• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    MOODYCAT: nemas pravdu, devce! tady v nasem auditku tomu rozumime preci vsichni ;)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JOHN_LENON: Ne, ja jsem zenska, ja tomu stejne nerozumim, fast cars go vrrrrr.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ANDR3E: a přitom by si člověk hrozně přál, aby se konečně zvedli. :/
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MOODYCAT: nic..


    jen to nejspíš "nesleduješ pořádně". ;)))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Williams asi nebyl uplne nejlepsi volba, za design se body nedavaji :))
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    JOHN_LENON: Ja to delala stejne podle srdicka, takze co :).
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MOODYCAT: ja to dával před testem v Bahrajnu. ale tak třeba se to ještě změní:)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Tohle bych podepsal ve vsech ohledech

    FIA zveřejnila zprávu k Abú Dhabí 2021 – F1sport.cz
    https://f1sport.auto.cz/clanek/fia-zverejnila-zpravu-k-abu-dhabi-2021

    „Účast­ní­ci po­drob­né ana­lý­zy a ob­jasňová­ní se shod­li na tom, že pří­sluš­ná ko­mu­ni­ka­ce s ře­di­te­lem zá­vo­du ze stra­ny šéfů tý­mů Red Bull Ra­cing a Mer­ce­des bě­hem zá­vě­reč­ných kol GP Abú Dha­bí 2021 mě­la ne­ga­tiv­ní do­pad na hlad­ký prů­běh zá­vě­reč­ných kol, pro­to­že roz­pty­lo­va­la po­zor­nost v do­bě, kdy se ře­di­tel zá­vo­du po­tře­bo­val sou­stře­dit na při­jí­má­ní ob­tíž­ných a ča­so­vě ná­roč­ných roz­hod­nu­tí,“ uvá­dí se ve zprá­vě.

    „By­lo zjiš­tě­no, že ta­to ko­mu­ni­ka­ce ne­by­la pro hlad­ký prů­běh zá­vo­du ani ne­zbyt­ná, ani uži­teč­ná.“

    Pod­le zprá­vy ko­mu­ni­ka­ce zvy­šo­va­la tlak na ře­di­te­le zá­vo­du v kri­tic­ké do­bě a moh­la se sna­žit ovliv­nit je­ho roz­hod­nu­tí.

    Pod­le zprá­vy se Masi do­pus­til spí­še chyb v pro­cedu­rách, než že by šlo o zá­měr.

    „Z ana­lý­zy vy­ply­nu­lo, že mo­hou exis­to­vat růz­né vý­kla­dy člán­ku 48.12 a/ne­bo člán­ku 48.13,“ uvá­dí se ve zprá­vě. „To prav­dě­po­dob­ně při­spě­lo k ur­či­tým ne­jas­nos­tem ko­lem po­stu­pu pouš­tě­ní vo­zů před sa­fe­ty car a na­ča­so­vá­ní re­star­tu.“
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    taky jsem si tym delal uz pred tema par tydny, kdy se to spustilo nezavisle na treninky a informace z testovani jsou absolutne nicnerikajici... :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    KALTY: Ja na treninky nekoukala a tym jsem si delala uz pred nima.
    KALTY
    KALTY --- ---
    Dávat si do fantasy dva jezdce McLarenu po trénincích, tomu se říká wishful thinking 🤣
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ZDENDAK: jakoze další kuželky? :)))
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    ANDR3E: a hrozne mu to preju, za me nejvetsi sympatak mezi sefama tymu, a rekl bych ze je rad ze se zbavil Mazepinu a ma po roce zase dva jezdce :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MOODYCAT: ja oba jezdce a tým naštěstí ferko. ;)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Dnesni kvalifikace v kostce :)

    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E: a to ja jsem krom Norrise celkem spoko :D Sice mi tam dela bordel krom Norrise jeste MSC, ale to je proste srdcovka, takze toho musim mit...
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    A super jak se ty tymy promichaly, Ferrari to preju a nejvetsi prekvaprni Haas....a diky za F1TV, byt celej den venku a vecer se na vsechno v klidu podivat bylo fajn
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Chtel bych videt jakej vyraz mel po kvalde Toto a libi se mi zr to tentokrat nemuze svest na Masiho :)
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    53 novejch to se mi libi :)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Prijde mi fakt skvely, ze mam ve Fantasy jako staj McLaren a oba jejich jezdce…
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: ja věděl, že jsem toho sainze mel na to třetí místo dát. :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam