltonem a následně Hamiltonova vůle se této role ujmout.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRSH: No hlavně Russell v mercedesu bude velkej soupeř pro Hamiltona. :)))
    DRSH
    DRSH --- ---
    JOHN_LENON: zrovna chci napsat, že takový Russell v Mercedesu bude pro Verstappena velký soupeř. Stejně tak čekám že další youngsters (např. Norris!) se budou drápat nahoru. Rozhodně bych nějak nepočítal s tím že Verstappen bude dalších totálně 10 let dominovat...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    a to mi ještě úplně vypadnul Russell!
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Svět motorsportu smutní. Zemřel čtyřnásobný vítěz Indy 500 Al Unser - Sport.cz
    https://www.sport.cz/clanek/moto-ostatni-svet-motorsportu-smutni-zemrel-ctyrnasobny-vitez-indy-500-al-unser-2975269
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: na jednu stranu souhlasim, že v Maxovi je velikej příslib do budoucna, minimálně pro RB.

    Jenže druhá strana mince je, že od roku 2022 se mění pravidla a i když je velice pravděpodobné, že dva top týmy budou i nadále ve špičce, klidně se může stát, že v rámci týmů se karty promíchaj. Pořád se musí počítat s Ferrari, Sainz i Leclerc jsou velice kvalitní jezdci a pokud se náhodou vrátí ještě Totd, klidně hrozí, že se vrátí dominance Ferrari.

    Stejně tak Renault - Alpine. To, že v turbo éře díru světa neudělali, neznamená, že příští rok nebude game changer.

    Je tam prostě spousta proměnných.

    Takže ano i ne, nejspíše možná. :)))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    JOHN_LENON: tvl hlavne Maxovi bude patrit pristich 10 let, takze doufam ze to nebude v nedeli brat jako zavod na zivot a na smrt, a doufam ze to varovani FIA bude brat vazne....i kdyz se obavam ze jakmile sedi v aute je uplnej bezmozek
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Weekend Warm-Up! | 2021 Abu Dhabi Grand Prix
    https://www.youtube.com/watch?v=p1mIsDBZDUA
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam