• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALTY: k teatrálnímu chování a afektům - celkem sedí.
    KALTY
    KALTY --- ---
    JOHN_LENON: googlovat tedy umíš. Tak teď už jen ta aplikace :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALTY: Hysterie (ze starořeckého ὑστἐρα [hystera] – děloha) je neurotická porucha, kterou charakterizuje citová labilita a sebestřednost se sklonem k teatrálnímu chování a afektům. Jiné příbuzné pojmy jsou: konverzní porucha, konverzní hysterie, somatizační porucha nebo psychoreaktivní syndrom.
    KALTY
    KALTY --- ---
    JOHN_LENON: vygoogli si to nejdřív, ať víš o čem mluvíš :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALTY: to už si trošku hysterickej, nepřijde ti? :)
    KALTY
    KALTY --- ---
    JOHN_LENON: no vidíš, na ten jsem zapomněl. SPA je další zářný příklad. Hlavně narvat nějaký body, nevadí že pojedeme čtyři kola za SC. Další šílený rozhodnutí :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    KALTY: Tady by se ten safetycar nadřel víc jak loni ve Spa.
    KALTY
    KALTY --- ---
    JOHN_LENON: Ty si fakt debil. Já přece netvrdím, že to neexistuje. Jinak Max udělal těch prasáren kurva dost za celou sezónu. Kdyby to byl Mazepin, tak má minimálně každý druhý závod 10sec pentli.
    Cash is king. Spousta lidí už nebaví Lewis jako vítěz (stejné to bylo u MSC) a tak se nechá Max na pokoji, aby to bylo vyrovnanější.
    Jezdí od začátku jako prase (stejně jako mnoz šampioni před ním) a jezdí to, co mu komisaři povolí. Takže já se mu v podstatě nedivím. Udělal si auru magora, u kterého prostě nechceš být v zatáčce, protože to do tebe klidně pošle. Takže mu každý uhybá a Lewis toho už měl v Anglii po krk (po tom co mu udělal na začátku závodu) a vůbec se mu taky nedivím.

    OK. Chápu váš "názor". Ale de fakto mu ten titul sebral Masi a komisaři v ten moment. Celý svět to viděl. To že se to spousta fanouškům F1 líbilo, tak pořád není žádné ospravedlnění.

    Takže se tu mějte pěkně a až se zas něco bude dít tak čus
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    Zatim toho moc nevíme teda ;) datumy představení 2022 monopostů

    Here are all the key dates to pop in your calendar over the next few weeks:

    Aston Martin – February 10

    McLaren – February 11

    Ferrari – February 17

    Alfa Romeo – To Be Announced

    AlphaTauri – TBA

    Alpine – TBA

    Haas – TBA

    Mercedes –TBA

    Red Bull – TBA

    Williams – TBA
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    LANMANCZ: mně nepřestane fascinovat, když lidi pro strom nevidí les.

    Baku, Silverstone a valteriho bowling jako by neexistoval. \○/
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: nunu...uz mas polstarek? :)

    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    kazdopadne kdyby princeznicka se zaclonou pokracovala a hned v prvnim zavode se sestrelili bude to pekny pokracovani minuly sezony, letos si taky zaplatim f1tv a nakoupim zasoby popcornu
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    LANMANCZ: Treba mel “odvedenou zodpovednost” , taky si mohl ty dva ubrecence ztlumit a soustredit na dulezity moment celeho zavodu. Takze ho to neonlouva za chybu, kterou udelal.
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    KALTY: Nikdo jim nic nesebral, sam se probud.
    KALTY
    KALTY --- ---
    LANMANCZ: a co si kurva asi tak čekal?
    Že sklapnou a jdou dál, když jim někdo sebere titul za takových okolností?
    Fakt se probuď
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    A jeste dodam to, ze jak si Mergl vymrcuje odvolani sefa zavodu protoze mu davaji za vinu to, ze Ham nedosahl na titul (a nikoliv svuj vlastni vykon nejen behem finalniho zavodu, ale behem celeho roku - viz. Hamiltovy chyby behem mnoha zavodu ala "magic button") mi prijde jako vrchol drzosti. Mi prijde ze by si nejradji ty tituly vzali dopredu na objednavku. At jdou laskave do prdele.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MARMESS: mozna kdyby do nej Toto s Hornerem celou dobu nehuceli rozhodoval by lip..:)
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    MARMESS: To je sice mozne, nadruhou stranu jsem cetl nazor, ze on sam mel nejspis odvedenou pozornost v ty kriticke okamziky tim, ze mu do jednoho ucha kricel Toto, do druheho Horner a do toho stewardi + musel ridit ten zavod, vsechno soucasne behem par minut. Prijde mi to jako klasicky pripad zahlceni pozornosti. Si myslim, ze to mohl byt docela rozhodujici faktor proc to rozhodnuti prislo relativne pozde. Coz je jeden z argumentu proc by se do budoucna melo zakazat tymum komunikovat primo s race directorem, maximalne s nejakym jeho pomocnikem aby se race director mohl venovat rizeni zavodu a nemusel behem podobne kritickych okamziku poslouchat jak mu tym bossove krici do sluchatek co by mel a nemel delat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam