• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    LANMANCZ: Souhlas. přijde mi to jako skoda, bude se to diskutovat a pachuť na Ham tam zase zůstane. přitom je o třídu rychlejší.
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    SWALLOW2: To je prave ten problem ze nechali Hamiltona vepredu - ted uz je pozde neco resit pac uz je 13 kol vepredu v cistem vzduchu kde dominuje a najel si dostatecny cas. Kdyby spolu zapasili tak je to asi trochu neco jineho. Co uz no. Podle me proste mel to misto vratit. Tohle rozhodnuti je podle me proste spatne.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    max box
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ale co muze ted redbull delat, kdyz jim sťuarti rekli, ze to bylo v cajku? imho uz nic... ikdyz to napadnou treba po zavode, tak asi imho nic nezmuzou, pac fia bude stat za stuartama nez aby udelali nejaky kontroverzni rozhodnuti...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Maxovi odchazej zadni kola, takze bud box nebo risk ze to bude jak v Baku..
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    no ale aby nezapadlo ze uz na nej najel 5 sec ... jediná šance mi přijde ze Max nepojede ani jednou do boxu, jinak tech cca 20 vteřin co dostane za cely závod nemá šanci dohnat :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    jako hamcek si tim zdrhnutim nabral slusne velkou vyhodu... tohle je proste spatne...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SWALLOW2: vratil... to ze si ji hned zas vzal zpatky je vec jina :D
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    MOODYCAT: Souhlasim s tebou ze mi to take neprijde fer. Ale nemluvi o brazilie, ale o tom ze max si nekdy zkratil cestu po driving incidentu a take nevracil pozici
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    leda by si na nej max nekde pockal a poslal ho do zdi :D Titul uz ted stejne neziska, tak by mohl jit full kamikaze mod :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    je to tak... to by lujz musel udelat nejakou kardinalni chybu... ma medium gumy oproti Maxovi... takze max dojede imho treti az patej, pac mu z toho jebne... kazdopadne ted uz se jen bude prachsproste krouzit... za me uplnej opak toho minulyho zavodu, kterej byl ultra silenej, ale pro me porad vetsi zabava, nez tohle...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SWALLOW2: Mluvi o Brazilii, ale tam oba vyjeli mimo trat a tady ne. Sorryjako, ale tohle nebylo fer.
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    Nicmene si myslim, ze pokud se nestane neco nepredvidatelneho ala late safety car tak je asi rozhodnuto.
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    tak musim rict i kdyz Maxe nemam rad, tak tohle se mi zda divny ... ale na anglickym streamu kde koukám říkají, ze se FIA tak musela zachovat, protože tohle uz jednou povolila prave Maxovi někdy drive v sezóně. nechytil jsem ale v Jake VC. netusite?
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: ja koukam jen na tabletu, ale nejvic zavidim chlebicky :))
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    MERTLAS: mmmm, chlebicky :-))
    M_IKE
    M_IKE --- ---
    No, jestli se nekomu nerozmrda auto (posledni zavod) tak nevim nevim.

    ANDR3E: ty zabery z prilby jsou bozi
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Jakej je vas dnesni setup? 😅
    U mne homeoffice… koukam, ale zaroven potrebuju pracovat 😬

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Wow ted zaber z Leclercovy helmy je super
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: malo karbonu na trati co :D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    kazdopadne esi tohle fakt vyhraje Hamckovi titul, tak at chodi kanalama... tohle max zajel hezky... Lujz mu tam proste nechal misto
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam