• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MERTLASKomentar k zavodum a F1
    Live komentář závodů (a) formule 1 pro ty, kdo nemohou koukat na televizi

    | NYX F1LIGA | f1fanatic | formula1 livetiming | espnf1 | Formula 1 Live Streams
    |8.4.AUS|24.4.ITA|8.5.USA|22.5.ESP|29.5.MON|12.6.AZE|19.6.CAN|3.7.GBR|10.7.AUT|24.7.FR|31.7.HUN|28.8.BEL|4.9.NED|
    |11.9.ITA|2.10.SGP|9.10.JPN|23.10.USA|30.10.MEX|13.11.BRA|20.11.UAE|
    rozbalit záhlaví
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    ANDR3E: long story short maj dobrou PU , ktera zatim nejede naplno, ma rezervy
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    Seceret upgrade?:)
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    !!
    Why Ferrari F1 Are So Fast In 2022
    https://youtube.com/watch?v=rnUW1_K4pBQ
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    HEDIS: tzn ze potrebujem jezdkyni s hodne bohatym fotrikem
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    PEJR: Nezapomen na Latifiho nebo Strolla. Tatinkove se taky uz placli pres kapsy aby synackove mohli jezdit
    PEJR
    PEJR --- ---
    Napadlo me podivat se treba jak jsou na tom damy v Red Bull Air Race. Letadla by meli bejt prisne regulovany pravidlama kvuli zachovani bezpecnostil.
    V kategorii Elite nebyla zadna. V kategorii B Challenger litala jedna tri sezony. Nesel jsem uplne do hloubky, ale podle casu byla cca 10s+ za top pilotama v Elite. Na “trati” o delce trvani cca 1m 6s na vitezstvi. Jednou zavod ve svy kategorii vyhrala, nekolikrat se dostala na bednu.

    Takze ano, zena by se mozna kvalifikovala do zavodu a dojela do cile, ale sponzori jsou si asi vedomi, ze penize se daj palit i efektivnejs. I chlapi v pomalejsich autech maj kolikrat problem ten 107% limit splnit.

    A vyjadneni tohoto: typu od slecny slecny, ktera se pred par lety skoro uspesne zmrzacila, mi prijdou jako placani do vody. Nechci videt jak by to dopadlo, kdyby chtela chlapum predvest, jak se to dela v F1.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    Jsem si jistej, že kdyby nějaká pravidelně bodovala dvě sezóny v F4, pwnula F3, postavila se za ni nějaká perspektivní značka (klidně holčičí) a cestou do F2 už by testovala třeba s Alfa Tauri, tak už by pak třeba během těch dvou sezón než se uvolní sedačka nemusela F2 ani vyhrát, pokud by se pravidelně umisťovala kolem bedny :) Občas se k tomu nějaká přiblíží, ale v tom množství borců je málo pravděpodobné, že se jí to podaří. Marketingově by pro každého byla zajímavá, ale nemůže k tomu být nedostatečně výkonná...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MARMESS
    MARMESS --- ---
    The 3 BIG changes to the 2022 Saudi Arabian GP
    https://www.youtube.com/watch?v=ubaYPEpJ1EU
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: me ta nova tribuna prijde taky predimenzovana, ale kdyz to tam museli cely rozbagrovat kvuli tomu aby tam na trati uz nikdo neumiral tak celkem chapu ze to vyuzili k postaveni novy velky tribuny na nejatraktivnejsim miste, a trat jako takova se nijak nezmenila
    PEJR
    PEJR --- ---
    VYWERN: Samozrejme ze zena by se asi dokazala kvalifikovat a dojet zavod do konce (nekde ke konci startovniho pole, podle toho kdo by jak vypad)

    Rika ti neco pojem gentleman racer? To je vetsinou clovek, kterej zavodi, ale vetsinou jen diky tomu, ze si to muze dovolit a vice mene nema ambice(talent) se nejak vyraznejs prosadit. Viz treba slecna Susie Wolff v DTM.

    V F1 ma kazdej ziskanej bod hodnotu milionu dolaru z televiznich prav. O tu sanci se zadnej sef teamu dobrovolne nepripravi kvuli diverzite ve sportu. V F1 jezdi jen nejlepsi z nejlepsich a Mazepin, kterej udajne daval 20% rozpoctu teamu, rekneme 25mega USD+. S takovou podporou nikdo jinej nez dite oligarchy nemuze pocitat, aby si to svezeni proste zaplatil..

    F1 je prestizni serial kde vyhrat chce kazdej kdo se zucastni. kdokoli ze startovniho pole v nejruchoejsin aute sezony by mel urcitou sanci vyhrat sampionat. Pro gentleman racery jsou k dispozici jiny serie.
    KALTY
    KALTY --- ---
    ANDR3E: tak tohle je ještě decentní
    Byl jsem tam 2005 na živo (ne GP), ale jel jsem kolem tak jsem se tam stavil. Zrovna nějaký motorky
    ANDR3E
    ANDR3E --- ---
    KALTY: co presne myslis...nebo v jakym roce si naposledy koukal na zavod ve Spa? :)

    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    KALTY:



    ... no a pak to zajebli lidma :D
    CABA
    CABA --- ---
    VYWERN: Já chtěl jen poukázat na to že piloti F1 mají obecně stejnou fyzičku jako ostatní sportovci samozdřejmě uzpůsobenou tomu co potřebují. A Button byl hezký příklad toho že i dělal jako hobby triatlon a rozhodně se v tom nestratil ani mezi profíkama.
    ZDENDAK
    ZDENDAK --- ---
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    HEDIS: byl to priklad, ktery je ve sportu znamy, kdy telo sportovce zamerene na urcite partie, oslabuje partie jine a ma to sve nasledky. Tot vse. Je jasne, ze kdyz to nekdo na kole v kilu napali celne do zdi, tak je to jedno.
    VYWERN
    VYWERN --- ---
    CABA: neda, pokud bys srovnal Ocona s Buttonem, tak by Ocon bez specialniho treninku na triatlon nemel sanci.
    Diskuze vznikla, zda je fyzicka konstituce zen problem pro rizeni F1, za me je to sovinisticka kokotina. Zvlaste v dnesni dobe, kdy mame pilotky stihacek, kosmounautky apod.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    ZDENDAK: ta chalupa mi tam bude chybět.
    KALTY
    KALTY --- ---
    ZDENDAK: takže ten nejhezčí úsek zajebou lidma.
    Jako chápu to kvůli €€€, ale fakt je to hnus.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam