• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    A už je to na f1.com.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Takze vertig.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Oba protesty zamiznuty.
    DRSH
    DRSH --- ---
    20:00: Pod­le Red Bullu ne­byl pro­test Mer­ce­de­su uznán.

    19:58: zá­stup­ci Mer­ce­de­su opus­ti­li spor­tov­ní ko­mi­sa­ře. Bez ko­men­tá­ře....
    KALTY
    KALTY --- ---
    VYWERN: víš o tom že minimálně přes půlku sezóny měl RB lepší auto?
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    jen bych to trochu korigoval... Mercedes si naskon nasbiral (a to i oproti RB celkem vyrazny) a diky tomu vyhrali pohar konstrukteru... Tedy diky kombinaci obou jezdcu dohromady. Dostatecny naskok si ale nenasbiral lujz sam jakozto jezdec, trespektive mu k tomu pripadne nepomohl jeho tymovy kolega. Dneska (ale i v kvalifikaci) bylo krasne videt, jak Checo za Maxe obrovsky zabojoval. To by imho Botaska nikdy neudelal. A to je imho taky dalsi kus skladacky.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    No co si budem, Mercedes měl celou sezónu na to, aby si nasbíral náskok. Neudělal to a šel do posledního závodu se stejným riskem jako RB a to štěstí teď padlo na RB stranu. Pamatuji závody, kdy byl Max první, nezajel do boxů při SC, Mercedes ano a díky lepším pneu ho dali. Někdy to je tak a jindy zase jinak. Kdo má potřebu v tom něco hledat, tak asi neumí prohrávat.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: řeknu ti tajemství. na světě je víc skupin než jen mercedes a RB fans. 😀

    pravda je taková, že mercedes měl na konci sezóny raketu, proti který nikdo nemohl nic dělat. a shodou okolností neměli v rozhodující moment štěstí.

    ale zase ho za ty léta ho měli tolik, že je tenhle moment proste karma. 🤷‍♂️
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ANDR3E: Ono taky jde o dost penez ;) a prohru no … na startu ho dal jezdil 12s pred nim 57 kol … to mi jako prohra neprijde … ale jasne max je ten kdo projel nakonec prvni … a ja doufam ze az opadnou emoce tak i rb fans po par replayich uvidi pravdu
    KULA
    KULA --- ---
    Už je 30. března? Ne? Sakra
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    JOHN_LENON: Ja myslim, ze z dnesniho zavodu vzejde do historie spousta hlasek... jeste mi tedy chybi ta od DOD :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    "Please do not another safety car" vejde do historie.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    VLAFI: s tim chovanim Maxe za safety carem at jde Mercedes do prdele, nehlede na to ze to pravidlo rozhodne nebylo staveny na taktizovani kdy prvni jezdec nekdy temer zastavi a jezdec za nim tak casto bud muze jen najet do nej, nebo se dostat vedle (pripadne pred nej)

    Russell taky hned leze do predele svymu novymu zamestnavateli...

    17:21: Ge­or­ge Rus­sell: „Max je na­pros­to fan­tas­tic­ký jez­dec, kte­rý má za se­bou ne­u­vě­ři­tel­nou sezónu a já k ně­mu ne­mám nic ji­né­ho než ob­rov­ský re­spekt, ale to, co se prá­vě sta­lo, je na­pros­to ne­při­ja­tel­né. Ne­mo­hu uvě­řit to­mu, co jsme prá­vě vi­dě­li.“


    Skoda ze se Toto k vsemu nepostavi stejne jako Lewis, jeho velikost potrvdilo umeni prijmout prorhu, Mercedes mel posledji roky stesti vzdycky na svoji strane, jednou to muselo prijit....takhle je Mergl za nejvetsi ubrecence a jestli ziskaji titul timhle zpusobem tak uskodi jen sami sobe
    SWALLOW2
    SWALLOW2 --- ---
    TOM_HOST: je zbytečně cokoliv definovat, kdyz ho nemas rad, tak si každou jeho reakci dokážeš vyložit nějak negativně.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Nebo volant :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TOM_HOST: :D

    jako nerikam, ze neknucej vsichni :) knucej... az na kimiho. ten mlci, coz je jeho prirozenost. Teda pokud mu nezapomenou zapojit piti :D
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MERTLAS: Tak naposled snad … oni fnukaji vsichni jenom je lujz vic na ocich a usich tak ho dava rezie vic … ale zase by bylo dobre definovat knuceni ze …

    Volejník :)...Petr Nárožný ve své první filmové roli cholerického automobilového závodníka
    https://www.youtube.com/watch?v=jEeFexJSOtg
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    kurvaaaaaaaa! 15 kol pred koncem jsem musela pauznout a dokoukala to ted...

    maaaaaax!!

    ale nevim teda, ten konec byl takovej nejakej... uvidime :)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    LANMANCZ: nemohli ztratili by pozici a dojeli by se za sc, to nemohli riskovat.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    PEPAZZ: ehm... reagujes na knuceni v prubehu zavodu, kdy knucel jak podsvince... Pokud chces reagovat na jeho chovani po zavode, pak bys musel reagovat na tento prispevek: MERTLAS: dik :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam