• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TOM_HOST: mág? pche, to je určitě jiným autem, který by mazepinovi nedali. ;)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    LANMANCZ: Presne ten je aspon pokorny a vdecny … i kdyz ma sve chvilky … ale dre snazi se a chyby hleda nejdriv u sebe pak az u tymu … ten tlusty nevychovany spratek z moskvy nikdy nic nedokazal a chybu delaji vsichni ostatni jenom ne on … btw magnusen mu pekne ukazal jak se jezdi v haasu :))
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    JOHN_LENON: Ja jsem mazepina nesnasel od zacatku … ale po dts bych mu rozbil hubu curackovi … (nerozbil pac je vrcholovy sportovec narozdil ode me ale je to curak ze mu rovno neni ) … a ten jeho otec? Jakoze dejte mu lepsi auto nebo odchazime a vy zkrachujete? Pico zmrd!!

    Sry
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Ja kdybych se mel k DTS vyjadrit nejak podrobneji, tak tu jsem do noci a na to ted nemam uplne cas... takze reknu jenom... bohuzel mrdka... respektive mrdka scenaristicky... Obrazove, strihem, zvukem a podobne netflixovej dokumentarni standard, co neurazi... Ale jinak me to jednak nebavilo, druhak to bylo umele o nicem, skakali paty pres devaty, bylo to vsechno porad na jedno brdo... fnukalo se... proste tentokrat ne, radeji original :)

    Mazepin... proste klasickej nafrnenej rusacek, co si mysli, ze se z nej dvet posadi na zadek a kdyz se neposadi, tak svadi chyby na vsechny okolo, nez na sebe... Tsunoda tam taky brecel jak malej kluk, ze je chyba vsude jinde, ale prislo mi, ze mu dali po cuni a trochu se zklidnil...
    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    Na Mazepinovi bylo nejvtipnejsi (krome jeho spinu), ze mu zjevne zcela unikalo, ze v tom aute sedi jen diky tatovym prachum, ma nejspis ego as nad strechu. Kdyz to srovnam se Strollem tak ten aspon uznal, ze vi, ze se narodil se stribrnou lzici v hube a diky tomu ma moznost byt v F1. Vim ze Strolla taky nikdo v lasce nema, ale aspon me prijde, ze to neni takovy arogantni chuj jak Mazepin.
    Jinak k DTS4 - me to prislo jako docela standartni serie, ovsem je pravda, ze letos podle me zbytecne vytvareli umele drama a kontroverze (ala Lando vs. Daniel sestrihanim audia a videa z uplne jinych zavodu aby to vypadalo ze se nemaji radi) kdyz minula sezona byla plna dramatickym a kontroverznich situaci ktere casto zminili jen okrajove.
    Jo a pobavilo me, ze Hamilton neopomenul zminit ze je jedinym cernym klukem na trati a proto ho vsichni nemaji radi :-)
    PEJR
    PEJR --- ---
    JOHN_LENON: Vcera pobavilo

    nikita mazepin and haas struggling to get along | drive to survive season 4
    https://youtu.be/aG8kqhy5Yf0
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Tak pojdme na DTS, ať řešíme něco jinýho, vykopávám.

    Mazepin. Toho kluka jsem nikdy němel nějak zvlášť v oblibě, ale po tom dílu s Haasem musim říct, že takovou rodinku volů jsem dlouho neviděl.

    Zaplať pánbů, že jsou pryč.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRSH: :D :D :D
    Ještě by to tam chtělo nějakýho Taiwance. To by bylo.
    DRSH
    DRSH --- ---
    Chinese commentators react to Zhou overtake and point finish in F1
    https://youtu.be/Jck7vjtDT5k
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    TOFI: RO pro vsechny vzdycky do utery nez vychladnou emoce :))
    TOFI
    TOFI --- ---
    ANDR3E: uz si z ni nedelejte prdel, nebo nas tady vsechny zabanuje :-D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Moodycat nemela uplne stastnou ruku, tam snad chybi uz jen Perez :))

    M_IKE
    M_IKE --- ---
    Nikdy bych nerekl, ze mi vysledek ve fantasy pojisti Alfa s Bottaskou a Magnusen.. 😆
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    Jeden zavod seznou nedela 🤔 redbull se zvedne, norris to poladi a mac bude pravidelne veprostred… to nemuze nevyjit 😅
    TOFI
    TOFI --- ---
    ja jsem zatim spokojenej :-)
    KALTY
    KALTY --- ---
    Fantasy nic moc no.
    TD na Pereze moc nevyšlo. Alespoň jsem tam dal Ferrari (i když tedy s odporem) :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Fantasy už je aktuální. Jsem třetí, yes!

    Což bude letos asi nejvýš, kam se dostanu.
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Jaj ve smrsti novych prispevku jsem tu cekal podrobnou analyzu vcerejsiho zavodu :))
    KALTY
    KALTY --- ---
    JOHN_LENON: no hele taky tam cítím takové to číčo u Ferrari.
    Jak jsem to tak sledoval, tak Ferrko šlo do nějakého konceptu, který ví, že bude fungovat. U RB tam vidím větší možnost zlepšení a největší u Merglu.
    Tedy alespoň doufám, že stačí aby si to sedlo a budou zas top.
    Každopádně sezóna je dlouhá a uvidíme no :D Jestli se takhle bude předjíždět, tak se může stát cokoliv.

    Jinak Lewis byl v těch boxech víc jak na trati a stejně je to třetí místo :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam