• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    A TED JE DOKONCE PRED MERGLAMA :D lol
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    vzdyt to ted je zabavny... ferrari na prvnich dvou mistech, max na tretim (to je pro moodycat), bottaska pred merglama a ahned za nima magnusSen na haasu :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MERTLAS: neblbni, kde by byla zabava
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    piskej konec :D piskej konec !!!! :D
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    tak schválně. jestli nás ten mercedes všechny prechcal...
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    Lol to nove intro - Seb tam vypada jak kdyby zrovna vylezl z dzungle :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Odkdy je Leclerc tak rychlej?

    Ver
    Sai
    Rus
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    LANMANCZ: ad kamera z auta - rozumim, vzdycky jsem si preklikl, kdyz zrovna nikdo nemluvil, tak jsem si prave rikal, esi jsou tak neschopni pospojovat obraz se dvema zvukovejma stopama :) ale takhle to dava smysl.

    ad zbytek... treba to pochopim pozdeji, ale co je smyslem "paddock channel"? tam jako rikaj nejaky paddock info nebo nejaky vetsi zakulisi?

    Za chvili zacina predkvalifikacni studio, tak jsem zvedavej, co predvedou :)

    Jinak tip...

    Ver
    Lec
    Ham
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOFI: no tak zkusím nejakej tip.

    1.LEC
    2.VER
    3.RUS
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    MERTLAS: Jo, hm, tak to asi nepude, iPad nevim, ja jedu na PC. Ono jde o to, ze ten hlavni channel je ten mezinarodni Sky prenos a ty ostatni channely jsou s F1TV komentarem s tema jejich lidma. A kdyz se divas na kameru z auta tak to je bez komentare protoze je tam audio z auta + team radio nonstop.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    LANMANCZ: Jedu to na ipadu... na kompu aktualne potrebuju pracovat... kazdopadne jsem si prave myslel, ze to bude trochu vymakanejsi teda.
    TOFI
    TOFI --- ---
    Tak kdo dnes vyhraje kvaldu? Za 50min zaciname
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    MERTLAS: Si to otevri ve dvou oknech (teda jestli sledujes na TV pripojene k PC jako ja). V jednom okne si nechas stale otevreny hlavni prenos a v druhem si ztlumis volume a muzes si prepinat na co chces - data, nahledy, atd. Ten druhy komentar je prave ten paddock channel, tam ma F1TV vlastni komentatory, ten hlavni prenos jsou lidi ze Sky jestli se nepletu (Crofty atd.).
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    tak si testuju tu televízu... a jako... okej... ale stve me, ze kdy prepinam mezi live sledovanim a treba nahledem na jednotliva kola (to druhy odspodu) nebo animaci na trat, tak je tam uplne jinej komentar... delam neco spatne, nebo to je ficura? A je to jakoze uplne neco jinyho... live obraz je cca o 16s zpozdenej (aspon teda co jsem stacil cca rozklicovat) oproti ostatnim nahledum a komentare tam jsou fakt jiny... wtf

    naprikald kdyz tam rikaj nejaky zajimavy info, ja se chci prekliknout na nahled jednotlivyho kola a tam rikaj uplne neco jinyho... ale ja chci poslouchat porad tamten komentar... a naopak kdyz koukam na drivers view tak tam neni komentar zadnej... wtf... ja chci koukat na pohled toho jezdce, ale zaroven chci slyset kometnar... to jako nejde?

    whyyyy?

    reknete mi, ze delam neco blbe a jen jsem do toho jeste nepronikl a nekde tam je jeste Jenson Button na prepinani audia... prosim prosim! :D
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    #7 na strese

    Huge Crash For Toyota #7 | 1000 Miles Of Sebring 2022
    https://youtu.be/H1N5qMyhVPM
    LEOPARDACZ
    LEOPARDACZ --- ---
    TOM_HOST: taky se mi to nějak samo přeplo, tak jsem to holt v nastavení změnila.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Zkurvena fantasy … jednak jsem loni prohral :))) ale proc mam pulku toho webu anglicky pulku nemecky do zasrane prdele?? Vy to tak nemate?

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Staněk po chybě na P2
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    I ty animace rádia jsou letos nějaký ošklivější. Neprůhlednej obdelník, navíc zbytečně velikej. Grafika jak o deset let zpět.

    Nebo je to jen na Sportu?
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    KALTY: V podsatě jediný, co tam přibylo je logo týmu. Teď tam ještě navíc to "P" jakože paddock, ale to bylo předtím řešený tím, že byl jezdec zašedlý...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam