• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    uz jen hodinu :) doufam ze mate vsichni nastaveny tymy v fantasy :)

    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MOODYCAT: Dík za info, tak aspoň mi to premium k něčemu bude. Kupoval jsem to před půl rokem, protože jsem si chtěl přečíst článek na technetu a doufal jsem, že tam budou nějaký další kvalitní. Od tý doby nic.

    Tak aspoň si zase poslechnu na dva měsíce Richtera/Eiseleho.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS: jj to me taky napadlo :))
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: Nebo pro vsechny? 🤔😅
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MERTLAS:
    KALTY: Hulk je takova holka pro vsechno :)
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    MOODYCAT: Ten kód na Kuki mohu případně poskytnout. Co se týká toho oblečení, tak tam je kód SLEVAidnes na https://www.formuleshop.cz/
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Vettel v Bahrajnu minus… covid plus… Hulk is back
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    MOODYCAT: blee
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Vstupte do světa F1 s iDNES Premium. Reportáže, sledování závodů i zájezd zdarma - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/formule/idnes-premium-balicek-formule-1-televize-zajezd-slevy.A220316_081226_formule_bhar

    Damn you, Babiš.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    PEPAZZ: napsat "all" misto "any" neni jen tak ;)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ANDR3E: ale že jim ta úprava trvala co? :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOFI: nevim proc, je nas tam ted 16 odsud, kod je porad stejnej...a nevycetl jsem jestli je omezenej pocet tymu v lize
    TOFI
    TOFI --- ---
    HANNIBALSON
    HANNIBALSON --- ---
    TOFI
    TOFI --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Btw..

    F1 rule on lapped cars and Safety Car changed after Abu Dhabi row · RaceFans
    https://www.racefans.net/2022/03/15/fia-changes-f1-rule-on-lapped-cars-overtaking-safety-car-after-abu-dhabi-row/

    The article stated that: “If the clerk of the course considers it safe to do so, and the message ‘lapped cars may now overtake’ has been sent to all competitors via the official messaging system, any cars that have been lapped by the leader will be required to pass the cars on the lead lap and the safety car.”

    In the corresponding article in the 2022 regulations, 55.13, the word “any” has been changed to “all”. The rule now reads: “If the clerk of the course considers it safe to do so, and the message ‘lapped cars may now overtake’ has been sent to all competitors using the official messaging system, all cars that have been lapped by the leader will be required to pass the cars on the lead lap and the safety car.”
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MARMESS: Lewis Hamilton - Larbalestierová
    To fakt zní, ty jo. :)))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    porad cekam na nejaky odborny prispevky od Kaltyho ;)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    SWALLOW2: jmenuje se to tady komentar k zavodum, takze teoreticky muzu komentovat kazdy kolo a kazdy predjeti, vypadnuti, pitstop, crash s Maxem .... a jak jinak popsat jezdce nez jeho jmenem??:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam